Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
25. lis 2009

asi jo, drží s taťkou, aby nemusel z práce 😀

angetha
25. lis 2009

Ahoj holky, Vendulka včera měla 38°horečku, po tom očkování, takže ted v rychlosti ten popis porodu, slabší povahy ať nečtou 😅
v noci z 22. na 23. jí praskla voda, občas mírné bolesti
23. celý den občas kontrakce, ale otevřená byla jen na 1 a 3/4 prstu...nechají jí na noc vyspat a porod vyvolají 24. ráno
23. večer se kontrakce zpravidelnily po 5 minutách, otevřená skoro na 4 prsty, dostala kapačku s oxytocinem na urychlení..
23. pozdější večer, stále jen 4 prsty, stále kontrakce po 5 minutách, oxytocin nezabírá, dostává postupně dva epidurály
23. v noci na 24. zkoušejí jí otevřít ručně na 8 centimerů, to se podaří ale v kontrakci se vždy zavře na 4 cm...prý je to tím, že 8 let jezdila na koni a má hodně pevné pánevní dno - proto se neotvírá, dle dr. je otvor kudy má projít hlavička pevný jak drát..žádná měkká tkáň...miminko už má otok hlavičky jak se snaží nacpat ven..
24. ve dvě hodiny ráno rozhodnutí pro císařský řez...
24. maminka je úplně v pohodě, kojí, jen necítí nohy po epidurálu..malou má u sebe

cat79
25. lis 2009

Amal zatím je jen 11h, vyčkej🙂)hihihi.zkus umýt okna a vytřít podlahu🙂)))sklenka červeného taky udělá prý své🙂))

Malej se konečně vzbudil, už jsem o něj měla strach o prdelku mojí, jak marodíme, tak víc spinká...co by se budil, že jo🙂))

..kdepa jsou všechny holky??a co Romi??ta možná porodila,nebo??Psala tu přece v pondělí že jí odtéká plodovka a už se tu neukázala...to jsem teda napnutá!!!Amal asi vás předběhla🙂)

nuki
25. lis 2009

Anget: Ahojky🙂)) tak to je škoda, že má horečku, ale to určitě přejde...🙂

a ten porod, nevypadá to tak hrozivě, ale nic moc to asi nebylo, hlavně, že všechno dopadlo dobře....a pak, že sport je dobrý..🙂)))

nuki
25. lis 2009

Anget: krásné fotečky..🙂

no jo začíná nám to pomalu rodit..🙂)

zuzka.o
25. lis 2009

Ahooj PRVUŠKY....japa jeeee 😵 😵 😵

ANGE: teda drsný porod, chudinka, roztahovat jí takhle drsně...fuuuuj! Ale je dobře, že jí pak udělali císaře a že jsou v pořádku 🙂

zuzka.o
25. lis 2009

Jeee...chudinka Vendulka, má horečku malinká..... tak se brzo uzdravte 🙂

cat79
25. lis 2009

Ahoj Ange, tak ať vám horečka opadne...ale jestli je to po očkování, tak je to normální, ne???

No teda porod asi stresoidní☹((ale teda já myslela že když prdne voda tak se musí jednat rychleji...takhle to natahovat na 2 dny!!!!!
No ale teda jízda na koni..ještě že já se koňů bojim🙂))hihihihi, ake asi se to stane, že si člověk léty sportem vypěstuje anomálii, ale tohle jsem ještě neslyšela....

jinakm malá je překrásná!!!!nevypadá že toho tolik prožila.-)))

p.e.t.u.l.k.a
25. lis 2009

angeth tak takový porod bych nechtěla ☹ ale hlavně že jsou obě zdravé a daří se jim 😉 😵

a Vendulka měla teplotu, božátko 😒

Amal tak třeba Amálka chce počkat do TP 😉

My jen co dokojíme tak jdem na procházku je krásně 😎

zuzka.o
25. lis 2009

A co ROMIK???

cat79
25. lis 2009

Ahoj Zuziku, jak je 3v1🙂))
Mě se nedávno zdálo že rodím dvojčátka🙂))myslíme ze soboty na neděli🙂)bylo to fajn, na pár zatlačení🙂))

nuki
25. lis 2009

Ahojky Zuzi a Peti..🙂)))

jak se daří 3v1..🙂))

zuzka.o
25. lis 2009

Ahoj CAT.... pořád stejně.... jenom mi teda zlobí občas manža, má asi nějaký divný období.... ale ono se to srovná. Možná, že si to jenom teď díky těm hormonům víc beru...
Chichi.....to by šlo, přijedu do porodnice, udělám ehm ehm... a obě jsou na světě.....chichi 😀 Hezký sny!

cat79
25. lis 2009

Amal ty máš termín na 30.11., jo???tak asi malá čeká, co by se vzrušovala dřív, že?🙂))) 😝

zuzka.o
25. lis 2009

Ahoj NUKI.... jak jeeee? Co snaženíčko? Násilníš manžílka poctivě? 😉

zuzka.o
25. lis 2009

AMAL: malá se tam čančá a čančá..... třeba chce být nedělňátko 🙂

nuki
25. lis 2009

Zuzi: snad jo, ted uz teda ne, protože je manžel nemocný a řádně, bolesti v krku šílené a nemůže ani polykat, ale chřipka to není...🙂

příští čtvrtek nečekám mrchu...já už ji nechci.. 😠

cat79
25. lis 2009

My bychom taky měli mít nedělňátko, já jsem taky nedělňátko🙂)hihihi

...jo včera tu byla Venyska, chudinka má ňákou nesnášenlivost na spermijky, bo je likviduje dřív než dorazí k vajíčku☹((
snad se to dá ňák léčit nebo umělé oplodnění je dneska taky už běžná věc, bych se nebála..držíme palečky venys!!!

zuzka.o
25. lis 2009

NUKI: to je pech, když má manžílek zadělávat, marodí.... to jsou mi ale věci!
To je jasný, že mrchu NEČEKÁŠ!!! Držím palceeee..... všechny co teď u sebe mám...takžeeee 12! 😉

CAT: tak to by ti mělo vyjít, aby byl Denísek taky nedělňátkoooo 😵

prosteja
25. lis 2009

holky jsem zpět 😉

prosteja
25. lis 2009

tákže mimísek je v pořádku, ale spolupracovat moc nechtěl 😖 .... jako zážitek hezkej, máme nahraný srdíčko, byly by z toho nádherný fotky, ale bohužel prcek má hlavičku přesně pod mým pupíkem a ten je neprůhlednej, takže tam jsou tmavý šmouhy 😔 .......

zuzka.o
25. lis 2009

Ahooj PROSTEJKO...tak povídej co 3D?????

zuzka.o
25. lis 2009

Škoda 😒

prosteja
25. lis 2009

zezačátku si strkal prcek před obličejík ručičku...... tak nás poslal pan doktor hopsat po schodech 😀 no a výsledek byl, že prcek se krásně natočil, ale obličejík přesně pod pupíkem 😔

prosteja
25. lis 2009

ZUZI úplná škoda ne, pro nás kráááásnej zážitek 😵 😵 😵 prcek má naducaný tváričky a nosík po mě 😀 ale jako že by z toho byly nádherný foto, to ne 😔

nuki
25. lis 2009

Prostej: tak hlavně, že jste ho viděli a je vše v pořádku...🙂))))

prosteja
25. lis 2009

no ale problém máme 😖 máme málo plodové vody, jsme na nějaké spodní hranici a za 3 týdny to budeme kontrolovat....

nuki
25. lis 2009

Prostej: tak to snad bude dobře probíhat...a bude vše OK..🙂

amallie
25. lis 2009

jako jaký ruční otevírání??????????????? proboha!!!!!!!!!!!!!!!!! no tak dneska nerodíme tedy, Amál se lekla 😲 😲 😲