• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT TAK TO MOC STRUCNY NEBYLO CO? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojky ver,tak to drzime palce kamosce

ahojky svoji a nuki to jste hodny ,ale jsem v pohode,az me to prekvapuje :wink:

orchi co bych za to dla,kdyby byla venku :grinning:
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu děkuju:slight_smile:
Vyřídím..no kdybych šla já na císaře tak to asi bude podobné, ne?
Ale moje kamarádky byla na císaři a za dva dny tam běhala jak čamrda:slight_smile:))a malou kojila taky obstojně:slight_smile:))
No holky snad se otočí, teda trošku mě znervózňuje že tady jsem sama, kdo má mimi hlavičkou nahoře ve 33tt, ale kouknu na ňákou debatu jinou, určo je nás víc s tvrdohlavýma prckama:slight_smile:))

Jdu dneska do fitka, tak třeba se tam rozhoupe:slight_smile:))
jinak reklama funguje super, lidičky volají na netradiční dárečky, mám radost, bude na dárečky:slight_smile:))
11. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne cat bylo ¨by to stejne :wink: to zakladni se nemeni :grinning:
11. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT uvidíš, budu držet palec, aby se malej otočil....... mám pocit, že podobný to měla BAE, taky kolem toho 33tt měla malýho hlavičkou nahoru a na další poradně už byl hlavičkou dolů :wink:
11. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi: tak to moc děkuji..:slight_smile:)chytám tyto bacílky:slight_smile:

Blahu: to bylo vyčerpávající..:slight_smile:

Cat: neboj, ještě má čas, chlapi si dávaj na čas..:slight_smile:))
11. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO?Bae to měla taky tak?Já si myslím, že se otočí, věřím v to:slight_smile:)

Přidala jsem fotečky deníska, včera jsem si večer vyhrála:slight_smile:)je to ňunu
Kdybyste to taky chtěly tak na
http://www.loonapix.com/cz
doporučuju, je to prča aty fotečky jsou nádherný, hlavně ty se šablonama...vyzkoušejte:slight_smile:)
11. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki moc strucne se mi to nepovedlo :grinning:
11. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no myslím, že to byla BAE :wink: taky měla před další poradnou trošku strach a pak přišla nadšená, že už je hlavičkou dolů :wink: tak držím palec, aby se otočil :wink:
11. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
CaT: moc hezky sis pohrála....šikula:slight_smile:
11. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě Prostěj uklidnila.-)))
Děkuju za pochvalu Nuki:slight_smile: taky si vyhraješ, jen to zkus:slight_smile:)))
je tam toho mraky:slight_smile:))

Holky musím už pomalu jjít, budu tu odpolko, tak zase pokecáme:slight_smile:)
zatím se mějte všechny mooc krásně a papapapa
11. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT hezký foto :wink:
11. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a musím se vám pochlubit, dneska máme s manžou výročí :dizzy_face: je to přesně 4 roky, kdy jsme spolu začali chodit :grinning:
11. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa cat :wink:

tak jsem ulozila malyho a konecne se taky dostala ke snidani :grinning:
11. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT papa :dizzy_face:

BLAHu to brzo :grinning:
11. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda prostejko,tak to by mohla byt nejaka ta veca,ne??? :grinning: a manzele jste jak dlouho???
11. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já čekám pořád až se mi ozvou z PPL, že už pro mě mají ten balík z www.mamitati.cz a furt nic :angry: já už chci ten svetřííííííííík :grinning: :grinning: :grinning:

a taky jsem dneska hromadně poplatila všechny objednaný plínky a ještě mám 2 takový namixovaný balíčky oblečení, tak už skoro s výbavičkou finišuju.... pleny už budu mít skoro všechny a do výbavičky už budu nakupovat jen tak, když někde uvidím akce nebo operativně, co budeme ještě potřebovat..... tak ještě kočár holky a můžem rodit :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU asi si zajdeme do nově otevřené pizzerie tam u nás, ale asi až o víkendu :wink: a 3 roky manželství oslavíme příští rok v dubnu :wink: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko tak to congratulation:slight_smile:)
tak já letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím:slight_smile:)
11. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT děkujuuuuu :dizzy_face: a opatrně, ať se nepřerazíte :grinning: :grinning: :grinning: papa :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ahoooooooooj :slight_smile: jak se máte??? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ty už máš všechno? i takový ty serepetičky jako teploměr, odsávačku, kosmetiku a tak? :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko,taky bych si zasla :grinning: vemte me sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nas ceka pristi rok stastna sedmicka - seznameni

ahojky hehe :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKO gratuluju k výročí .) to chce určitě nějakej příjemnej večer :slight_smile:

my "už" budem s prckem slavit v květnu 6 let chození :slight_smile:)) a pak v srpnu 2 roky... a fakt je neskutečný jak to letí, ani mi to nepříde... :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: jojo taky něco vyzkouším..:slight_smile:)
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty 2 roky jsem myslela svatby :slight_smile:))) se ani vymáčknout neumím :slight_smile:))

krása BLAHU 7 let... tak to vás s Ondráškem ta sedmiletá krize mine :slight_smile: jste si to krásně naplánovali :slight_smile:))
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj HEHE :dizzy_face: jééé, ty jsi perfekcionista :grinning: :grinning: :grinning: to samozřejmě nemám, já myslela takový ty důležitý věci.... :wink: ještě mi schází vanička a lehátko a kosmetika a čtvercový plíny.... :grinning: a možná nějaká hračka nebo něco, to uvidím......... s těma ubrouskama mě hodně navnadila ANGE včera, asi pořídím taky ten Perlan... :wink: a jen pár balíčků ubrousků na cesty a tak :wink: ..... z kosmetiky toho kvanta kupovat nebudu, jsem na tom podobně jako holky, nemám ráda 60 flašek doma, který se pak nevyužijou :sweat_smile: no a o odsávačce pro mimi pořád váhám kterou koupit a odsávačku pro sebe na mlíko pořídím do začátku tu obyč a pak uvidím, jak to vůbec bude s mlíčkem a kojením a kdyžtak bych pořídila nějakou lepší :wink: jo a ještě teda budu pro sebe kupovat nějakou kojící podprdu a samozřejmě košile noční a pak takový ty věci do porodky :sweat_smile: kruci rodit ještě nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jsem tak unavena,posledni tri noci nam bobisek moc nespal,ma nejaky divoky spani,place ze spani nekdy se vzbudi,ale v 90= je to ze spani,tak jsme ho vzali k nam do postele,vcera jsme nadali kasicku,abysme zjistili,jestli je to tim a asi ne . . . to abyste nerekli,ze je to nase dite bezproblemovy :grinning: :grinning: :grinning: snad to porazime
11. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo BLAHU 7 let, no to bude pořádná oslavička co? :grinning: :wink:

HEHE díky, strašně to letí..... fakt mi to tak vůbec nepřijde :sweat_smile: jako že v dubnu to budou už 3 roky od naší svatby.....
11. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a taky jsem holky uvažovala, že bych měla pořídit nějaký obyč koš na použitý plíny a taky na oblečení pro prcka...... :sweat_smile: to doufám seženu na výletě do IKEA, kde chci pořídit vaničku a nějaký drobnosti :wink:
11. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek