Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
14. lis 2009

dobre ranko holky...teda spise odpoledne... jak se dneska vsichni mame.. vcera sem tu nejak nestihala cist... tak to jdu napravit...

svoja
14. lis 2009

LUCI ahojky 😉 jak je v UK?...u nas sviti slunicko....hezky....

luciebx
14. lis 2009

no tak tu teda nic nesviti rano svitilo a ted je dost podmrakem a tak jako churavo.. proste podzim no... 😒

carculka
14. lis 2009

ahojky holky...

luci tak jak je,co nevolnosti?

cat..a taky vam treba radili jak dychat nebo jak ma pomoct tatinek?

svoji...takze slamena vdova,coz ..no abyses nemusela zabavit nejakym nakupem 😀 😀 😀

svoja
14. lis 2009

CAR no nakoupit budu muset jit....mozna se necham svest🙂...jezisi neee, pomoooc, to je jak mor

carculka
14. lis 2009

svoji,je mi to jasny..a pak udelas smutny ocka,ze ti bylo smutno,vid..zes to musela zahnat 😀 😀 😀

no my musime jet poprat synovcovi,nekdy k veceru..je u tchyne..tak snad se mu darek bude libit

svoja
14. lis 2009

To uz se tesis na tchyni vid?🙂

carculka
14. lis 2009

svoji 😀 hrozne moc 😀 🙄

amallie
14. lis 2009

ahoj holky!

hlásím, že jsem taky celkem spala, i když jsem samozřejmě myslela na tu trubku 😖 to mi ještě napadlo, že je to jak brčko a že těch mám doma dost 😀

Dneska muž montuje tu šatnu konečně, včera si připravil šuplata a ty tyče a tak a dneska to vrtá do zdi. No, ale právě odjíždí na chatu, tak zase pokračování až večer.

Svoji: tu vodu poznáš, neboj 😉

Jo a mám pocit, že se mi vrací nevolnosti z I. trimestru, sice nebliju, nebo tak, ale prostě cejtím ten žaludek podobně, fuj............

svoja
14. lis 2009

AMAL no ahoj
...to sem slysela, ze na konci tehu se ty nevolnosti muzou vratit... 😉
Muj me prave odjel taky... ☹
Brcko ma ostre hrany.... 😒

amallie
14. lis 2009

no, tak to jsem já teda předem neslyšela 😠 nikde se to nepíše 😠 jsem myslela, že od toho mám pokoj 😠

jako, není to stejný, jako předtím, to jsem blila jak Alík, ale ten pocit v žaludku je podobnej...........jako takovej permanentní hlad, překyselenost.....fuj
no a pomáhá na to sladký, já nechci žrát, ale když je mi blbě 🙄

to brčko mě napadlo v noci v mé bgdělé naštěstí jen půlhodině 😀 😀 mě takový kraviny v noci napadají, děs

tvůj je taky pryč? můj teda jen tak na tři hoďky, pak se vrátí a bude zase montovat

carculka
14. lis 2009

amal..taky jsem to slysela..ze se nevolnosti atd nekterym holkam vraceji v tretim trimestru..takze prvni-hruza,druhy pry byva vetsinou pohoda a treti to nastava zas 😀 ,pak je teda nekomu zle celou dobu 😀 a nebo zas neko o tehu ani nevi 😀

svoja
14. lis 2009

Me to brcko totiz napadlo taky....ale pak jsem si rikala, ze by ji mozna ublizilo 😀

Tak kdyz ti dela dobre sladky, tak zer sladky...smarja...to uz je ted jedno....ja uz na to taky prdim a jim co chci a kdy chci....

Jj, muj odjel na basket, vraci se zitra az...a zitra jde na nocni....parada 😒

amallie
14. lis 2009

hm........ 😠 😠 😠 😠 že je zrovna blbě mně 😠 😠 😠 😠

to mě dostává, jak tady pak holky vzpomínají jak krásné bylo těhotenství, no jako, ať už je to za mnou!!!!!!!!!!

jestli budu taky vzpomínat na to bájo, tak jsem asi magor 😀

amallie
14. lis 2009

no, však žeru sladký 😀 k obědu lasagne a pytlík jelly beans 😖

snídaně, dvě vejce, dva chleby a sušenka, svačina chleba, jogurt a opět sušenka, no fuj, takovejch cukrátek a to ještě není večer 😒

tak to jsi dvě noci sama, co? aspoň budeš mít celou peřinu pro sebe 😀 a nikdo nebude chrápat 😀

carculka
14. lis 2009

amal..a chces pak ete v budoucnu druhy??

amallie
14. lis 2009

no, dvě děti chci, manžel chce tři

svoja
14. lis 2009

no vlastne jsem tri noci sama....vcera mel taky nocni...a pristi tyden je taky vecne v praci...od 12.12. ma totiz dovolenou az do konce roku....tak si to ted vyzere no....

a to jako jenom jedna susenka???? jako jedna ke snidani a jedna ke svacine? tak malo????

a s tim chrapanim....to je tak jedine pozitivum 😀 😀 😀 ...perinu ted povliknu, bude cista a vonava.... 😵

svoja
14. lis 2009

AMAL ja nechci rikat ty fraze jakoze jeste na to tehu budes vzpominat v dobrym a tak....to ne...ale jako patri to k tomu no....zas Amalka ti to vynahradi...bude krasna a sikovna a hodna 😉

svoja
14. lis 2009

CAR a kolik chcete vy deti?

My dve...ja bych si dala rict se tretim, ale muz ma strach, ze by byl starej na to uz.

carculka
14. lis 2009

svoji no urco dve..a jednou padlo ze moozna si pak dodelame ete mazanka az budem mit doma haranty 😀 ale coz se uvidi..jinak bych chtela dve 😀 to je akorat(jak se rika jedno je malo a tri moc) 😀

carculka
14. lis 2009

no chteli bysme parecek..snad jako kazdy 😀

carculka
14. lis 2009

teda vetsina

svoja
14. lis 2009

manzel si taky preje parecek...me by dve holky nevadily ani v nejmensim....jsem zvedava...obcas si rikam, kde budem treba za 5 let...

luciebx
14. lis 2009

ahojky tak sem zpet..
carkulka: no zacalo mi byt rano opet hrozne a zkusila sem jen cerny caj s troskou cukru a zabralo to... dala sem si polivku a je mi zatim fajn.. tak uvidime na jak dlouho... no doufam ze caj zabere vzdy pac by to bylo super...

carculka
14. lis 2009

luci..tak snad to bude zabirat 😉

svoji..no a za jak dlouho chces druhy?

amallie
14. lis 2009

jako ne jedna sušenka, ale jedna se myslí jako jeden balíček 😀 sežrala jsem XXl polomáčenky 2x a pytlík bonbonů 😖

tak nechci se samozřejmě rouhat, neb jsem sice blila a jsem prasečí, ale jinak jsem měla všechno v pohodě, nikdy žádnej problém, žádný špinění, žádný otvírání čípku, žádný pochybnosti u testů....... z tohodle hlediska jsem šťastná žena, to já zase vím 😉 ale těžko si budu přát "vrátit" bříško 😀

chtěla bych taky páreček, když by náhodou jsme měli dvě holčičky, tak bych možná šla i do třetího, ale nevím.......... manžel chtěl i 4, teď teda přemlouvá na tři, tak jsem mu řekla, že teda ne se mnou (doufám, že to nevezme doslova 😀 😀 😀 😀 )

já nechci bejt nějakej sobec, nebo tak, ale chci mít nějakej čas pro sebe, pracovat, cestovat............čím víc dětí, tím méně času a více práce doma, no........ pak taky, kam je všechny ubytovat a tak

luciebx
14. lis 2009

no doufam ze jo... no tak ja ted koukam telku a je tam alenka v risi divu a je to anglicka verze no spis je to jak pro nejaky fetaky uplne samej ulet uplne nechapu.... furt tam do sebe neco laduje aby se zmensila nebo zvetsila... haha

luciebx
14. lis 2009

amal tak se prestehujte do teplych krajin a kazdymu diteti postav stan na zahrade a je to... ubytko mas vyreseny 😉 😀

carculka
14. lis 2009

amal..tak uvidis,jak to bude..treba budes mit zlaty deti a budes je chtit ete namnozit 😀