Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
10. lis 2009

teď doháním práci a dneska zas moc nepobudu... má přijet tchán na návštěvu... a já už mám hlada jako blázen... 😀

prosteja
10. lis 2009

VER jako porod? no asi jo, to tu holky hodně říkaly, prva tvrdnutí bříška, pak přišly poslíčci....... 😉

LUCI papa 😵

amallie
10. lis 2009

holky, jdu konečně připravit amálčiny věci do porodnice, ať to mám z krku

co dudlany, ty si mám vzít do své tašky, že jo?

prosteja
10. lis 2009

ahoooj HEHE 😵 jen si ty plenky nech, oni se shodí do začátku určitě 😉 😀

AMAL někdo říká dudlíka vůbec nebrat, já bych asi jednoho nabalila do své tašky, pro jistotu 😉

hehena
autor
10. lis 2009

ty jo PROSTEJKO ale je to skoro 400 plín... což znamená přes 2,5 měsíce.... to víš, mám pak strach, že si na ně zvyknu a zlenivým a už nebudu chtít látkovat... 😅 😅 😅 😒

prosteja
10. lis 2009

HEHE 😀 tak někomu můžeš balík věnovat..... ale vím, že ANGE říkala, že taky měla nějaký koupený a pak je vypotřebovávala třeba na kojení a tak, protože malá se jí během toho většinou počůrala, takže ji zrovna přebalila.... tak to taky není k zahození využít to takhle 😉

svoja
10. lis 2009

VER jj, tvrdne...a od vcerejska i dost boli podbrisek...jako neco se se mnou deje me prijde...auau...zitra jdu do poradny, tak jsem zvedava co na to dr....jinak zravou nemam, spis moc chut k jidlu nemam, ale mam hlad a to snad porad.

zuzka.o
10. lis 2009
angetha
10. lis 2009

Ahojky Hehenko, jen si ty plínky nech, nikdy nevíš 😉 bude třeba hlídat jen manžel a co on s látkovýma 😀
Prostějko, Vendulka byla po porodu pryč asi jen minutku, nevím, u šití už jsme ji měli u sebe 🙂 fakt byla pryč jen na to změření, zvážení a zabalení 😉
CAT rodila jsem v Benešově, což je od vás ještě větší dálka jak Praha 🙂
Verli tvrdnutí bříška v noci je fakt nepříjemný 😝
Svoji to jsem zvědavá co ti dr. zítra řekne
Luci já zvracela asi 4 měsíce 😅 denně, taky jsem byla ale od začátku doma 😒

prosteja
10. lis 2009

ahoooj ZUZI 😵 no tak to je hukot 😲

ANGE tak to jo.... a manža nešel Vendulku vážit a měřit a tak?....... i když, když to bylo jen minutku a hned vám ji přinesli, tak to je super 😉

verled
10. lis 2009

ahoj hehe🙂...tak mi ty plíny pošli jako charitu😀DD...já je beru🙂hehe
prostej:jo porod🙂
amal:radši si jeden vezmi🙂
svoja:jo tak stavy máme stejný teda🙂a malej asi nějak roste bo co, se mi teď naspal pod žebra víc a furt mě do nich kope a prdelí se tam...ach jo, auž jsem trapná ALE já už chci rodiiiit!!!
ange.to jo teda.....kdyby mě to aspoň nebudilo...

verled
10. lis 2009

ahoj zuzu a dvojmimina🙂....co nám to sem házíš🙂)))

angetha
10. lis 2009

Verli ještě chvilinku vydrž 😉
Ahoj Zuzi a dvojčátka 😵
Prostějko on by musel projít kolem jiné rodící maminky, tak ho nechali čekat vedle mě..

verled
10. lis 2009

ange:já vim, ale fakticky si to vůbec neužívám☹........jen když ležim....a to mě zas nebaví.-)

prosteja
10. lis 2009

ANGE aha 😉 už to chápu... ale tak stejnak, když vám malou hned přinesli, tak je to v pohodě 😉

zuzka.o
10. lis 2009

Ahoj všechny 😵 Dvojčátka si teď futrují obídek (hlad je hlad) a taky pozdravují všechny těhulky a miminka 😵

hehena
autor
10. lis 2009

ZUZI hoj 🙂

mě už též tvrdne břuch... zatím né moc často, ale v sobotu mě to i probudilo... a k tomu se občas přidá i křeč v lýtku a to taky stojí za to 🙂)) 😀 😀 😀

prosteja
10. lis 2009

ZUZI jen ať futrují 😀

holky já ani nevím, jak to tvrdnutí bříška poznat 😅 doufám, že kdyby mi tvrdlo tak to poznám a s ničím to nezaměním

zuzka.o
10. lis 2009

Ahoj HEHE

Tak hlásím nafutrováno... no a snědla jsem si všechno, co jsem měla z domova nachystané..... 😒 Tak budu muset přemýšlet, co a kde si koupím 😅

Jinak jsem objevila u nás obchůdek pro mimi a mami.... a mají tam docela výběr kaťat.... rifle i společ.....za 1.200-1.300 ....to jde. Vyzkouším a pokoupím... začínají mi totiž ve skříni vyhovující kaťata rapidně docházet 😠

carculka
10. lis 2009

ahojky holky....jak se mate?

hehe a jak se pozna tvrdnuti briska?me berou obcas krece do podbrisku a nemuzu se narovnat ale to je asi neco jinyho vid

ahoj zuzi..a kdepak maji ten kramek??potrebuju ete jedny,tak az tam pojedu bych se sla juknout

prosteja
10. lis 2009

ZUZI se není co divit, čekáš 2 miminka a jsi 14tt, to budou nějaký kaťata potřeba 😉

ahoooj CARCUL 😵 já to tvrdnutí taky nepoznám 😀 braly mě jednou křeče a to jsem zjistila, že vůbec nebylo miminko, ale střevní potíže a jediný co cítím tak vazy v tříslech 😉

svoja
10. lis 2009

Holky to tvrdnuti je opravdu tvrdnuti...je to takove krec behem ktere se vam cast briska zmeni v kamen, trva to chvilku, je to neprijemny, ale da se to...vetsinou ta tvrda cast i jakoby vyleze, vytyci se, citite takovy tlak, tah. To si nespletete, hlavne tu tvrdost ne. Pokud je to do 10ti opakovani za den, je to normalni, kdyz je to vickrat, rict dr a on napise magnezko. Kdyby u toho byla jeste bolest, tak rict dr hned.

svoja
10. lis 2009

Je me blbe....manzel chce jit ven, tak zdar a silu...ja zas prijdu 😉

zuzka.o
10. lis 2009

CARCUL: ahoooj.... tak je to na Budějovické ul, viz mapka, mezi světelnou křižovatkou a gymplem (na straně střední výtvarné školy)
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=písek, ...

PROSTEJKO: jako když stojím, tak zapnu všechny kaťata, ale jakmile mám celý den v kanclu sedět, je to katastrofa, tlačí mi i když mám bokovky.

zuzka.o
10. lis 2009

CARCUL... co to píšu za blbiny.... mezi světelnou křižovatkou u gymplu a střední výtv.školou ...uf... nějaká těhudemence, čičo 😀

carculka
10. lis 2009

prostej,ahooooj..no driv kdyz se o tom nemluvilo tak to zensky vubec neresili-proste nepoznali..

tak podle popisu mi taky tvrdne brisko,tak 1 az 2denne

hehena
autor
10. lis 2009

jo tak je to přesně tak jak popisuje SVOJA... 🙂 mám to už dýl... v noci se mi to teda stalo poprvé... přes den se mi to stává, když víc chodím - třeba minulej týden se ségrou v ikea... jsme dolezly do skladu a to už toho mělo tělo asi evidentně po asi 5 hodinách dost, takže mi tvrdlo několikrát za hodinu... ale jak jsem si pak dáchla, tak to zas bylo brý... magnézko mám - mi ho doporučovali i na ty moje cévy - protože ty se v podstatě taky dostávají do křeče... takže si ho naordinuju sama (se to dá koupit v lékárně rozpustný) bo mám právě i křeče v těch nohách už...

carculka
10. lis 2009

zuzi,jee tam neco je?to je ale novy vid,nebo jsem si toho nikdy nevsimla

prosteja
10. lis 2009

tak to co popisuje SVOJA nemám zatím 😉

ZUZI no jasně, já když jsem stála, tak taky pohoda, ale jak má člověk sedět a tlačí si to bříško, tak to je nepohodlný 😉

hehena
autor
10. lis 2009

CARCUL jak ty to děláš s těma tvýma TT 🙂))) 😀 já to fakt nechápu... u tebe má koník asi rozbitý počítadlo či čo 🙂