Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
23. lis 2009

jo ja vim, ze miminka spi...ale ja jsem na to prave nebyla zvykla, tak se lekam...hystericka matka no....a ne a ne se vzbudit....

amallie
23. lis 2009

no, já myslím, že 15 dolů půjde z té vody, ale 15 je asi špek........... to musím vykojit, no

amallie
23. lis 2009

mně mudr řekl, že když 12 hodin neucítím pohyby, tak přijet, jinak že je to ok

svoja
23. lis 2009

AMAL ok, dik...

Prej spek 😀 😀 ...ses prdla 😀

Holky u nas sviti slunce...hura....a manzel chrape 😖

amallie
23. lis 2009

špek mám, nejvíc za zádech normálka 😲 ten pak půjde snad do mlíka, jako kéž by

tady taky svítí, můj je pryč, odpo jdu s holkama do cukrárny

hehena
autor
23. lis 2009

jo tak taky mám špeka na zádech a je to fuj :(((

romik84
23. lis 2009

holky já fakt nevim, pomoc!!!!!!!!!!!!myslela jsem, že to stopro poznám, ale jsem pěkně v kýblu. každých cca 10 minut mě bolí břicho, není to ale nic hroznýho, spíš mi to připomíná, bolest při zánětu močových cest, na chvíli to odezní a pak zase, kontrakce musí být přeci silnější,a s tou vodou je to taky půl na půl, asi porodim doma a ani si toho nevšimnu

hehena
autor
23. lis 2009

ROMI no pokud ti to připadá divný, tak jeď do porodky, tam ti udělají test, jestli je to plodovka nebo ne... a ty bolesti začni měřit...

hehena
autor
23. lis 2009

se mi to radí co.... 😅 ale znám se, sama bych nevěděla co to je a co s tím .)

máš někoho aspoň u sebe?

amallie
23. lis 2009

hehe: manžel mi říká, že mám "druhý kozy" 😀 😀 😀

romi: porod poznáš, prostě tě nějakej stav přivede do porodnice 😉

angetha
23. lis 2009

Ahoj holky..
Romi a máš někoho kdo by tě odvezl do porodky? jen tak třeba na kontrolu pro uklidnění...začíná to být podezřelý 😎
Amal ty otoky svědčí o tom, že už brzy porodíš 🙂 🙂 tělo si řekne, dost, už tu zátěž neunesu a porodí 😉 samozřejmě až se manžel vrátí domů 😉 😉
Svoji ty máš manžela doma?
no a o švagrové zatím žádné zprávy nemám, ale asi napíšu tchýni, jestli ona něco neví...

zuzka.o
23. lis 2009

Ahoooj PRVUŠKYYYY 😵 😵 😵 japa jeeee???

zuzka.o
23. lis 2009

ROMIKU: držím palečky, ať je to ono a máš to brzo za sebou 🙂 A pro klid duše, zkus do porodky nejdřív zavolat a popiš jim stav a oni ti poradí 🙂

AMALI: manža je dobrej.....prej druhý kozy 😀 Nebuj, většinu necháš v porodnici a zbytek půjde dolů, jak budeš běhat kolem Amálky 😉

zuzka.o
23. lis 2009

Holky,..... od kdy jste poprvé cítily pohyby? Někdo to popisuje jako bublinky v břiše...já teda furt nic.

zuzka.o
23. lis 2009

SVOJI: sluníčko....jeeeee.... u nás fučí a je zataženo. Včera večer při venčení Myšky začalo poprchávat....fuj!

amallie
23. lis 2009

anget: fakt jako??? to jsi někde četla? to by bylo bájo 😉 třeba zítra bych mohla, ne? že bych pak byla na víkend zase doma 😉

zuzi: nevím, jak moc budu běhat, já teda tomuhle nevěřím.................

angetha
23. lis 2009

Ahoj Zuzi, tobě ty týdny utíkají fofrem..
já pohyby cítila tak v 19. týdnu a pak zas nic

amallie
23. lis 2009

zuzi: já cítila někdy v 19tt, takový bubliny a třeba jen jednou a pak zas nic a pak už to začlo normálka

ty to musíš mít tuplované, to budou kopance 😀

blahovka.cz
23. lis 2009

Zdarec zeny,huraaaa jsme doma!!!Konecne nas pustili!!!!

Reknuý vam byl to mazec,malej mel horecky skoro 40,nikdo nic moc neresil,jen cipky,az po trech dnech napadlo jednu mudru vzit CRPK (normalni hodnota je 5-140) a malej mel 160!!!Tak ze sup ihned do nemocnice,malymu napichli kanylu,chuderovi a kapali mu atb,no byli jsme tam taky na sonu,ma zanetem pozmenenou ledvinu,takze nas ceka vysetreni v plzni a tam se ukaze,jestli nam tam domyka zaklopka a jinak by nas cekala operace,ale to snad ne,akorat ted budem porad brat ATB

ale uz je mi lib,akorat tam malinko chytl kaslik a rymu

zuzka.o
23. lis 2009

Ange a Vendulko.....ahoooj 🙂 Viď? Taky mi to nějak letí jako blázen! Zezačátku nic, vlíklo se to od kontroly ke kontrole a najedou už jsem 15tt+3 😕

angetha
23. lis 2009

Blahu jsem ráda, že jste doma 🙂
Amal to mám z vlastní zkušenosti 😀 😉

amallie
23. lis 2009

blahu: tak to jsem ráda, že to máte za sebou a že jste zase doma! a držím palce, ať je to ok i do budoucna, určo bude 😉

zuzka.o
23. lis 2009

Tý jo....tak to bude těsně před Vánocema.... mi totiž strašily, že pohyby jsou už v 15tt a já nic.... to bude fotbalový zápas 😀

ahoooj BLAHU a Ondrášku....to jsem ráda, že už jste v pořádkuuuuuu a doma ....uffff 🙂 To jste si ale vytrpěli, co?

amallie
23. lis 2009

anget: no kdybych rodila jako ty, tak by to bylo dneska 😉 Ale jako nevypadá to........ ☹

když jsi rodila tu obří placentu, tak to šlo samo? nebo jí museli hodně tahat???

romik84
23. lis 2009

díky holky za podporu, právě že jsem sama doma,potřebovala bych z lékárny lakmusový papírek, abych zjistila tu plodovku, pořád si ty kontrakce představuju nějak horší, neřikám, že mě to nebolí, ale není to ještě tak strašný, s přítelem si voláme každou čtvrthodinu, zařizuje si odchod z práce, aby mi byl na blízku

hehena
autor
23. lis 2009

AMALL vtipálek tvůj manža 🙂)) 😀

ZUZI já žádný bublinky neměla... bylo to takový otírání zevnitř o bříško... fakt zajímavý 🙂)) a bylo to mezi 16-17 týdnem... no a pak kolem toho 20. týdne začly tiky... bylo to fakt jak svalový záškuby, ale v břiše... no a mám pocit, že pořádný kopance to jsou zhruba tak 14. dní! 😉

svoja
23. lis 2009

Jj, manzel ma ted 4 dny volna...

Holky, jsme objednany na foceni - mame znamyho skvelyho fotografa profika....ale jdeme az 17.12. to jsem zvedava, jak budu vypadat jako.... 😒 Manzel prosi Barunku, aby do te doby vylezla, moc se mu tam nechce...ale pujde...chichi 😀

Miminko jsem citila ZUZI kolem toho 18-19 tt cca...a oni to nebyly jeste kopance, ty jsem poznala daleko pozdeji....ja to brala furt tak, ze me tam neco bubla, nejspis streva 😀

amallie
23. lis 2009

zuzi: někdo cítí i dříve, ale prvorodičky spíš později 😉
já znám jednu, která TVRDÍ, že pohyby cítila už 14tt, ale ani u mudra jí neveřili

hehena
autor
23. lis 2009

ty blázne BLAHUUUU... teda vy jste měli ale perný dny... držím palce, ať je všechno v pořádku a nemusíte na operaci... 😲

blahovka.cz
23. lis 2009

no zuzi reknu ti ta bezmoc,kdyz mu nemas jak pomoct je strasna,taky mame rohazenej rezim,ale ten snad srovname,teduz malej lezi ve svy postylce a povida kamaradum 😀

romi,nechci te strasit,ale to ze se pocurava si jedna znama myslela taky a byla to plodovka,nechces radsi do porodky?

ami,jako ja myslela,ze prijdu a ty uz budes v porodce,no kde to vazne?????