• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
samozřejmě tam má být Cat..:slight_smile:))

Hehe: no snažím se, ale ted ještě bojuji s nějakým bacilem, trochu..:(
ale budeme bojovat jako lvi..:slight_smile:))
9. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mně klesne mateřská o 5tis., prevíti :angry:

blahu: třeba byses přidala ke skupině látkovek, to tě vyjde levněji, než ty papíráky :wink:

prostej: si piš, předvedeš vyšňořený mimino :dizzy_face:
hehe ted nechapu ,takze latkovat budes????a jak??

no ja uz zustanu u jednorazovek,zatim nas financne bere jen Beba

prostejko urcite!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hehenko: neumíš nakupovat na ebay? tam totiž najdeš AIO pleny za babku :wink:
9. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL :grinning: :grinning: :grinning: jen aby se mi nenarodil nějakej uřvanej tur, co v tom nebude chtít být :grinning:

BLAHU :grinning: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: jo, to se taky bojím, jak tu psala blahu, že jí v tom ondra nechtěj bejt :confounded:
9. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI neumíííím :((( su neschopenko... zkusím mrknout s manžou a kdyžtak to nějak vyřešíme společně... ale já sem tatar.. :slight_smile:))

BLAHU mno chtěla jsem jít jako EFI do vícevrstvých čtvercových plín - i sklad je u nich naprosto jednoduchej... navíc EFI psala, že jí vyšla celá výbava i se svrchníma kalhotkama asi na 2500.- jediný co je na tom trochu blbý, že se ty plínky musí přežehlit...
9. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL jako kdybych je musela kupovat, tak do toho samo nejdu.... ale tím, že je mám doma, tak jsem toho využila.... :wink: a zatím jsem tohle slyšela jen od BLAHu, co mám kámošky, tak jsou v tom děti spokojený a klidnější :wink:
9. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na obed...:slight_smile: zatim papa:slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mame ty vicevrstvy- pro jistotu, kdyby dosly kalhotky....a jsou sympaticky HEHE!
9. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ty plíny vyžehlíš v šestinedělí a pak už ani nemusíš, pokud ti nevadí, že nejsou úplně precizně jak list papíru :wink: to tady psala myslím i ANGE, že už čtvercovky nežehlí... a navíc, je to rovný, s tím ti pomůže i manžel :wink: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak bacil jo? musíš ho upít čajem s medem k smrti :slight_smile:))) no přeju vám štěstí, ať už to vyjde... jak je to vůbec dlouho, co už se snažíte?

PROSTEJ no za chvíli snad dovalí ségra a na chvíli si vyrazíme...

jsem si nějak víc věcí přes víkend ujasnila - byli jsme u kamarádky v těch jeseníkách. její malá je naprosto úžasný hodný dítě, že to jsem ještě neviděla... kéž by se nám takový dítě taky povedlo... :grinning:
no ale poradila s kosmetikou, dala mi pár hadříků, i zavinku, tu levnou odsávačku a tak... bylo to super...
9. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI dobrou chuť :dizzy_face:

HEHE tak, pořádně se natucněte i s Kubíkem :wink: :dizzy_face: a to je super, že máš takovou kámošku a další věcičky do výbavy a spoustu informací :wink:
9. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj to mi taky říkala ta kamarádka, že by žehlila ze začátku a pak už ne :slight_smile: ...
no uvidíme, jak to s tím prádlem budem zvládat, a kdyžtak bysme pak i pro ušetření času pro nás pořídili sušičku... ale to se uvidí, až budem v provozu :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a taky mám od kamarádky už jedny PUL Imse Vimse :slight_smile: ty Zoo myslím :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, tam jde hlavně o ty bacily, abys měla v šestinedělí všechno vyžehlený.... jinak o nic :wink: a když ti nebude vadit trošku pomačkaná plína, tak je to ok podle mě :wink:
autor
jj PROSTEJ jen škoda, že je tak daleko... 3,5 hodiny jízdy žádná vášeň no :slight_smile:))
hehe: tak ti pak kdyžtak poradím, já teda umím jen ebay, ale asi to bude to samé, jako aukro a tohle.......... koupíš AIOn pleny za třeba 40 USD 8 ks, někdy i 10 :wink:
9. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no vidíš, první plenkový úlovek :grinning: :dizzy_face:

taky mám všechny kamarádky tak daleko :pensive:
9. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ebay funguje na stejném principu jako aukro ne? akorát musíš umět anglicky no :sweat_smile: nakoupit se tam dá, potvrzuju :wink:
9. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky myslím... stejně na to dám prckovi ještě separačku, takže to prcka nemůže poškrábat...

no holky netušila jsem, že ty plíny se skládají jinak pro holčičky a jinak pro kloučky :slight_smile:)) to jsem mrkala, ale je to logický docela :slight_smile:)

PROSTEJ hlavně je krásný vidět tu péči o dítě... jak to zvládá bez problémů sama... jasný její malá je fakt extrémně hodná, pomalu jsme o ní celej víkend nevěděli... až nám bylo líto, že pořád spí :grinning:

a jak krásně voněla... furt jsem jí očmuchávala, jak nějakej ouchylák :slight_smile:))

fakt kdyby všechny děti byli takovýhle, tak se rodí o stošest .))))) :grinning:
9. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHe přesně tak, ještě budeš dávat separačku :wink: takový miminko hodný bych chtěla takyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo AMALLI moc děkuju :slight_smile:

za 40 USD??? to je teda sakra rozdíl :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
autor
to bych si tu výbavu pak nakombinovala jako SVOJI :slight_smile:
HEHE ty to taky budes zvladat!!!!!!!!!!
9. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno kdybych měla takový díťátko SVOJI :slight_smile: tak se nebojím... ale někdy se rodičům narodí takovej uplkánek a tak vůbec, že věřím, že to musí bejt na mašli no...
9. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdy to může být zajímavý, ale tak musíme to zvládnout, ať bude mimi jakýkoliv :wink: a budem doufat, že budou všechny nejhodnější :grinning: :dizzy_face:

se musím ještě objednat na ten cukr, úplně jsem to zasklila :grinning:
9. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: samozřejmě nejsou tak fajnový, jako se dají koupit třeba jedna za 500, ale já jsem si je ošmatala v krámě a něco přivezla a pak dokoupila na ebay, mám je kdyžtak v albu a dobrý
však já ti za chvíli řeknu

sušička skvělej nápad, přesně počítám s tím, že po šestinedělí nic nežehlím, zmačkané to nebude a bakterie už taky řešit nebudu, takže bude vyřešeno i s plenama
9. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zas zasklila ten 4D... já to určitě prošvihnu :D
:grinning:
9. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já bych pár AIO kousků možná brala i nefajnových, prostě na cesty třeba... :slight_smile:

jo ta kamarádka mi taky říkala, že se jí malá strašlivě osypala po Pampers... tak pak musela dávat látkovky a po nic prý naprosto nic! prý si myslela, že je to nějakou mastí nebo něčím, že vyzkoušela naprosto všechno až pak vyměnila plínky a byl klid...
9. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek