Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
19. lis 2009

AMAL tak já bych to taky přežila... jasný, být radši zdravá, bez chlapa odrodíš.... ale prostě by mě mrzelo, kdyby kvůli blbé chřipce nemohl jít ☹

hehena
autor
19. lis 2009

holky tak můžete mrknouti 🙂

jo a chvalte mě 🙂)) málem jsem u toho rozbila zrcadlovku a taky jsem se parádně svalila na schodech 🙂))) no takhle se pěkně přizabít, kvůli pár fotkám, ale je to 🙂 😵

hehena
autor
19. lis 2009

http://picasaweb.google.com/synackovi/Vybavujem...

jo tak ještě ten odkaz co 🙂)) 😀 😀 😀

amallie
19. lis 2009

hehenko: ten je krásnej!!!!!

já bych fakt bez muže přežila, porodím i bez něho, hlavně, ať je všechno v pořádku

luciebx
19. lis 2009

hehena no mate to krasny fakt... uz se taky tesim az zacneme zarizovat...

prosteja
19. lis 2009

HEHE paráda 😵 😵 😵 slintám hlavně nad barvou kočárku 😀 😀 😀 a jak máte místo kapsáře toho draka, to vypadá taky úžasně 😵

luciebx
19. lis 2009

dala bych si chleba ve vajicku... prosteja... 😉 asi jdu znovu na to.. udelam si oblozene chleby k obedu.. mnam.... no uvidime zda se mi ta chut nezmeni az dopiju cajik..

carculka
19. lis 2009

ahoj holky..

tak dneska uz mam volnejc 😀 ale zitra zas cele den litani a pak tehu cvico...a v sobotu do skoly,sem cim dal tim linejsi...

prostej..brisko se pekne kulati 😉 a tipuju taky holcicku 😀

amal..teda takhle delat paniku 😀 😀 😀

cat..hezky si dneska zacvicte 😉

ange..no s tm tamponama by me to teda taky zajimalo,jelikoz nesnasim vlozky 😠 ...a jako jsou tam dole hodne velky zmeny?ja myslela ze se to pak celkem vrati do normalu...

hehenko...to jsem rada ze jsi s teutonkou spokojena...ja si ji uziju az po porodu..
a hehe..velokoucky??mas krasny brisko 😵 😵 😵 😵 a ja ho nemam o nic moc mensi,jen to zkresluje ze me uz roste pod prsama a tolik to nevynika..hezoucky..teda zadny veliky nevidim..a dziny jsou super,kdes kupovala?

romi..teda,ze se tchyne nestydi 😠 😠 😠

monci...terezka je nadherna...kocicka 😉

romik84
19. lis 2009

já bych bez přítele určitě rodit nechtěla, už kvůli tomu, že má ženská zastřený vědomí a přítel bude případně za mě reagovat

luciebx
19. lis 2009

ahoj carkul 😀 😀

romik84
19. lis 2009

hehe krásný, hlavně kočárek

luciebx
19. lis 2009

romik.. asi tak nejak.. kamoska rodila tak pred pul rokem... no a nejak ji tu v anglii dali jakysi plyn na dychani to te nejak dostane uplne nekam jinam.. pry jako neco jako rajsky plyn ne.. kamoska rika ze si skoro nic nepamatuje ale byla pri vedomi... jen takovej oblbovak.. a druhy den ji pritel rikal co po nem furt chtela.. nejdriv kapucino.. kdyz to donesl tak mu rekla ze chce cokoladu tak furt lital nosil kelimky ale ona nic nepila haha

carculka
19. lis 2009

hehe..teda obleceny se nezapre,kraaasa 😵 😵 😵 😵

prosteja
19. lis 2009

LUCI 😠 😠 😠 nedělej mi tady chutě 😀

CARCUL ahoooj 😵 děkujuuuu....... a já říkám, že tam je kluk jak buk 😀 😀 😀

ROMI určo je lepší když tam může s tebou partner být 😉 to bezesporu.... ale když by to jinak nešlo, tak bychom to taky museli přežít no 😔

hehena
autor
19. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

🙂 jo je megáááá 🙂))) já mám teď CARCUL pocit, že mi roste už všude... 🙂))

jinak díky holky 🙂 ještě musíme vymalovat, vám to pak vyfotím nachystaný až to někdy bude .)

luciebx
19. lis 2009

prosteja.. vsak vis jak.. kdovi jak to nakonec vubec dopadne.. tu budu zase cely den lezet a knourat.. no ale kdoviiiiiiii... ale neboj necham zavreny okna aby se ta vune nevalila az k tobe..

luciebx
19. lis 2009

hehena.. naaaadherneeeeeeeej pupiiiiiiiiik ja uz chci takyyyyyyyyyyy... si bohuzel budu muset jeste nekolik tydnu pockat,., buuuu

prosteja
19. lis 2009

HEHE 😵 😵 😵 jaký megááááááááááá 😀 😀 😀 akorát 😉

hehena
autor
19. lis 2009

tak je fajn, že se barva líbí... ještě do toho ta tyrkysová vložka a je... a kdyby to příště byla holčička, tak třeba pořídíme jen růžovou vložku 🙂)) a bude parádní obmněna 🙂 😵

svoja
19. lis 2009

HEHE ty ten vas baracek porad popisujes jako nejakej kutlosek malinkej a pritom to tam mate mooooc hezky!!! A ani me to neprijde nejak stisneny!!! a postylka hezka nahodou....bajo...a to nerikam jen proto, ze jsi spadla ze schodu 😉

carculka
19. lis 2009

ahooj luci..

jo jinak nam vcera rikali na prednasce,ze pry uz si epidural davaji maminky jen malo(byl to pa)..ze diky vanam,micum a tak,to lip snesou a taky ze uz maji naky injekce do zadku-mezi analgetikem a opiatem a nebo jen analgetika-a ze to dost ulevi...

hehe.vy teda uz mate hadriku...no jak koukam jsme s nakupama pekne pozadu...kdyz furt cekam na to nemecko,co tam poridime..jinak hehe kocarek krasny 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
19. lis 2009

tyhle fotky z venku jsou z víkendu 🙂 když je hezky, tak se fajn fotí... snad ještě hezky někdy bude .) 😵

prosteja
19. lis 2009

LUCI pozavírat okna a nemluvit o tom 😀 😀 😀

já jdu taky něco zblajznout holky, nebo tu umřu hlady 😀

romik84
19. lis 2009

myslim si, že zákaz návštěv s partnerem u porodu nesouvisí a myslím, že by si hodně naběhli, kdyby to zakázali, to by muselo být opravdu maso

luciebx
19. lis 2009

jako nakupy v zahranici jen schvaluji.. .jako v druhe pulce ledna tu v anglii byvaji slevy uplne vsude ne.. az 70% takze se tesim jak mala holka.. .to uz je ok... takze si neco malyho koupim asi jen nejaky oblecky.. pak to pak kupovat za plnou cenu teda nechci... no uvidime.. pritel s tim teda zatim taky souhlasi no.. ale jako ty nejdulezitejsi veci koupime asi az na jare.. tam jsou taky nejaky vyprodeje.. jupiii... uz sem mu ukazala kocarek co by se mi libil a kdyz videl tu cenu malem ho ranilo haha ale na cesky korunky furt krasny..

hehena
autor
19. lis 2009

nene SVOJI vršek je moc fajn... akorát jsem psala, že tam jsou všude zkosený stropy, takže tam nejde dát skříň... jak vidíš tu komodu, tak jak se kosí ten strop, tak ono se to zdá, ale je to vedle těch dvěří úzký, takže skříň nehrozí...

no a dole by se vešla postýlka jen tam je ta skříň - je vyfocená za kočárkem... jinak bohužel... .( ale samozřejmě celkově si stěžovat nemůžu vůbec .) kéž by nám to říkalo pane 🙂) 😵

hehena
autor
19. lis 2009

LUCI a jakej kočárek? .)

luciebx
19. lis 2009

no to je takova trojkombinace... ma to aji autossedacku... no na nase tak necelych 9000 coz je uzasne... je to z mothercare.. nevim zda to je u nas v cr.. no ale kdyz sem videla ceny u nas tak 15000-20 litru.. to je hruuuza...

hehena
autor
19. lis 2009

CARCUL všechny ty hadříky jsou půjčený... dovezli jsme si je v pondělí od kamarádky... ani jsem netušila, že nám toho dá tolik 🙂)) je tam už i několik kousků na větší mimčo... 😉

ona toho měla hodně a říkala, že byla ráda, že pere jednou za 14 dní...

carculka
19. lis 2009

luci..ukaz nam taky kocarek 😀

hehe..zadny mega..ale chapu tvy pocity..ikdyz mam bricho normalni jak jiny tehule,ne nejaky vetsi nez jiny,tak uz ted si prijdu jak velryba