• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
LUCI to bude nejlepší řešení :grinning:

AMAL máš to krásně naplánovaný :grinning:
18. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal:ty joo už skorem rodíš ne??nějaký změny??u nás se v noci narodilo další mimi holčička mací 4200g.-)
18. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli gratulujem :wink: 4200 panejo..
Já to s tím mlíkem pochopila tak, že je hořký, proto dětem nechutná..
18. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj PETUL :dizzy_face: já už bych taky chodila po procházkách :sweat_smile:

VER tak gratulace, pěknej macík teda :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se dneska misto poradne snidane zakousla do oriskoveho dortu s uzasnym kremem.. .no to bylo.. mnam.... at zije tehu :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ta kamaradka: ze dne na den sileny horecky, nemocnice, koma, skvrny na mozku, probuzeni z um.spanku, srdce nevydrzelo....nikdo nic nevi, ani specialnisti z Vidne...strasny :pensive:

jsem dnes nejaka bez nalady, celou noc me bolelo bricho a zdalo se me, ze me muj tata tetuje na ruce a o Hejmovi... :unamused:
18. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget: jo hořký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já myslela horký :grinning: :grinning: :grinning:

No, pro ty případy nám radili, jako když máš třeba chřipku, nebo tak, buď dávat mlíko, co máš zmražené, pokud nějaké máš, nebo UM, prej Humana nebo Nutrilon, rozhodně ne Beba a že mimi to pár dní vůbec nevadí a pak zas budeš dávat MM. Že se nemáme bát, že by si na něj mimi zvyklo, nebo ztratilo sací reflexi, že to rozhodně ne. Ale jako, to mám z kurzu.

No a musí to bejt jako v knize, páč jinej plán nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, kdybych začla rodit dneska v pizzerce na Václaváku, tak to mám aspoň do Motola blíž :grinning:

Jo, žádný změny u nás nejsou, já tipuju Amali na 3.12. :wink:
18. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: ahoj, to je mi líto s kamarádkou :frowning2: :frowning2: :frowning2: No, takhle dopadl ten můj bejvalej s pneumokokem, jak jsme se bavili o tom očkování. U něj tedy srdce vydrželo, ale..................... horší snad ještě.
18. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj SVOJI, tak to je mi s kamarádkou líto :pensive:
18. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako ja to nechapu, zdrava, silna holka...a ze ji nikdo nedokazal pomoct....
No nic, to sem nepatri.

AMAL jakej byl Eros?
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji taky mi je kamaradky lito no je to hnus takhle z niceho nic teda.. :frowning2:
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eros byl boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji moc mě to mrzí s kamarádkou je to fakt hrůza :frowning2:
18. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nic, jdu pomalu, mějte se tu fajnově, večer vás dočtu :wink:
18. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa amal
18. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL papa
18. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji to mě mrzí :frowning2:
Amal pro ne Beba??
18. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:tK TO JE MAZEC.........já jsem teď bez nálady furt, budou nějaký divný hormoony:-/
18. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY :dizzy_face:

SVOJI: to mi fakt mrzí co se stalo tvé kamarádce :frowning2:
18. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copa je s Ondráškem???? :astonished:
18. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky.
18. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ZUZI a dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte?
18. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda, vcera jsem pridala nahate bricho jeste...at me mate v cele krase:slight_smile:

CAT je nadherna tehule!!!!!!!!!!!!!! strasne ji to slusi....ctes to cat???? na tech briskovych fotkach to ani nevypada pomalu ze nejaky ma a na te chaticce uz je pekny:slight_smile:

PROSTEJ krasny vecicky:slight_smile:

VER jak uzivas posledni den v praci? jak budes mezi nas chodit????

Ja jsem na materske od nedele :dizzy_face:
18. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI Blahu mi v pondělí psala, že museli do nemocnice, malej má zánět ledvin :frowning2: ale už je to snad lepší :wink:
18. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI nasi jsou posedli tim egyptem, furt me rikaj, jak tam chtej znovu :unamused:
18. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI díky :dizzy_face: a bříško krásný.... prej vorvaň.... :grinning: jsi asi ještě žádnýho neviděla co? :grinning:
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak BLAHU to zvladne! Preju brzke uzdraveni. Moje kamaradka byla taky s holcickou v nemocnici se zanetem ledvin a zvladly to! Mala je ok.
18. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda... chudáček Ondrášek.... snad se to brzo spraví a budou moct jít domů :dizzy_face:

CAT.... fakt nádherná těhulka, ukázková .... bys měla nafotit nějakou těhu módu do časáků.

SVOJI: nebuj, ono se jim tam nic nestane..... horší by bylo, kdyby chtěli do míň civilizovaný arabský země. :wink:
A ty už jsi na mateřský???? Toto letí.... tak si jí užívej :wink:

VER: ty jsi dneska posl.den v práci, viď?

PROSTEJI: máme se dobře, dneska jsem byla na krvi.... vycucla mi 4 zkumavky!!!! V pátek si v 1 mám volat na výsledky. Jen se mi blbě spí, to jsou celý mý těhu obtíže :sweat_smile: Včera jsme byli s manžou na obr procházce v lesích a kopcích u Písku.... nááádhera. Přišla jsem teda zbitá, najedla se a padla :grinning:
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: jakej vorvaň....máš nádherný bříško :dizzy_face:
18. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, BLAHU je na tom dobře, malej snad taky, prý se na ni i směje, tak snad je to lepší... jednu noc měl kapačky, teď už má jen antibiotika :wink: snad je brzo pustí :wink:

ZUZI to je dobře, že je ti fajn.... taky musím říct, že nejvíc mě v těhu trápí spaní :sweat_smile: ťuk ťuk, že to není nic jinýho :grinning:
18. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek