• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svoji: jo tak, tak sušený mlíko do kafe nesnáším............. ty vogo, sunar v první třídě jo? můj brácha byl taky miminko, ale mně se to úplně eklovalo :astonished:
já si zas koupila ten mami drink a docela dobrý :wink:
13. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
amali ale jak to chceš z té rourky dostat?? :sweat_smile: Propláchnout to nejde když je ucpaná.. :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a už fakt jdu :grinning: Malá se beztak brzo vzbudí. Mně dělá největší problém usnout potom co ji dám najíst. Se u toho tak proberu že se pak eště jakou dobu válím a ne a ne zabrat :angry: Spávala už líp že se budila až nad ránem ale poslední noce se budí i jednou v noci a hodinu předtím tlačí a kňourá a to už nespím vůbec když ju slyším :sweat_smile:

Dobrooou holky
13. lis 2009 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky no fuuuj,vyfukovat bobky..to asi necham na manzovi :grinning:

amal..no ja ho koupila at prcka nemusim trapit a pekne me to nastvalo,pak tam byla krava co tomu nerozumela na zaskok kdyz jsem to nesla zpet a nasrala me ete vic :angry: :angry: :angry: jsem ji tam pekne servala a asi petkrat se zmerila pred ni a ze jako ten krap nechci

amal..pekneeeee :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sac: nějak jinak to musí jít ven, nebo asi u nás bude na jedno použití, ale vyfukovat bobky, to já prostě nedám, ani po vlastním dítěti :sweat_smile:

dobrou

carcul: odkud byl? a jakej? teď mám starost, aby ten můj fungoval, ale já s ním měla kdysi zkušenost dobrou

pěkná šatna? jí pak vyfotím, až bude hotová, jsem zvědavá, jak nám to půjde
13. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
sac..dobrou :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sac brou
13. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
se mi z toho až udělalo šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: pane jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja chci neco podobnyho tam dat maly..bude mit satnu i s druhym prckem az jednou budou dva...jako jsem koukala a nekde maji jen zelezny nebo drateny-to se mi teda vubec nepacilo..ale je docela prdel ze to vyjde kolikrat draz nez nektery skrine :grinning: ...je to microlife a byl z lekarny
AMAL me tohle taky vadi...vsechno, co z lidi vychazi me je tak nejak neprijemny...ale co se tyka Barci, tak myslim, ze ledasco kousnu (teda ne doslovne samozrejme)....
amal..kdyz i na mycku mas rukavice budes je mit i na amalku?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky ja ze jsem taky velkej cita na tyhle veci a jim podobny..a hned se mi zveda kufr ale myslim ze clovek u vlastniho decka prekousne ledacos
13. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
carcul: no, protože interier skříní se nedělá moc na design, tohle jo
ikea má taky, ale je to hnusný, tohle bylo pěkný, no poreferuju
ten můj je jinej a je z anna a viktorie, snad teda bude fachat, teď už se mi to nechce zkoušet, ale asi ho zítra zapnu a zkusím

svoji: jako já taky zkousnu malou přebalovat a tak, to mi vadit nebude, přebalovala jsem i babičku a to bylo teda něco, co už v životě dělat nechci, ale ta roura................. ta mě dostala, ještě po přečtení té diskuze, jak to tam každá mamina popisovala, teď tu svojí véču cejtím teda až v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jako treba ja si meju ruce tak 500krat za den-mydlem, prudim s tim i muze...nesnasim, kdyz se me dotyka nekdo, kdo je spinavej...treba deti ve skole, to sem trpela uplne ty jejich rucicky zapatlany....kdyz me v nich nosily bonbonky nebo dobroty at si vezmu....fuj....
13. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
carcul: jako rukavice mám, když to vyndávám ze dřezu, používala jsem je kvůli suchejm rukám a teď už jsem tak zvyklá, že si je beru automaticky :grinning:

amálku snad zmáknu bez nich :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristovanoho to zas bylo uspávání, jsem jí musela držet i hlavu :confused: :confused: prostě za ty dvě hodiny niiiic nepomohlooooo
Tu trubičku si kupte, když mimi nekaká 5 dní a řve, tak to opravdu pomůže, viz náš dnešní den :wink: nejdřív šly prdíky, pak jsem viděla, že leze i něco víc, tak jsem to vytáhla a Vendulka toho vytlačila požehnaně...a ty hovínka co tam zůstaly jsem nevyfukovala, ale pod tekoucí vodou jsem to vymačkala - jako třeba zubní pastu a vyvařila..

a ty měsíce a velikosti odpovídají na průměrné mimi, které má při narození asi tak 3,4 kg..i Vendulka byla trošinku větší :wink: takže 68 od 3 měsíců, 62 ve dvou měsících

já mám hodně oblečků od kamarádek a známých, různé velikosti
13. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis tak diskuzi bych o tom necetla.....

holky, co nosite doma na sobe? jako myslim domaci obleceni?
13. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si ale nejde nevzít od těch dětiček, to znám.......... já to pak schovávám jako že na potom :grinning: :grinning: :grinning:
holky tak brou jdu neco zblajznout :grinning: :grinning: :grinning: a umyt nadobi a spinkat
Amal pardon za podrobný popis užívání rourky :grinning: :grinning:
carcul: tak to ti přeju dobrou chuť :grinning: :grinning: :grinning: já už bych nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou

svoji: tepláky a chodím v nich i venku, mám jedny, co tahám furt dokola
a nebo mám na sobě půl dne noční košili :grinning:
13. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji já nosím tepláky a tričko, volný nebo normální..jsem neustále v pohybu
13. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
anget: no od vás to jako ještě jde, ale ta diskuze.......... že já to četla :grinning: :grinning: :grinning: jako masakr
13. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja si rikam, jestli jsem jedina, kdo se nefinti pred manzelem....nosim taky teplaky a triko, pripadne pyjamo :sweat_smile:

Car brou
:wink:
13. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Lepsi kdyz nam to s tou rourkou rekne ang tady nez se na to ptat v lekarne ze :grinning:
13. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
On se přede mnou taky nefintí :grinning: :grinning:
Pa Carcul...
Já jdu taky, zítra jedu s Vendulkou na návštěvu
13. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nojo, a pak to koncilo vsechno v kosi...co nebylo zabaleny....kdyz jsem kolikrat ty svy zacky videla, jak jim tekla nudle celej den nebo byly zapatlany a spinavy uz z domu....smarjaaaa...jeden chlapecek tam byl zvlast echtovni, ten si ty soply vzdycky opatlal po celym ksichte a obou rukach.....pardon :zipper_mouth:
13. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No ten muj teda taky se nefinti...ale vsude se porad rika, at je zenska pritazliva i doma a blablablaaaa
13. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ange..takze 68od zacatku 3.nebo konce(jako temer 4.)?a do kdy tak ta 68vydrzi?
13. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jako nefintí, tím myslíš, že někdo chodí doma v loďkách třeba?? ne, tak to vážně ne, klidně s mastnou hlavou a v teploních, to neřeším ani v nejmenším :grinning:

jako zeptat se v lékárně, tak upadnu, vážne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrý žáčci :grinning: :grinning: :grinning: mi to připomíná dítě jedné kámošky, furt se chce chovat, ale takový upachtěný packy má a slintá, ojoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a teď co má kámoška miminko, tak to si strká packy do pusy a pak se mě taky chytá, no jako neříkám nic, pak ale měním triko :grinning:

sopl je holub?
13. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek