• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ty joo holky za chvilku jsme ta
Amal pak Romik pak Svoja a pak já s Cat uaaaaa:slight_smile:))) :wink: hip hip huráááááá
12. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
VER tak to je super!!!!!! Me tak napadlo, az odejdes na tu materskou, budes sem mit pristup????
Taky me tvrdne v noci....a boli :unamused:
12. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vás dočetla, to je vždycky stránek :confused:

hlásím, že máme koupený ten perlan :wink:
12. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Amalky a zuzu a doublemimi
svoja:cože??asi že víc drncá tak pak mimi víc prdí:grinning:DD....no nebudu, ale snažim se to zařídit:slight_smile:
12. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
VER :grinning: taky me to napadlo :grinning:
12. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
poradna dobrá, monitor v pořádku, tlak trochu stoupl, ale když mám dobrou tu krev, tak to neřešily, mám zase o 2 kg více, jako dvě kilča týdně, to je slušný :unamused:

amálka má dobrý postavení, pravé zadní, takže by měla taky se točit jen o 45st, hurááá

a ještě nerodíme a dle mudra tak 10 dní ještě rodit nebudeme, ale prý se může vše změnit, zatím je klid a odhaduje, že pár dní po termínu

a příště máme poradnu už v porodnici, tak jsme se rozloučili, popřáli mi hodně štěstí a mám dát vědět :wink:
12. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a koupila jsem si taky prací vložky do podprdy a ještě 5 ks síťovanejch spoďárů, taky pracích :wink:

a dortík na odpoledne, za odměnu, že jsem byla venku :grinning:
12. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No a měla jsem příšernou noc, zase jsem bdila :rolling_eyes:

takže se asi zklátím na gauč
12. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
AMAL super, ze se otocila!!!! tebe chvalim za nakup:slight_smile: to fakt chtelo odmenu:slight_smile: a proc blinkas, osobo?
12. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt svoji,to uz taky existuje,no ja to neznam,ale je to mozny ,pokrok jde porad dopredu :slight_smile:

ver rozlucku,tak to zavidim ja se mohla tak akorat rozloucit s monitorem a tatkou (sefem) :grinning: nevyhoda ,kdyz clovek pracuje sam :grinning:

jsem to doma trochu pofackovala,at tchyne nerekne,ze je to bordel a malej byl hodnej,tak mi to umoznil :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji: ona se asi neotočila, jen jsem já spletla obrázek, myslela jsem, že má pravé přední postavení, no, kdo moc ví............. :grinning:

a neblinkám, ale bdím!!!!
12. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem to spletla právě teď, má pravé přední postavení a to je dobrý

barunka má levé přední a to je taky dobrý

blbější je zadní
12. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu myslím, že by baby večírky měly být, strašně to mamině pomůže jak psychicky tak i finančně:slight_smile:))já se na to děsně těším:slight_smile:)jsem prostě na párty stavěná, ikdyž tahle bude s mmléčnýma koktejlkama:slight_smile:))

Svoji já na podprdi půjdu asi př. týden
Amal 2kg týdně to je hezký:slight_smile:)hlavně že máš tu krev OK a amalka je super natočená:slight_smile:)
Já jsem si zaplavala ve vaně, malej chrní:slight_smile:)ale až se budu fénovvat tak ho to prpbere:slight_smile:))

Blahu tak tady už se sluníčko taky pomalu zase loučí:slight_smile:)ale bude venku krásně i tak...já mám dnes manipulaci s mimi (kurzík) a přijede mi miláček, tak budu dělat tu kachničku:slight_smile:))
12. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
AMAL ja uz tam videla, ze blijes....to ti preju veci, vid :sweat_smile: :grinning: sorrac

A to postaveni studujes kde? zadni je jako kdyz ma zadicka prilepeny jakoby k mym zadum?
12. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
cat: viď? 2 kilča týdně, to jich ještě 5-6 dám :grinning:

svoji: no, nevím, co je lepší, jestli bdít, nebo blít, ono je to asi jedno, je to psycho, chci normálně spát!!!

to postavení mám za takový odborný knihy o 800 stranách, kterou už jsem asi třikrát četla a čtu zase znovu :sweat_smile:

zadní je jako k tvým zádům, ale ne úplně, tam záleží na poloze hlavičky, jak vstupuje do pánve

jsem vzala mudrovi obrázek, ať mi ukáže, jak je amali postavená
12. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
cat a tady zase zacina svitit , se o nej dneska nejak stridame ne :grinning:
12. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
AMAL tyvogo....a potom budes delat porodni asistentku ne?:slight_smile: ja mam doma velkou knihu o materstvi a prohlizim si obrazky :sweat_smile: :grinning:

Jinak to spani....mluvis me z duse, i kdyz dnes to slo, ale nechci se rouhat :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji: já potřebuju mít informace totiž............. to jsem prostě já :wink:

spaní je děs, jdu teď na chvíli..............
12. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyjá letím, koukám že je tu teď ticho po pěšině:slight_smile:)asi všechny papkáte nebo krmíte:slight_smile:)
Až tu bude Prostějka tak ať poradí té Misa1misa ať se kočka netrápí, myslím že měla dotaz včera večer.

Pak mám kurzík a tu manipulaci, tak vám budu referovat:slight_smile:)
zatím krásné odpoledne!!papa
12. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja, amal:no tka na to spaní minimálně ještě půl roku zapomeňte:slight_smile:
cat:papa...
blahu:no tak tady je nás hafo:slight_smile:velká japonská firma:slight_smile:ú

holky teď mě děsíte te můj prcek je furt zádama otočenej ven z břicha:-/to je jak jsem říkala že do něj pak rejpu aby šel jinam,.-.)
12. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se tu holky musela zabrat do práce :rolling_eyes:

ani nedočítám zatím, jen pro CAT: snažilce Misa1misa jsem napsala do IP, aby to tady nemusela hledat :wink:
12. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile: :wink:

jak se máte?

na KO všechno OK, čípek brý. TP mi dr. upravil dle UTZ z 10. týdne na 27. 2. a poslouchali jsme srdíčko :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj HEHE :dizzy_face: to bude sázka do loterie, jsem zvědavá kdo porodí dřív :grinning: budeme jak EFI a SAC, psát si z porodky do porodky :grinning:
12. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no huš se těším :slight_smile:

teď nám psala martinova bývalá kolegyně, že má doma zbytečnou vaničku, do ní lehátko, pak normální lehátko, kolotoč nad postýlku - mimochodem všechno to vypadá báááječně :slight_smile: a že nám do prý dá :slight_smile:)) jakože pučí, ale co prý se zničí se prostě vyhodí :slight_smile:)) že je ráda, že jí to tam nebude ležet... no to je nádhera co? :slight_smile:)) tak si pro to v pindělí frčíme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ty jo nadšená!
12. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE no kdyby ses registrovala v té Krči, vsadím se, že ležíme spolu na pokoji :grinning: :grinning: :grinning: ....... a fakt to bude v únoru zajímavý, ještě s CARCUL, no uvidíme, kdo porodí dřív :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky na nás můžou sázet :grinning:

a jinak to je super HEHE, budete mít další věcičky, ušetříte... věcičky nejsou určitě zničený a neboooj, vy je taky nezničíte, o tom pochybuju..... když to používáš pár týdnů nebo měsíců tak to nezničíš...... fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším na fotečky :wink:
12. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ no já doufám, že si to do pondělka nerozmyslí :slight_smile:)) bo se mi to tak líbí, že když už sem z něčeho tak nadšená, tak z toho většinou sejde :slight_smile:)) ty věci určitě zničený nejsou - to jen já se bojím, že to zničím...

jo a taky psala o sterilizátoru do mikrovlny a tkaových dalších věcech... a prej jestli máme velkej kombík :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

Pro CARCUL::::: tak jsem přibrala celkově už 7,5 kila - za poslední 4 týdny to byly 2 kg... kéž by to teď šlo opravdu jen po tom 0,5 kg za týden... to by šlo...

AMALLI huš to máš za pááár... myslím na vás a držím palce :slight_smile: nejlepší by bylo nepřenášet a prostě překvapeně rodit, tak bych to brala :slight_smile:)) kdo asi né, že jo :slight_smile: no všechno už máte, takže směle na svět :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE nesejde, uvidíš..... :wink: a ani to nezničíš... nebudeš mít podle mě jak, to jsou věci, který se nezničí :wink:

s tou váhou, myslím, že se uvádí, že půl kila za týden je naprosto ideální :wink:
12. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko super zprávičky:slight_smile:
..jsem na skok u PC:slight_smile:)
Tak si holky představte, že ta kamarádka(bývalá) co to narafičila na toho kluka s miminkem ho chce hnát k soudu kvůli výživnýmu a chce po něm 12tis měsíčne!!!!no holky to je strašný
Hehenko je to ANDY mmj!!!!!jo, nahrála to na něj, jako že prej si zapomněla vzít 2 prášky, kluk hotovej, má ročního syna s jinou....no a ona si to za každou cenu chce nechat a chce ho vydírat!!!no chápete to???

Ver jak ty to máš vlastně s otcem dítěte?Máte spolu vyřešenou tuhle stránku????
12. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostějko super, díky za tu holčinu Misa1misa:slight_smile:)
12. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT teda ale to je kravka ta ženština :angry: :rolling_eyes: nejhorší je, že on se teď nemá jak bránit no... pokud je to dítě opravdu jeho, tak ona má na výživný nárok :pensive: :pensive: smutný......

jinak MISCE jsem napsala hned, ale jak říkám, raději do IP, protože tady by to už třeba horko těžko hledala.... a taky jsem ji pozvala, ať se za náma přijde podívat, že jsou tu i snažilky a že se tu rychle těhulí :grinning:
12. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek