Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
16. lis 2009

CAT mě se líbí v každý tý řadě některej... fakt perfektní! budete IN 🙂

hehena
autor
16. lis 2009

tož jdu se chvíli válet k telebedně a pořádně nahlídnu do krabice s hadříkama a botkama 🙂 😵 😵 😵

cat79
16. lis 2009

Hehenko 800euro se vším všudy (autosedačka, pláštěnka, síťka proti hmyzu, bezpečnostní síťka, fusak na nožičky, výměnná kolečka, taška na rukojeť, ta má i termofusak na lahev, je vymakaná, pak s deštníčkem a tou vložkou a ochraným sprejem)

Myslím, že to je bomba cena, ale museli byste do Německa, prej když se jede do ňáké fabriky přímo, vyjde to na 17000,-

cat79
16. lis 2009

Hehenko díky za pochvalu🙂))taky ten výběr trval 3 měsíce a už jsem myslela že budu vozit na sáňkách🙂))

Tak to všechno omrkni, co jste to vlastně dostali🙂)pro Kubulku🙂))papa
Carcul papa

svoja
16. lis 2009

Tyjo, vy jste toho nakecaly🙂 No musim rict, ze jsem stastna, ze na nas PP nic takoveho neni (nebo o tom nevim), protoze ja bych byla naprosto bezradna. Ty vlozky jsou taaaak krasny, vubec bych nevedela kterou🙂 Jak u Teutonky, tak u Gesslein...
Jinak CAT tady vypsala ty, co se libi i me...jednak ty do ruzova pro CAR a i ta, co mate vy, CAT se me moc libi a volila bych tu...zrejme...ale uz se vidim....ja jsem taaaak nerozhodna, kdyz neco vybiram....

HEHE no vidis to, nakonec budete mit i vy drahej kocik...a moc krasnej🙂

Vlozna taska misto korby me prijde fajn a prakticka 😉 Fusaky od Teutonie se me libi moooooc jak ty vetsi, tak tyhle mensi....a s tema vlozkama....no me by ten vyber zabil 😀 😀

Superstar- souhlas, nejlepsi byla Dominika, vyjimecne Bendik a Smajda...vypadnout by mohl bud Ben(toho nesnasim!!!) nebo Lacho nebo Bagarova...

cat79
16. lis 2009

Svoji já taky jakmile je výběr z hodně tak jsem v krizi🙂))ale ta naše mě dostala hned na 1. dojem
A ještě se mi líbí ta béžová

tyyyyyyyyyyyyy jo, tak Monika prošla, ale ona je roztomiloučká, taková cigánská princeznička
Ben si myslím, že zpívat neumí oproti těm ostatním, ale Monika je teda taky slabší, ale hlas má krásnej!!

Dominice jsem poslala hlas.-)))jooooooooooooooooooo:-)))

cat79
16. lis 2009

jéééééééééééééééééééééééééééé, tak kdo?????????????????????????????????????

cat79
16. lis 2009

Tak a máš ho venku Svoji...myslím, že to bylo fér, příště půjde Denis a pak Monika a Šmajda a pak zůstanou 3-Bendík, Domča a Martin Chodůr.......AMEN🙂)

hehena
autor
16. lis 2009

holký tak jsem to prohlídla a hned jsem si šla namontovat ten kolotoč nad postýlku 😀 😀 😀

je to Nattou - tenhle:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=771607

hehena
autor
16. lis 2009

CAT euro je 25,5 kč... to vychází na nějakých cca 20.400.-
ta teutonka tak, jak ji chceme vychází na cca 21.500.- to by taky celkem šlo.. akorát tam nemám tašku na rukojeť... ta se mi teda zdála dost drahá...

hehena
autor
16. lis 2009

ty hadříky co jsme dostali jsou parádní tuna bodýček a overalů, triček, nějaký rifličky, taky 4 "botky", čepičky... no neskutečný 🙂)) zítra aspoň něco vyfotím .)

cat79
16. lis 2009

jojo, euro ještě klesne🙂 takže supeer🙂)
Uvidíš hehe, jeď se na ně podívat a vyzkoušej si co se ti bude líp řídit a tak, oba jsou super...

Tak nafoť🙂 vy se máte, my nedostali zadarmo skoro nic🙂 ale nevadí🙂

hehena
autor
16. lis 2009

jo SVOJI taky budem mít drahej kočár... normálně se na něj těším, ale zároveň z toho mám takovej blbej pocit 😅

hehena
autor
16. lis 2009

CAT je to zase půjčený, takže to pak musím vrátit... tudíž je to takovou dvousečný... radši bych schovávala ségře na mimi, ale tak je to pro nás velká pomoc a ségře snad taky v čase něco poschovávám... 😉

hehena
autor
16. lis 2009

CAT já jsem rozhodnutá pro tu Teutonii Cosmo - jesti dražší tak tenhle, protože se mi líbí i ten vzhled...

manžovi se ještě moc líbil Jané Nomad, ale na mě nezapůsobil teda vůbec...

cat79
16. lis 2009

to je fajn, když je od koho, já jsem první v řadě, no🙂)osudy nejstarších.-)))a prvorozených.-)))

Ale zase jsme si to nakupování užili🙂
Hehe to je dobře že můžete mít kvalitní kočárek, oni ty za 10tis asi nebudou nic moc, ikdyž se řekne, to stačí, ale mimi potřebuje kvalitu, to říkám já. A když si to člověk může dovolit, když dře celej život tak proč ne.....

cat79
16. lis 2009

jané je taky dobrej, ale platí se tam dost značka...a ty nový designy...nic moc teda☹

hehena
autor
16. lis 2009

CAT já myslím, že ta kvalita je důležitá hlavně pro rodiče... třeba ta Teutonka je neskutečně lehká, bezvadně se ovládá, ruční brzda, skladnej, a tohle všechno asi neskutečně ulehčí ten život v běžným provozu s dítětem... no a když je opravdu kvalitní a je pravděpodobný, že vydrží minimálně ten podvozek i pro dítě ségry, tak to je super...

já jsem druhorozená a od ségry mám pár věcí co mi koupila, bo na dítě ještě nějakou dobu mít nebude :( bohužel souhrou událostí.... takže jsem na tom stejně jako ty jako prvorozená... ode mě půjde všechno, co pokoupíme my, ségře...

hehena
autor
16. lis 2009

do Janéčka bych fakt nešla... nevím proč... příde mi ten kočár zbytečně robustní - i když viděla jsem zrovna Jané Slalom složenej a vypadalo to celkem skladně.. 😉

hehena
autor
16. lis 2009

CAT ten Gesslein není drahej ani tady... http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

luciebx
16. lis 2009

ahoj holky tak my mame za sebou ultrazvuk.... no je to super.. 6tt+1 a mame 4,9 mm a mame srdiiiiccckooooo 😀 😀 😀 😀 😀

cat79
16. lis 2009

No ale když pak do Super baby zavoláš a nadiktuješ co všechno k tomu chceš, spočítají ti to na 26tis, to už jsem zkoušela...jen ta taška na pleny tam stojí víc než 2xtolik co v německu a tak je to i s autosedačkou a ostatníma accesories....hehe já to mám zmáklý🙂))

Holky dobrou, jdu koukat na House🙂)
Papa zítra!!!!

angetha
16. lis 2009

Luci gratuluju moc 😵 😵

luciebx
16. lis 2009

jeee dekuji... .

cat79
17. lis 2009

Dobré volníčkové ranko🙂
vzbudil mě malej, dneska celou noc strašně kopal a ráno se to už nedalo vydržel a do toho HLAD🙂)

Luci mooc hratulujem!!!!!!!to je parááááááááda!!!!!
Holky užijte si krásný den, tady má být krásně a my jedeme na chatu na houbovku s králíkem a slavit předběžně můj a ségry svátek, tak bude veselo🙂)))
papapapapa

hehena
autor
17. lis 2009

CAT ahooooj. brý ránko.. 🙂
mě taky malej poslední dny budí kopáním... akurát teda dneska jsem vstala bo mě hrozně bolí v krku...

mno jo CAT - to je děs jak se to všechno vyšplháááá :((((
vy v tý ceně máte i autosedačku???

LUCI moooc gratuluju! krásná zpráva! 😵 😵 😵

angetha
17. lis 2009

Ahoj jen nakukuju během snídaně, pak zas půjdu poklidit

p.e.t.u.l.k.a
17. lis 2009

ahojky 🙂

Ondrášek chudáček, doufám, že brzo bude v pořádku 😵

luciebx mocinky gratuluju 😵

sacvi moc pěkná židlička já jsem zase rozhodlá pro totu http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=784807

amallie
17. lis 2009

ahoj holky, tak jsem vás za půl hodiny přelouskala a musím zas běžět, jedeme fuč........... Včera nešel kůň přes den a večer jsem byla nakoupit.

Holký, dnes jdu na koncert Erose!!!!!!!!!! Amálka se tak těší, že tady dloube jak o závod, už za to dostala vynadáno, páč mně to vadí 😝

amallie
17. lis 2009

Jo holky a včera jsem byla na kurzu kojení, jako, to jsou věci....................... Jsem se dozvěděla takovejch detailů a tak, rozhodně skvěle investovaný 4 kila. No a když se tím budu řídit, tak snad budu mít hodné nebrečící dítě a budu kojit jak dlouho budu chtít, jsem zvědavá tedy 😉