• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ver to ja jsem si myslela taky a koukej jak me ti holky nahlodavaji :grinning:
9. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: tak to je dobrý!!!!!!!!!!! páč já platila za jednu hodinu 400 za sebe a účast taťky u porodu je 700 a kdyby šel taťak na kurz, tak ještě 300 za hodinu k tomu
9. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja letim dovarit,zatim paaa :wink:
9. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:tak to u mě nehrozí:slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal tak treba na me jeste nejaky cifry vybalej....ale coz....nevim, jestli je ta 500 za vsechny kurzy nebo jen jeden a jestli je jen za me nebo za oba....ale tak zas....to dam.
9. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz ja budu muset vyzpovidat efi a jak co dela a tak . . .

nebo jestli mi poradite i vy
9. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:jdeš na kurz jo??
9. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no, spíš nevybalej, to bude dle mě za jednu hodinu i s tatínkem, tady já platím velkoměstkej příplatek
9. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, jdu...uvidime porodku, docela se na to tesim, protoze ta nase porodka je pekna...
9. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.... tak se znova hlásím po pracovní odmlce .... potřebuju poradit. Brzo si budu muset pořídit těhu kaťata a když jsem byla v Budějovicích v HM a CA, tak to byla teda bída a katastrofa! Na 1 štendříčku jim tam visel 1 druh kalhot a to bylo vše! Pěkně hnusný... takovej obyč hadr a chtěli za to 1.300!!!
Tak občas máme cestu za babičkou do PRahy, kde je největší výběr? Já potřebuju kalhoty prodloužený, tak abych si vybrala.
Děkuju :wink:
9. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted to rikam manzelovi a je z toho celej nervozni:slight_smile: Chichi...a bohuzel pujde jen na jeden kurz, bo na ten druhej jde do prace...chjooo...snad si to jeste nejak zaridi treba :unamused: Nebo to proste zvladnu...
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak to neporadim,ja jsem je totiz kupovaly presne v Ham a CA
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI v CaA me to prijde jako obleceni pro tehotny duchodkyne :grinning: z HaM se me kalhoty silene vytahly, ale zas byly pekny. ja mam zn.windstar koupeny v obchode s detskyma vecma asi za 1200 a jedny stejne znacky z netu za 750 asi, ty mam nejradsi.
9. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zuzi na netu www.tehotne.cz
9. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko určitě je snadnější suchý zip, ale když mimi povyroste a leze, tak se můžou rozepnout, popřípadě je děti samy zkoumají a rozepínají :grinning: takže na větší dítě už patentky :wink:
9. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:a tak si kup od někoho třeba z mimáče nebo aukra.......
9. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a ty s tema patentkama jsou asi i drazsi,vid??
9. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ange kolik mas treba schvrnacku???
9. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem slysela, ze v pripade, ze mas ty plenky pak treba na dalsi dite, tak z hlediska trvanlivosti jsou lepsi patentky....ze se jako neopotrebujou tolik, jako ty suchace....ale ty jsou zas takovy "rychlejsi".... :unamused:
9. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU: díky za odkaz :wink:

VER: já nechci použitý kaťata. A bez zkoušení to bude katastrofa. Abych je pak mohla vrátit,t ak bude lepší nějaký web shop.

SVOJI: díky za info, taky se mi zdálo oblečení jako pro důchodce (a ani jako důchodkyně bych to asi nebrala). :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nas tech strankach ti prave bezplatne vymeni pokud ti nebudou sedet ty gate
9. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI z vlastni zkusenosti (dvoje jsem kupovala pres net a nesedely me, musela jsem prodat dal) ti radim, aby sis kalhoty zkusila....ja si koupila ty windstar jedny po vyzkouseni a druhe objednala pres net, protoze uz jsem vedela jaky jsou, tak jsem se nebala
9. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě taky bojim, že třeba 5x budu muset kalhoty měnit..... a radši bych si je zkusila a pak je někde ty samý splašila jako SVOJA za levnějc..... ale kde v Praze.... počkat... HEHENKA přece měla s kaťatama velké problémy.... já jí písnu :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, který kaťata jsou pohodlnější, ty s tou gumou po stranách nebo s tím vysokým pasem?
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
v praze neporadim :grinning:
9. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: v praze v mothercare koupíš nejlepší kaťata a i jiné těhu hadříky :wink:

například v letňanech, nebo záleží, kam jedete, je taky na příkopech
9. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, díky AMALI :dizzy_face: .... a cena? Baj vočko?
9. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: nedokážu odhadovat, mothercare není levný, ale občas mají slevy, kvalita zaručená, sedí a rostou s maminou............. já takhle koupila teda v nextu kaťata v 10tt a nosím je i teď a to mám o 30kg víc
9. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a brala bych s pasem, nemusí bejt ani vysokej, ale ten pružnej, guma tě bude pak na konci těhu už skrtit a potáhne ti na pupíno
9. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvělý.... díky za vyčerpávající informace :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek