• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
BLAHU nestraš :grinning: mě bohatě stačí ta hrozba stávky..... že se nemám jak dostat do práce nikoho nezajímá, že mám zaplacený jízdný taky ne..... no jsem zvědavá jak to rozlousknou :grinning:
13. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej je vzhuru ty jo on spal jen 30 min
13. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ono se mu spinka v tom kocaru asi dobre ze to drnka a houpe se...on bez houpani neusne :sweat_smile: ale ted jsem nasla na netu nejakyho usinacka tak to zkusim...protoze uz fakt nevim co

no predtim jsem odesla,protoze se malej vzbudil,ted jsem ho nakrmila a jdu mu odsat nudle (to bude zase revu) a jdu si s nim zkusit lehnout k nam do postele...treba usne,ale vcera vyvadel jak tur,tak tomu moc nedavam...tak zatim holky!!
13. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no dobře, ale když spí přes noc v kočárku a vy spíte taky, tak snad s ním nikdo nedrncá.... :grinning: tak jsem to myslela.... :wink: no uvidíš, chce to asi zkusit.... ten usínáček nevím, jestli pomůže, když chce houpat, usínáček jen trošku svítí a hraje :wink: tak ať je to bez řevu a mějte se krásně, papa

BLAHU třeba ještě usne :wink:
13. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko kdepak,on uz je plnej elanu,to spi bude chctit driv spinkat,tak ja se mu jdu venovat zatim pap ap
13. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, mně se tohle stalo na www.letajicisen.cz

ta vanička přišla oranžová a dvě plenky s kačenkami přišla jedna s autama a jedna s medvědama :angry:

chvíli hádka s paní, že jí to mám poslat zpět, tak jsem po ní chtěla peníze na poštovné a ona mi na to odpověděla, že když se to stane, prý často, tak v hodnotě poštovného pošle maminkám bodyčko

jenže já žádné aušusové bodyčko nechci, nemám zájem si u ní koupit ještě další věc, bodyček mám dost, že

no, takže jsem jí poslala do p........... a už si tam nikdy nic nekoupím a vy to taky nedělejte :wink:
13. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak půjde dřív spinkat no.... co naděláš..... tak se mějte všechny hezky, nikdo tady už asi není :sweat_smile: a všem hezkej víkend :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak efi to spaní v kočáru bych řešila tak, že bych ho večer unaveného dala do postýlky a byla neoblomná, to dítě přeci jednou usnout musí :wink:
13. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej on s nim milan z postele prave jezdi :grinning: a kdyz usne a dame ho do postylky je hned vzhuru

amal to jsme zkouseli,ale ted jak ma rymu ho nechci nechat rvat to by to mel jeste horsi a to vyrvani jsme taky zkouseli,parkrat to zabralo a nekdy byl z toho tak pretazenej ze nemohl vubec usnout

a jdu uspavat do postele..drzte palce :grinning:
13. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj ženy:slight_smile:)
tak jsem vás rychle dočetla, peču tu kachnu, holky na kolik ji mám péct?Stačí 150´?
Nacpala jsem ji jablkama a ořechama a uvidíme:slight_smile:)hihi
Jinak došla ta vanička od bebe jou, holky jsem dojatá, to je taková nádhera, hned vložím fotečku. i s přebalovací podložkou, tím stojánkem a kyblíčkem, no ňunu úžasnýýýýý!!
A koji polštář teda taky za 699 s 2 potahama a náhradníma kuličkama, je super, dnes už s ním budu spinkat:slight_smile:

Tak teda s tím dvd kdo by to chtěl jako 1 vypálit?pošlete mi adresu do IP
Jo a co je ten Perlan nebo co ty vatičkové čtverečky???
13. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=117903&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

není to kravka????

cat: děkujeme za dvd, já ho ale vlastním i s knihou :wink:

kachnu peču 2 hodiny na 120 a hodinu na 160 turbo horký vzduch, nebo 180 obyč horký vzduch nebo 200 pečení
13. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi: ono se podaří, chce to vytrvat :wink: s tou rýmou chápu, ale jen co jí nebude mít, byla bych nekompromisní
13. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal díkes:slight_smile:)už jdu dělat zelíčko a knédle:slight_smile:)
13. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkiy tak mě kolegové zlatý obdarovali, mrkněte do albíčka, tooooolik jsem toho dostala,ale ustála jsem to a neřvala, ale onoo to přijde ve středu :wink:
13. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal:not o je dilinka...ale nevim no možná to nemyslela ani tak jak to vyzní nakonec.........
13. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky uspavani neuspesny :rolling_eyes: uz skoro spal a pak zacal tak strasne rvat,tak jsem ho dala do kocaru,no a v minute byl tuhej...doufam,ze z toho vyroste abych neuspavala tak jeste v patnacti :grinning: :grinning: :grinning:

amal to ja prave neoblomna byla a chvili i v postylce spal,usnul pri hracim kolotoci,ale jak dostal rymu,tak se mu tam nechtelo spat a veskera snaha z minula je uplne v tahu...ale pak to budu zkouset a i ted kazdy den si s nim pujdu lehnout k nam do postele,treba tam nakonec usne...on tam jako se mnou spi,ale rano,to nechapu,rano usne behem chvile,ale ted odpo vubec
13. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jezisi tu kachnu bych si dala....me uplne lakas.... :wink:

AMAL jezisi, si zas nekdo dela prdel ne?

Jinak proc by deticky nemohly spinkat s rodicema v posteli? Ja nechci Barcu hned separovat samotnou v postylce...nechavat ji rvat jen proto, aby si jako cerstva zvykla hned v postylce...neeee, bude se mnou a hotovo :sunglasses: Kdyz bude chtit do postylky a nebude s tim mit problem, necham ji tam, kdyz bude brecet, jde ke me....na "vychovu" je casu dost :sunglasses:

VER tyjo...dobry darky!!!! to bodne!!!!
13. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver, to je krásný!!kolegové tě mají taak rádi, vydíš a ty ses trápila, máš super lidi kolem sebe a to je víc než 1 chlap:slight_smile:a s tádou to bude taky něco jinýho, budete nerozluční...těš se holka...:slight_smile:))já bych asi taky bulela:slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal a ta holka je fakt asi nejaka labilni ne??ja jsem taky vzdycky chtela holcicku,ale ted jak jsem stastna za kluka,klidne bych jich mela i pet :grinning: :grinning: ale tak holcickou bych taky nepohrdla to je jasny

ver teda ty mas hodny kolegy...tak mas na cas aspon vystarano :wink: hlavne s tou kosmetikou
13. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoja hoj... tak jsem zas tu... jsem něco podělala a nažrala sa :slight_smile:)) to mám napchaný pupendooo :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to je drsný s tím pohlavím AMALLI... :astonished: taky bych chtěla druhou holčičku, ale to prostě nejde ovlivnit, a že bych přemejšlela, že kdyby to byl kluk, že bych ho dala k adopci, to je úlet... :astonished: :pensive:
13. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,to jsem si taky rikala,ale ja mam strach abysme ho nezalehli a hlavne bych se asi nevyspala,beru si ho akorat rano,kdyz Milan odejde do prace,ze zacatku jsem ho tam mela protoze bych se jinak nevyspala,ale ted bych si ho na noc k nam nevzala,navic to pry zvysuje riziko nahleho umrti kojence,kdyz spi s rodicema,tak i proto jsem se snazila naucit na postylku a ver mi pak je strasne tezky odnaucit dite aby v postylce nespalo..ver mi ja spala s nasima do desiti let :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER krásný!!!!! máš skvělé kolegy!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI ty jsi s vašima spala do 10 let??? no to snad ani není možný ne? :slight_smile:)) ty jo!
13. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe spala,ja byla od malicka hodne nemocna,takze si me tak naucili...brachu se segrou pry dali do postylky a spali,ale me museli uspavat kocarkem(to ma Davidek asi po me :grinning: ) a nebo jsem spala u nich a kdyz jsem byla vetsi spala jsem jedine u nich
13. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT parádní vanička .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nejvíc ale slintám na tu přebalovací podložku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já musím běžet :frowning2:

jen maličkost, svoji: děti v posteli rodičů nemají spát ze třech důvodů, jednak jim hrozí přehrátí, neb ty je zahříváš, když spíte spolu
jednak je nebezpečí zalehnutí
a pak je to otázka toho, že dítě má mít svůj prostor

jo a nemám to ze své hlavy, ale souhlasím s tím :wink:

papapapa
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem cetla jak naucit starsi dite spat v postylce a nebo odnaucit od dudliku...tak s tou postylku,pry mu slavnostne dat jeho novou postylku,jako ze uz je velekj a ze uz ma narok na svoji postylku a ono tam pry vazne spi,pry je na to tak hrdy ze se tim i chlubi...a s tim dudlikem,dat ho pod polstar a dat tam misto nej nejakej darecek kdyz spi a rict ze si ho odnesly mysky a nechaly mu za nej darecek :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak hodně nemocná jsem byla taky EFI, kolikrát u nás byla sanitka, ale naši si nás na postel asi ani nenaučili...
a mám dojem, že už bych s nima ani v posteli spát nechtěla sama od sebe, tak proto se divím .)
13. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ja taky souhlasim,ale je to na kazdym jak si to udela...ale je to tak...ahoj amal
13. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se teda pokusim dával deníska do postýlky, fakt chci aby měl režim, ale je mi naprosto jasný jak to dopadne.-))
V mamince je článek o tom jestli ano, nebo ne..ale je to vždycky rozporuplné, ale v postýlce by prostě měli ty děti mít zafixováno, že se jde hajat, ono vám to pak usnadní život..no ale je to jenteorie, že:slight_smile:)hihiihhihi

Jinak kachnička už voní celým bytem:slight_smile:))
Jo a o tom pohlaví miminka..no coment, já bych taky chtěla druhou holčičku, ale když to nevyjde napodruhé, vyjde to napotřetí:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))
13. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek