• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
že by? zatím mě jen mírně boloí podbřišek, jinak vůbec nic........... uvidíme

carcul: některé ty věci jde podle mě koupit až po porodu, např. ten ohřívač, páč podle mě je stejně jen nutnej kdyžtak na ohřátí MM, UM uděláš z teplé vody a je to :wink:

osušku my máme jen jednu, snad stačí, kdyžtak se použije plena, nebo nějaký náš ručník
24. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre jitro zeny!!!!
24. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul já mám přesně takový kupoval mi ho M na svátek za 1500 kč ale je super :wink:
jinak s ohřívačem neporadím já nemám žádný :unamused:
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem kojo podprdu kupovala po příjezdu z porodnice :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL taky mám takový ten chlupatý "ňuňací" župan :grinning: až na zem, i když jak píše PETUL, docela drahej no.... taky jsem ho dostala, před 2 roky k vánocům a nemůžu si ho teda vynachválit :wink: :grinning:

AMAL tak uvidíš, třeba se to tam začíná chystat :wink:

ahooj SVOJI :dizzy_face:
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: ještě plně kojíš? a neodsáváš a nemrazíš?
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal právě kojím :slight_smile: Aneodsávám jen někdy v noci ale nemrazím
24. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zupan mam triumph plysackovej delsi. Kojo podprdu jednu, prave vyjednavam pres mmb druhou. Na ohrivacku i sterilizator prdim. Kosile mam xl, ale mela jsem vzit L, ale aspon bude pohodlna, i kdyz se do ni budu asi zamotavat.

Vcera jsem navstivila s muzem KIK, kterej nam tady v tom nasem novem nakupnim centru vyrostl a maji tam krasny veci na miminka a maly deti. I ruzny doplnky, deky, zinky, osusky, spaci pytle...vsechno mozny. No a taky tady mame novou hrackarnu...barunce se libily lamaze hracky...no uvidime, pristi tyden ma svatek, ze...

Tyjo AMAL... :astonished: dneska by to i slo?
24. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nic neskladuješ? že bys odsála a třeba pak dokrmovala?

pak není potřeba ohřívač, já bych ho taky až podle potřeby, myslela jsem třeba, že budu mrazit mlíčko a pak s ním třeba bude krmit manžel, kdybych nebyla doma, nebo tak...............
24. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no dneska by to i šlo............ sice jsem dala manželovi těhu průkazku na ofocení, ale to nevadí, by pro mě přijel stejnak

ve který porodnici budeš rodit?

my máme nového lamaze slona a lamaze hrajícího slona a takovou clonu do auta, dárky od kamarádky
24. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal já to vždycky ztihnu do kojo a když jsme někde dýl tak jsme i s Vítečkem, zatím jsem dokrmováni nepotřebovala
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a včera jsme si byla zažádat o rodičovský příspěvek na 3 roky
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zvazovala, ze si ji ofotim...na pamatku a pro srovnani...ale na to mam jeste cas...

My mame lamaze lva, ale urcite jsme tim neskoncili... :sunglasses:

Na porodku se ptas me? Ústí nad Orlicí.
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ja chci urco ten chlupaty,at si ho muzu uzivat i doma(a nejen naky do porodky),s cenou vyssi pocitam,jen nevim kde ho koupit...

amal..joo tak kopec veci jde dokoupit po porodu,ale chci mit z krku..

prostej..jojo myslela jsem kojici :grinning:

svoji tak myslis ze mi bude stacit L?dyt zas po porodu uz budem mit bricha splaskly trosku tak by mohla stacit snad

takze kojo podprdu-mesic pred porodem?
24. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: aha aha, no, já si taky nejsem jistá, jak to bude. Koupila jsem odsávačku elektrickou pro sichr, byla za dobrou cenu, tu bych kdyžtak prodala. S tím ohřívačem počkám, třeba taky nebudu nic skladovat. A pak ho nepotřebuju.

Svoji: jo, ptala jsem se tebe :wink: Máš nějaký reference, kdo tam rodil? Je to tam ok? Jak to máš daleko?

Lev je super, toho budeme chtít k vánocům, nebo ho koupíme sami, je to fešák :wink:
24. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak mě říkali, že tu kojo podprdu je nejlepší měsíc před porodem :wink:

ten župan doporučuju jako SVOJA zajít do Triumph, já jsem s ním spokojená :wink:
24. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal s tím si nedělej těžkou hlavu , třeba ty budeš zamrazovat to uvidíš po porodu :wink:
24. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se zatím mějte pěkně jdu si hrát s Vítkem ještě když tak nakouknu :wink:
24. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak koukam ze tu resite hunate zupanky.. tak ja se ted v jednom prave velebim na sedacce...
dneska jdeme zase k doktorovi teda spis jen k sestre nevim sice proc.... asi jen bezna kontrola...
24. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: já mám ten chlupáč z Marks and Spencers :wink: Růžovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale nejradši mám jinej, se srdíčkama z Etamu, ten je hebounkej a boží, jenže ho nedopnu
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: nedělám, to jde koupit ihned, když bude potřeba..........
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu zase na skok, koukám, že tu jsou snad už samé těhulky nebo maminy :frowning2:

kontrola dopadla v pořádku, ještě tedy čekám na výsledky z odběrů, ale snad to bude ok
ty jo můj gynekolog má dvojčátka klučíky, rozkošný v lednu jim bude rok a to mu je už hodně přes 50, no láska kvete v každém věku :wink:
24. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..ja ohrivac chci stejne,kdyztak ho uzijem pak na prikrmy (hlavne chci kdyz nekam pojedem a nebo dovoleny a kdyz uz bude tak ho treba pouziju i doma)a ikdyz nekojis pak vetsi tak si casto mlicko ete davaj-tak na dovce se treba bude hodit...jen vubec nevim jaky,sac rikala ze avent je hroznej..

tak holky dojdu juknout na ten zupanek :grinning:

amal..jakou mas odsavacku?se chystam na aventku,ale asi pakovou(pry je super),elektricka je uplne stejna,jen ze zmacknes jakou chces intenzitu a pak jede sama
24. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja tak vzpominam na to kdyz sem furt chtela to mimco ne.. pri kazdym sexiku sem si v duchu rikala prosim boze at to vyjde at to vyjde a nikdy nic.. kazdej mi rika ze na to nemam myslet.. no ale reknite to nekomu kdo chce tak moc mimiska.. no a co se nestalo v srpnu sme se zasnoubili a ja hrozne zacala planovat svatbu.. na mimi ani pomysleni a do 2 mesicu to tu bylo.. uplne sem nechapala... sem litala tolik roku po doktorech a kteri mi jen rikali ze jsem ok proste to chce cas... no je toto mozny... :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..v etamu,ju?
jinak stejne myslim ze po porodu uz ti bude i v porodce,dyt tam se prijede,mas stejne jejich kosili a zupan asi bude to posledni,a pa snad uz bude :grinning: me se totiz nechce kupovat zas mega zupan v kterym pak budu plavat-tak takovy akorat a budu doufat ze brisko trosku po zplaskne :grinning:

pap peti..
24. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: mně právě kamarádky a i ta laktační poradkyně doporučily eletrickou, je to i v knížce, že s ní odsaješ za 8-1é min, kdyžto s ruční za 20-30 min

jo, sac říkala, že avent nebrat

já jsem se dívala na ty ohřívače, stojí kolem 600 kč, ale taky neskutečně moc, to je asi zbytečné..... mají i do auta
mlíčko dáváš i když nekojíš, ale to jde ohřívat v mw, stejně tak příkrmy, jen to MM se nesmí v mw, ale proč, to nevím
jedna kamarádka má farlin ohřívač, ale ten je podle mě drahej
24. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: já ten huňáč získala tak, že jsem ho koupila babičce do nemocnice, jenže ona zemřela ještě než ho stihla nosit, tak jsem si ho vzala no a je to její velikost, takže tak............ jinak bych ho asi nekupovala velikej, vzala bych si manželův, ten ho má ještě po svým dědovi :grinning: na tři dnyx v porodce je mi to jedno, parádu s tím dělat nehodlám

a ten z Etamu bych si tam stopro nevzala, to byl dárek od muže, takovej krásnej kousek, ten do nemocnice nepatří

já si beru i bačkory, co tam pak vyhodím, nechci si to tahat zpět domů
24. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..ano kdyz budu doma ohreju to v poho,ale jinak s sebou mit mikrovlnku nebudu :grinning: a ten farlin je dobrej?klidne si zaplatim ale ne abych koupila nakej sice za petset a na nic a nebo ete hur drahej a na nic..proste cena umerne kvalite...no a jakou znacku teda mas?nebo jaka je dobra ta el.odsavacka?a kolik te stala?
24. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx: tak to je taky hezký příběh, my už máme po svatbě, tak jsem na nás zvědavá jak nám to vyjde
24. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..no ja prave myslela ze si koupim nakej peknej zupanek abych ho uzila i doma-protoze jsem ho stejne chtela koupit(ten chlupatej proste chci)..a ikdyz je fakt ze do nem.staci obyc,tak je zbytecny kupovat dva a nebo jeden a ten uz pak nikdy nepouzit(a byt bez chlupace)
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek