• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Tak jsem si schválně dělala ovu test, zdálo se mi, že mám plodný hlen, dvě čárky tam byly ale jedna o polovinu slabší takže asi ovulace není :wink: ale vzala jsem to ze srandy ukázat manželovi a on: ty jsi těhotná???no to bysme měli dvě miminka :slight_smile: :slight_smile: ....no jemu by se to líbilo, mě teda vůbec :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sem opet tu.. dneska do sebe laduju co se da.. kdovi jak mi bude zitra hihi..
ale hodlam mit pohodovy den.....
12. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange no ty máš dobré ftípky :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte pěkně papa
12. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange: :grinning: :grinning: :grinning:

chci se zeptat, ten perlan mám nastříhat na velké kousky jako ty ubrousky? nebo radši větší?
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny, tak jsem dnes mela s Barcou krasny den...s kamaradkou jsme si to uzily:slight_smile:

ANGE jsi me rozesmala :grinning: :grinning: :grinning:

A jak jste se tady bavily o te krave...tak na alimenty ma narok, ty se vypocitaji z jeho platu(prumeru)-pul roku zpatky(pozor na nejaky finty s nahlou vypovedi, to by po nem sli!!!). pokud on uz na jedno plati, vypocita se to tak, ze obe ty deti budou mit stejne, nemuze mit jedno vic a jedno min. stridavou peci mu zadny soud v cr nepriklepne, pokud nejsou vyslovne domluveni oba rodice (oba by si to museli prat). co se tyka naroku otce na dite-do pece ho dostane pouze kdyby matka byla tezka alkoholicka, fetacka a bylo by dokazano sledovanim, ze se o dite neni schopna postarat, jinak ma smulu. navstevy otce-nejprve za dohledu matky, u miminka spis jen opravdu navstevy. chvili potrva, nez si ji bude moct brat samostatne-kazdopadne kdyz bude dotycna kojit a dite na ni bude fixovane, ma otec smolika. rovnopravnost neexistuje-bohuzel. zkusenost meho manzela od soudu...
12. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no............. já mám známou soudkyni, která tohle soudí a občas střídavou péči jo, tady právě to mají soudci rádi a já si zas myslím, že je to blbý........... že pak děti nemají domov jeden, musí to být pro ně divný....... :astonished:
12. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manzelovi rekli u soudu, ze se to nedava, pouze, kdyz jsou oba domluveni a souhlasi s tim. Me osobne se to taky nelibi.
12. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :astonished:

já o tom nic nevím, jen jsme to jednou s tou paní probíraly

ale myslím, že pro děti je to psycho
12. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to souhlas.... :wink:

A mam kojici podprdu...celkem peknou, i kdyz nic extra sexy teda...sem rikala, ted budu uz jen kojna, zadna vasen:slight_smile: za 500. tvrdili me, ze cerny a jiny barvy se nedelaj....kecy....budu zkouset hledat dal, chci jeste jednu cernou nebo nejakou tmavou.
12. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasuju pro carriwel!! mám bílou a vínovou a jsou super, nosím je už teď :wink:
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
carriwel jsou dobry :wink:

holky boli mi cely prso,jak prase a mam prasklou bradavku-au..nevim jak je to mozny..
12. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR nesmis pri sexu tak zverit:slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,prave ze tim to urco neni...proste samo,nechapu..ze by zmena hormonu?to jedno mam citlivy treba i pred ms-pred lety jsem mela zanet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od ty doby je citlivejsi.ale ted boli jak prase :pensive:
12. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
car: zkus bepanthen, ale krém, ten je na to :wink:

to můžou bejt hormony, někomu se už tvoří ta melasa
12. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej, melasa...to je zas neco jinyho ne? to je neco s jidlem, ne? :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to taky, ale říká se tak i tomu, co předchází mlíku, to se začně tvořit až dýl po porodu, nejdřív máš tu melasu
12. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlezivo ty tele
12. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no tak jo
12. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale ja to mam praskly do krve..a prso boli jak cert cely...a mazu to bepantenem
12. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako koukám na jste to co jíte jo, ta ženská je tlustá jak čuně, ale budíž, jenže ona krmí tu malou holčičku těma vysočinama a párkama a tak, fuuuuj, dyť i ta holčička je už baculka a to jí jsou 2 roky :rolling_eyes:
12. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bepanthen je na to prej dobrej...a nebo matersky mliko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten bepanthen ale musíš mít ne ten pro miminka, ale ten krém, ten je na takový věci, i na řezný rány a tak :wink:

na mlíko si budeš muset ještě počkat
12. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.o-zdravi.cz/clanky/melasa.html

taky na to koukam....proc to proboha dela tomu diteti!!!!
12. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal.ten mam,ale proste nechapu,ze uz zacinam mit trable ted,co bude potom :confounded:
12. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ale oboje je na "M" :grinning: :grinning: :grinning: jsem to pomotala :grinning: :grinning:

ty jo a ještě je těhule, no teda!

chudák holčička ale................ jí cpe vysočinou
12. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tyvogo...to je hospodyna jak svina....
12. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: no, kamarádka to měla taky, úplně jí tekla krev :astonished: :astonished: bepanthen jí pomohl, ale chvíli to trvalo :unamused:

ty jo, už mluvěj o tom tlaku a vodě :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle dopadnu já, panebože :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

ale jako moje lednička je jiná, to se musí nechat
12. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek