Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
11. lis 2009

jakej rodicak jejda? to musite zazadat o povoleni vubec porodit? 😲

amallie
11. lis 2009

lucie: 😀 😀 😀 jasně, když požádáš, tak si musíš nechat mimino v břiše 😀 😀 😀

amallie
11. lis 2009

když NEpožádáš tam mělo bejt 😀 😀 😀

luciebx
11. lis 2009

to si ted delas srandu vid? o tom sem nikdy neslysela 🙂 😅 😅

nuki
11. lis 2009

Ahojky LUci🙂

tak rodičák, hezky pořeště..🙂))

luciebx
11. lis 2009

ahojky nuki... 🙂

amallie
11. lis 2009

luci: 😀 😀 😀

prosteja
11. lis 2009

AMAL znám pár lidí, co KP rodily.... tak díky za info.... mě kdyby řekli, že je mimi KP tak chci na císaře taky......

LUCI jako rodičovský příspěvek 😀

luciebx
11. lis 2009

😀 😀 😀 😀 no ja si rikala ze to bude nejspis nejaka blbost no ale nikdy nevim pac jak sem mimo cr tak by me asi takovahle vec ani neprekvapila 🙂 😉

svoja
11. lis 2009

AMAL kolik mas vysku fundu napsanou v prukazce kolem 33tt???

amallie
11. lis 2009

prostej: já znám 2, z toho jedna porodila normálně a jedné nakonec udělali císaře

ono bysis stejně vybrat moc nemohla, protože pokud by bylo blbě položené, tak tě nikdo přirozeně neodrodí, pokud by bylo dobře položené, tak ti doporučí CS a když bys trvala na přirozeným porodu, tak by to asi zkusili...... ale muselo by být mimčo malé, resp. malej váhovej odhad, co pak vyleze, to je taky otázka, že

nuki
11. lis 2009

olky, vy jste dneska skoro samá legrace...🙂))) to je dobře..🙂

luciebx
11. lis 2009

nuki... no tak ma byt ne... hiih...

no holky moje obe sestrenky sly cisarem.. jedna mela malyho otocenyho zadeckem dolu takze ta to mela naplanovany a jeji segra sla taky ale tam nevim duvod....

amallie
11. lis 2009

svoji: já to asi napsané nemám.......... mně tam toho moc nepíše, ale jdu se mrknout

amallie
11. lis 2009

svoji: tak tam nemám nic

blahovka.cz
11. lis 2009

tak jsem zpet malej nechtel spat,tak jsme ted krmili,tak pujde spat,az se utaha 😀

svoji parada,ze vsechno je v poradku 🙂

ami ja bych to rekla asi tak - porod bez rizika neexistuje 🙂 bohuzel

ahojky luci,tak tehulko z anglie 🙂

svoja
11. lis 2009

Jedem nakupovat, budu za cas...

AMAL dnes me sestra zaznacila nejakou krivku toho vahoveho prirustku....je to tam jen do 15kg, sem zvedava, kam to bude psat potom....

prosteja
11. lis 2009

AMAL tak já znám přímo 2, které rodily KP normálně 😉 a v pohodě, tak asi měly mimi tou dobrou polohou, já to nějak nestudovala..... jen vím, že rodit bych takhle nechtěla 😔

prosteja
11. lis 2009

tak jsem to předplatné Maminky riskla holky a jsem zvědavá, co mi pošlou za zavinku 😀 ..... kdyžtak ji někomu daruju nebo prodám 😉

blahovka.cz
11. lis 2009

tak se zase rozmyslel,ze spat chce,tak bylo trochu place,ale uz snad dobry,teda dneska je to nejaka fuska . . .uf,snad se vyspinka do ruzova

nuki
11. lis 2009

Prostej: taky o tom předplatném uvažuji..🙂))

blahovka.cz
11. lis 2009

prostejko to jsem ani nikde nevidela s tou zavinkou??ja teda rada ctu vyvoj miminka na strankach tohodle casaku

amallie
11. lis 2009

svoji: je tam až do 30, neboj 😀

ale jako jim prý jde o tvar té křivky, nemá mít tvar paraboly, což teda ta moje má 😲
bojej se pak té nemoci, co jsem měla mít já

prosteja
11. lis 2009

NUKI no já pořád nevěděla a pak manža říká, budeš si ten časák kupovat? a já říkám no asi jo, tak prej co řešíš, když máš v ročním předplatném zavinovačku zdarma.... kdyžtak ji někomu dáš, nebo ji schováš nebo prodáš nebo něco.... a má pravdu 😅 a třeba se trefí do nějaké neutrální barvičky 😉 anebo zrovna do té, kterou budeme potřebovat 😀

BLAHU no když si najdeš na netu předplatné časopisu Maminka, tak k tomu teď nabízí na výběr ze 3 dárků a jeden z nich je zavinka do autosedajdy 😉

amallie
11. lis 2009

prostej: tak že bych do toho šla taky? kolik to stojí?

prosteja
11. lis 2009

AMAL 429,- roční předplatné a tu zavinku k tomu dostaneš zadara 😉

prosteja
11. lis 2009

já bych tu zavinku nekupovala asi zvlášť, ale teď pokukuju po maminkách se sedačkama a když v nich děti nosí třeba na nákup nebo je přenáší domů tak v tomhle počasí je to super, že ta zavinka je upevněná v té sedačce a mimi ji ani neodkopne a je v tom krásně zabalený 😉 takže asi lepší než deka....... to jsem potkala sousedku na poště a holčička jí obyčejnou deku každej 5 vteřin nožičkama vykopla ven 😖

luciebx
11. lis 2009

holky tak sem si prave udelala chleba ve vajicku.. mnam.. dala na to kecup a syr a salam.. no je to mnamka...

blahovka.cz
11. lis 2009

jsem zrovna na jejich strankach,tak se juknu co ti prijde za zavinku 😀

prosteja
11. lis 2009

LUCI tak pošli vzorek 😀