• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Amalko uložení placenty bys mohla mít napsané na zprávě ze screeningu..
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja:dobrou chuť:slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holkýýýý:slight_smile:)
Tak to byl nejnádhernější zážitek v našem životě:slight_smile:
Máme už 10cm.-)
Prďolka ale lumpačil a vystrkovalo na nás jen prdelku a zádíčka, tak máme fotečku zad:slight_smile: ale srdíčko jsme slyšeli, kopalo nožička a mávalo...no nádhera:slight_smile:
Krev bude za 8 dní, ta tekutina u hlavičky tam máme něco málo přes 2...nevím co to znamená, ale prý do 3 je to norma:slight_smile:))
hned vám vložim foto:slight_smile:))
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat no to je super, gratuluju...že by to byla holčička, když takhle lumpačí? :grinning:
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš ty to máš i 3D :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož už mám po baště :grinning: ale nesedlo nám to, ostatně jako nic za poslední týden :confounded:

cat gratuluju, fotečka parááááádní, prcek zlobivej :grinning: hlavně, že je vše ok.... a mrkala jsem i na břuško a tipuju holčičku :grinning: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sluníčka!
Jsem na vás přišla juknout! Mě honí nějaká špatná nálada! :frowning2:
Nějak nezvládam dočítat, včera jste toho nadrbali a dneska od rána taky! Stalo se něco důležitého! Nějak jsem postřehla že hehe špiní tak snad je to už dobrý! A taky že se s cat znáte, ale už jsem nenašla jak jste na to přišli!
Cat to muselo být nádherný, začínám si myslet že se tohohle nikdy nedočkám!
anget ty jsi screening neměla 3D....? asi ne, že :wink:
ahooooj orchi :dizzy_face: kliiiid ženo, já mám dnes taky chmury :confounded:
30. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cééééééééééééééééét to je nádherná fotečka, až je mi do breku! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:super fotka, gratuluju:slight_smile:
orchidei:dneksa se to tu jen honí černejma myšlenkama?? :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Orchi..
Ne Prostějko, byl to obyč, ony se tam hlavně měří orgány a tak, takže by ten 3D byl zbytečný
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj anget, to tady asi nikdo ještě neměl 3D screening :wink:
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj verled my se ještě neznáme viď!
začala jsem špinit sice hodně malilinkato, ale mám šílenej strach že to dostanu!
Pořád se snažím přesvědčit že tam musí být že jsem ho stoprocentně cítila, ale taky se vůbec nemusel uhnízdit! :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi cítila? :astonished: jak? já doufám a věřím, že tam je, ale cítit :confounded: vím, že některý ženský říkají, že tam mimi stopro je, ale já tomu moc nevěřím, tak se jen ptám, co cítíš :wink:
30. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cítila jsem od ovulky podbříšek a kříž hodně dole,bez přestání! V pátek a sobotu mě v podbříšku píchalo a to se mělo akorát zahnízdit no a od neděle nic! Jsem šíleně vyděšená!
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi tak teď nezbývá než čekat..
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím! úplně se bojím chodit na záchod!
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi jak píše anget, nezbývá než čekat..... a proč vyděšená :astonished: maximálně přijde mrcha, vím, je to nemilé, ale být kvůli tomu vyděšená, to snad neeeeeee :wink: mooooc ti to přeju a držím palec :wink:

a k těm pocitům, no to byla podle mě ovulka :wink: a nechci tě nijak zklamávat nebo tak něco, ale vůbec to mimi nemusí znamenat :frowning2: orchi zkus na to trošku nemyslet a uvidíš, že to bude lepší... a za pár dnů budeš hlásit //.... když budeš testovat :wink:
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi nebuď smutná, neboj, vše se v dobré obrátí:slight_smile:))
Měřili nám srdíčko, žaludek, močáček, nožičky, ručičky:slight_smile:)hiihi, a to 3D tam pak přepl, ale dávají to k tomu.
Příště jdeme 18.8. v 11.30 a to bude 4D plus video:slight_smile:)

A copa se tu stalo nového?Já to nestihnu dočíst, vařím, pracuju a telefonuju v jednom:frowning2:
A Svoja už je taky na screeningu?
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam mělo být kdy budeš testovat? :grinning:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat jj, svoja je na utz teď :wink:
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjůůůůůůů CAT máš tam teda servis poslouchej :slight_smile: krásnej UTZ!!!!!!!!! gratuluju, že jste v pořádku! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co na to říkala drahá polovička??? :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo 18. 8.....to už možná budu maminka :sunglasses: A cat už bude tak ten 20. týden.. :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mezitím nejdete vůbec na kontrolu cat? až toho 18.8...... mě se to zdá hrozně pozdě :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchidei:neznáme já jsem tu takový vetřelec trochu:slight_smile:))zdravím tě:slight_smile:hlavně takhle černě nepřemýšlej, bo to je horší než něco jinýho pro mimi:slight_smile:takže ty jsi těhu nebo??já se tu ve vás nevyznam:slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj pokud nepřijde mrcha tak v ten čtvrtek ráno! Já vím že když přijde tak se svět nezboří, ale jsem zklamaná protože jsem tomu tak strašně věřila už na začátku měsíce! Hned od tý svatby, pořád jsem si říkala vždyť tolik pršelo to budem mít štěstí a ten čáp musel být znamení že se to povede a i cykly se mi konečně srovnaly, tohle byl třetí co jsem vypozorovala ovulku! Prostě samý dobrý znamení a teď si prostě přijde mrcha a z toho mího snu mě rychle probere!
30. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled nene ale snažily jsme se tento cyklus osto šest a ve čtvrtek je očekávaná mrcha!
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja:já byla teď 23.6 a jdu až 23.7:frowning2:(takže asi normal.......ono se nějak nemá chvilku dělat utz ne mam pocit??kvůli uším??ale fakt nevim kdy.... :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek