• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
dobre ranko holky...teda spise odpoledne... jak se dneska vsichni mame.. vcera sem tu nejak nestihala cist... tak to jdu napravit...
14. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI ahojky :wink: jak je v UK?...u nas sviti slunicko....hezky....
14. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak tu teda nic nesviti rano svitilo a ted je dost podmrakem a tak jako churavo.. proste podzim no... :unamused:
14. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky...

luci tak jak je,co nevolnosti?

cat..a taky vam treba radili jak dychat nebo jak ma pomoct tatinek?

svoji...takze slamena vdova,coz ..no abyses nemusela zabavit nejakym nakupem :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR no nakoupit budu muset jit....mozna se necham svest:slight_smile:...jezisi neee, pomoooc, to je jak mor
14. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,je mi to jasny..a pak udelas smutny ocka,ze ti bylo smutno,vid..zes to musela zahnat :grinning: :grinning: :grinning:

no my musime jet poprat synovcovi,nekdy k veceru..je u tchyne..tak snad se mu darek bude libit
14. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
To uz se tesis na tchyni vid?:slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji :grinning: hrozne moc :grinning: :rolling_eyes:
14. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!

hlásím, že jsem taky celkem spala, i když jsem samozřejmě myslela na tu trubku :confounded: to mi ještě napadlo, že je to jak brčko a že těch mám doma dost :grinning:

Dneska muž montuje tu šatnu konečně, včera si připravil šuplata a ty tyče a tak a dneska to vrtá do zdi. No, ale právě odjíždí na chatu, tak zase pokračování až večer.

Svoji: tu vodu poznáš, neboj :wink:

Jo a mám pocit, že se mi vrací nevolnosti z I. trimestru, sice nebliju, nebo tak, ale prostě cejtím ten žaludek podobně, fuj............
14. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
AMAL no ahoj
...to sem slysela, ze na konci tehu se ty nevolnosti muzou vratit... :wink:
Muj me prave odjel taky... :frowning2:
Brcko ma ostre hrany.... :unamused:
14. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak to jsem já teda předem neslyšela :angry: nikde se to nepíše :angry: jsem myslela, že od toho mám pokoj :angry:

jako, není to stejný, jako předtím, to jsem blila jak Alík, ale ten pocit v žaludku je podobnej...........jako takovej permanentní hlad, překyselenost.....fuj
no a pomáhá na to sladký, já nechci žrát, ale když je mi blbě :rolling_eyes:

to brčko mě napadlo v noci v mé bgdělé naštěstí jen půlhodině :grinning: :grinning: mě takový kraviny v noci napadají, děs

tvůj je taky pryč? můj teda jen tak na tři hoďky, pak se vrátí a bude zase montovat
14. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
amal..taky jsem to slysela..ze se nevolnosti atd nekterym holkam vraceji v tretim trimestru..takze prvni-hruza,druhy pry byva vetsinou pohoda a treti to nastava zas :grinning: ,pak je teda nekomu zle celou dobu :grinning: a nebo zas neko o tehu ani nevi :grinning:
14. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Me to brcko totiz napadlo taky....ale pak jsem si rikala, ze by ji mozna ublizilo :grinning:

Tak kdyz ti dela dobre sladky, tak zer sladky...smarja...to uz je ted jedno....ja uz na to taky prdim a jim co chci a kdy chci....

Jj, muj odjel na basket, vraci se zitra az...a zitra jde na nocni....parada :unamused:
14. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hm........ :angry: :angry: :angry: :angry: že je zrovna blbě mně :angry: :angry: :angry: :angry:

to mě dostává, jak tady pak holky vzpomínají jak krásné bylo těhotenství, no jako, ať už je to za mnou!!!!!!!!!!

jestli budu taky vzpomínat na to bájo, tak jsem asi magor :grinning:
14. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no, však žeru sladký :grinning: k obědu lasagne a pytlík jelly beans :confounded:

snídaně, dvě vejce, dva chleby a sušenka, svačina chleba, jogurt a opět sušenka, no fuj, takovejch cukrátek a to ještě není večer :unamused:

tak to jsi dvě noci sama, co? aspoň budeš mít celou peřinu pro sebe :grinning: a nikdo nebude chrápat :grinning:
14. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
amal..a chces pak ete v budoucnu druhy??
14. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no, dvě děti chci, manžel chce tři
14. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no vlastne jsem tri noci sama....vcera mel taky nocni...a pristi tyden je taky vecne v praci...od 12.12. ma totiz dovolenou az do konce roku....tak si to ted vyzere no....

a to jako jenom jedna susenka???? jako jedna ke snidani a jedna ke svacine? tak malo????

a s tim chrapanim....to je tak jedine pozitivum :grinning: :grinning: :grinning: ...perinu ted povliknu, bude cista a vonava.... :dizzy_face:
14. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
AMAL ja nechci rikat ty fraze jakoze jeste na to tehu budes vzpominat v dobrym a tak....to ne...ale jako patri to k tomu no....zas Amalka ti to vynahradi...bude krasna a sikovna a hodna :wink:
14. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR a kolik chcete vy deti?

My dve...ja bych si dala rict se tretim, ale muz ma strach, ze by byl starej na to uz.
14. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji no urco dve..a jednou padlo ze moozna si pak dodelame ete mazanka az budem mit doma haranty :grinning: ale coz se uvidi..jinak bych chtela dve :grinning: to je akorat(jak se rika jedno je malo a tri moc) :grinning:
14. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no chteli bysme parecek..snad jako kazdy :grinning:
14. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vetsina
14. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
manzel si taky preje parecek...me by dve holky nevadily ani v nejmensim....jsem zvedava...obcas si rikam, kde budem treba za 5 let...
14. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak sem zpet..
carkulka: no zacalo mi byt rano opet hrozne a zkusila sem jen cerny caj s troskou cukru a zabralo to... dala sem si polivku a je mi zatim fajn.. tak uvidime na jak dlouho... no doufam ze caj zabere vzdy pac by to bylo super...
14. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
luci..tak snad to bude zabirat :wink:

svoji..no a za jak dlouho chces druhy?
14. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jako ne jedna sušenka, ale jedna se myslí jako jeden balíček :grinning: sežrala jsem XXl polomáčenky 2x a pytlík bonbonů :confounded:

tak nechci se samozřejmě rouhat, neb jsem sice blila a jsem prasečí, ale jinak jsem měla všechno v pohodě, nikdy žádnej problém, žádný špinění, žádný otvírání čípku, žádný pochybnosti u testů....... z tohodle hlediska jsem šťastná žena, to já zase vím :wink: ale těžko si budu přát "vrátit" bříško :grinning:

chtěla bych taky páreček, když by náhodou jsme měli dvě holčičky, tak bych možná šla i do třetího, ale nevím.......... manžel chtěl i 4, teď teda přemlouvá na tři, tak jsem mu řekla, že teda ne se mnou (doufám, že to nevezme doslova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

já nechci bejt nějakej sobec, nebo tak, ale chci mít nějakej čas pro sebe, pracovat, cestovat............čím víc dětí, tím méně času a více práce doma, no........ pak taky, kam je všechny ubytovat a tak
14. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no doufam ze jo... no tak ja ted koukam telku a je tam alenka v risi divu a je to anglicka verze no spis je to jak pro nejaky fetaky uplne samej ulet uplne nechapu.... furt tam do sebe neco laduje aby se zmensila nebo zvetsila... haha
14. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
amal tak se prestehujte do teplych krajin a kazdymu diteti postav stan na zahrade a je to... ubytko mas vyreseny :wink: :grinning:
14. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
amal..tak uvidis,jak to bude..treba budes mit zlaty deti a budes je chtit ete namnozit :grinning:
14. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek