Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
23. lis 2009

amali ale to mně doktor říkal že budu rodit min. o 14dní před termínem 😝 Mimčo bylo úplně sestouplý a já plně připravená a vidíš no.. 😀

eeefffaaa
23. lis 2009

jo a jeste s tema jednorazovkama...ja kupuju ty eko jednorazovky a davam jednorazovku i na noc,aby se maly poradne vyspal...v tech latkovych by se mi treba casto budil a to nechci...takze mi vyjde tech 42 plinek tak na necely mesic,kdyz teda nejezdime moc k mudrum a na navstevy,to mu taky davam jednorazovky...takze svoji urcite to podle me malo neni..

tak jdu na to 🙂

sacvi
23. lis 2009

malá už spinká 😵 Sem zvědavá do kdy vydrží..

Efi to malej teda hodně spapá 🙂 Bude z něj kus chlapa 😵 Janička vypije tak kolem 140ml ale někdy i jen 100 a nebo 180ml ale to je max. Nikdy víc eště nevypila..ale vidno že ji to stačí a to je hlavní 😵

amallie
23. lis 2009

sacvi: no vidíš a mně říkají, že budu spíš přenášet, nepřipraveno, malá byla ještě minulý týden hodně nahoře, teď je teda níž, ale ne moc 😲

sacvi
23. lis 2009

amali tak to je u každýho jiný..moje kamarádka taky připravená nebyla..na gyndě ji mudra řekla že eště nic a ona dva dny nato rodila 😀

amallie
23. lis 2009

jo? že by? tak uvidíme, já už bych jela i dneska 😉

sacvi
23. lis 2009

no ráda bych ti něco doporučila co by pomohlo abys jela ale mně osobně nepomohlo nic.. 😀

amallie
23. lis 2009

si nedělám iluze, vyčkám 😉

myslím, že ještě týden tady budu strašit 😀

piju maliník, ale i lékárnice říkala, že je to fajn, ale neporodím po něm no a to semeno, to do mě nikdo nedostane, fuj 😝

svoja
23. lis 2009

AMAL no ja mam taky jen dva baliky...stejne budem hned pouzivat ty latkovy....tohle je pro sichr kvuli te porodce a tak...

amallie
23. lis 2009

jo to jsou jen dva balíky? tak to jo............. já ani nevím, kolik jich v tom balíku je 😀

sacvi
23. lis 2009

amali já taky nevím 😀 Záleží jak je velkej ten balík 😀 Jááá už chci vidět fotečku Amááááááálky 😵 Tak šup!!!

amallie
23. lis 2009

jo to bude s fotečkou ještě sranda, neb tatínek nechce v porodce fotit 😲 😲 😲

svoja
23. lis 2009

AMAL osvedcena rada...neupinat se na to, necekat na to, nepocitat s tim....ale jako hahaha uz se vidim 😀 s tim otevrenim a neotevrenim bych si vubec hlavu nedelala, kolikrat je to takovej kalup, ze to jde raz na raz (kez by), takze...

amallie
23. lis 2009

já ani nečekám, si naopak říkám, že bych čekat měla........... jako že si plánuju srazy a tak na tenhle týden, něco nám ještě dělají v bytě..........

a rozmyslela jsem si to, dneska ne, jsem už unavená 😀 😀 😀

zítra může 😀

ale raz dva to bude, přijedem, vytlačíme a za tři dny jdem dom 😉

carculka
23. lis 2009

ahojky holky,jakpak se mate?copa noveho?jsem se sem dnes ani vcera nedostala...

amallie
23. lis 2009

ahoj carcul

já myslím, že nového nic, blahu je doma už s ondrou, jinak mě nic nenapadá

sacvi
23. lis 2009

amali držím pěstičky aby to tak bylo 😵

svoji já taky po porodu nemám moc foteček a z porodu žádnou..jak sem rodila nad ránem tak byla tma a na pokoji jen slabounké světélko za což sem byla ráda - pře pro malou to bylo jistě lepší než kdyby tam na ni nějak svítily 😅 A já měla dost a žádné myšlenky na fotky mě nenapadly 😀 V paměti to ale budu mít uchováno navždy 😵

amallie
23. lis 2009

u nás tatínek fotit nechce, že až doma, nebo až bude hezky umytá a v zavince

sacvi
23. lis 2009

Holky já už čekám kolik dní na MS a už mně to leze na nervy!! Před týdnem sem už polykala ibubrofen jak mě bolel podbřišek a myslela sem že MS jde a do teď nic..poslední dvě noce taky bolelo břicho jak děs a pořád nic a nic a už mě to štve..sem po porodu měla po 18-20dnech a dneska už je to 25dní..před těhu sem měla MS po 21dnech. Sem zvědavá kdy se to srovná 😝

carculka
23. lis 2009

ahooj amal..a co ty tu ete delas 😀 😀 😀 no uz abyses nam pochlubila s tou vasi princeznou 😀

jee to je supr ze uz je pustili 😀

jo jinak hlasim9kg nahore

vendelinka1
23. lis 2009

Ahojky holky,

tak jsem vás dočetla 🙂
Jak se máte?

amallie
23. lis 2009

sac: mudr na to co??

carcul: 9, to je dobrý v 27týdnu

carculka
23. lis 2009

sac,tak abys zas nebyla tehu 😀 😀 😀 ne delam si srandu 😀

ahoj ven

hehena
autor
23. lis 2009

ahoooooooooooj všem! tož já za holky přibrala další kilo... .) takže huš téže 8,5 kilo... ale kamarádka mi říkala, že dokud zaokrouhluju na půl kila, tak je to dobrý, až mi prej poskočí 5 kilo, tak pak teprve budu přibírat 🙂)) 😀 😅

sacvi
23. lis 2009

car jako právě toho se hrozím 😀 Nic horšího bych si totiž nedovedla představit takže se pořád modlím ať už tu je 😅 Tak snad brzo dorazí 😕 😀

Ahoj vendeli

Holky já přibrala za celý těhu 12kg tak sem si říkala jak to bude brzo dole..cha chááá 🙄

carculka
23. lis 2009

amal,no jako nevim..ale 2kg za tri tydny,ale lepsi nez tri jak minule...no a co ty jakpak je?

hehena
autor
23. lis 2009

SAC jen 12 kilo??? záááávidíme!!! .)))) 😵 a neblázni, jsi 3 měsíce po porodu, chceš to moc rychle! 🙂 dej tomu ještě 3 a uvidíš, že budeš jak laňka 🙂

hehena
autor
23. lis 2009

CARCUL já bych ty kila nepočítala na týdny jestli tě to stresuje....

minule jsem za 4 týdny přibrala jen 2 a teď jsem 1 kilo přibrala za 11 dní... :( takže to frčí nějak samo si to po svým 🙂)) 😅

sacvi
23. lis 2009

jéé to jo hehenko..za další 3měsíce sním tolik sladýho že naopak budu mít dalších 10kilo nahoru 😝 😠
Ale není to moc 12kg nato jakej sem měla méééga pupek že?? 😀

amallie
23. lis 2009

carcul: já dávám 2 kg za týden 😀 😀 😀

sac: to snad néééé!!!! nebo bys mohla bejt? žádná antiko?
12 kg jsi dolů nedala? to mi ani neříkej, co já s těma svýma 30??