Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
25. lis 2009

tak moje postel nesměla vydržet 5 minut a něčí obraz jo??? 😠 😠 😠 😠 jsem to měla v úmyslu smazat, jen když už jsem to fotila, tak ať vidíte, že jsme na Amálku nachystaní 😉

svoja
25. lis 2009

jeste neni kuchyn? ja myslela, ze jo uz...

no na to album maove jsem koukala jeste predtim nez jsi pridala tu postylku vubec....a stale to tam ma....mno nic no....

amallie
25. lis 2009

no kuchyň stále není dodělaná.......... to, co chybí, chybí stále 😠 😠 😠 měli dnes volat kdy a nic. No, už to neřeším, do porodu to už nestihnou, tak pak je mi to už jedno............

tak právě volal muž, že dorazí tak ve 22, jenže jaksi došel chlebík................ co jako budu jíst????

jo, viděla jsem, má tam světlo s tapetou, no, někteří asi můžou, neva, stejně jsem to chtěla smazat

amallie
25. lis 2009

tak jsem před pár dny sháněla info o těch mejch potížích........... platí to pojišťovna 1xročně dotaz

a tady je odpověď

Individuální zhodnocení problému:
Dobrý den, v každém případě jste v riziku rozvoje zmiňované preeklampsie. Je to onemocnění nebezpečné pro Vás i Vaše dě´tátko, pokud byste nebyla sledována nebo pokud by došlo ke zhoršení situace. Jsou nutné pravedelné kontroly zejména krevního tlaku, moči na přítomnost bílkoviny, hodnocení otoků a případně i analýza krve ( zejména jaterní testy, stav krevních destiček a pomocný význam má i stanovení kyseliny močové).
Doplňující obecné informace:
Zatím se stav jevíc stabilizovaný, nicméně se nedoporučuje (pro příliš velké riziko pro matku i plod) čekat na spontánní porod déle neý do termínu stanoveného dle UZ vyšetření ve 13. týdnu těhotenství. Pokud žena neporodí do té doby, je bezpečnější porod indukovat.V případě rozvoje onemocnění byste byla vy ojrožena záchvatem bevěděmí s křečemi a vaše děťátko těžkým nedostatkem kyslíku v krajním případě s následkem úmrtí v děloze. Tato rizika se ale týkají opravdu jen dekompenzovaných stavů - tj. stále se zhoršující onemocnění bez léčby a příliš dlouhé čekání po termínu porodu. Hodně štěstí

do háje, ať to dítě vyleze samo, já nechci nic indukovat!!!!!!!!!!! termín má v pondělí, tak polez děvče, polez

svoja
25. lis 2009

amalka je chytre devcatko!!!

svoja
25. lis 2009

dr by to snad posoudil....ne? 😒

amallie
25. lis 2009

no dr nás uvidí v pátek................ on jako říkal víceméně to samé, ale mně se to nelíbí, no 😒

tak amálka musí vylézt do pondělka, ať mě neštve 😠

luciebx
25. lis 2009

dobry vecer holky.... tak sem k veceri udelala hovezi madarsky gulas s bramborem a je mi krasne.. .ted jeste sup listovku pro mimi a muzeme oba hodit nozky na stul... 😀

svoja
25. lis 2009

verim, ze vyleze....zvlast, kdyz jsi na ni uz takhle pripravena....ale kazdopadne amal lepsi indukce nez nejaky ty prusery, o kterych tam psali....

ale zacni se obavat az treba v nedeli, jo?...spis vyper ty teplaky 😉

svoja
25. lis 2009

...navic ja to pochopila tak, ze kdyz jsi sledovana a nebude se to nejak hodne zhorsovat, tak treba par dni po terminu pockat je ok...ale ne dlouho...to pozna dr... 😉

amallie
25. lis 2009

no já právě nečetla dobrý věci o těch vyvolávanejch porodech.......... ☹ ☹ ☹ ☹

můj gyndař mi řekl, že prvorodičky v mé věkové skupině skoro všechny pár dní přenášejí 😲 😲 😲

uvidím, co mi řeknou teď v pátek v porodce, jestli třeba počkáme do středy, to myslím, že by vylezla sama, já jí tipuju na termín +2

luciebx
25. lis 2009

amal neboj to bude vse v poradku.. male se asi jeste nechce 😉 budu na tebe myslet a drzet palecky...

verled
25. lis 2009

ahojky moje kočičky, jen Vás chci pozdravit, pořád jsem bohužel offlajn☹jsem u kamarádky tak Vám jen chci říct, že zatim všechno v pohod, jenom už si připadam jako vorvaň🙂)))doufám že se máte všechny dobře a kdyby něco tak mě informujte🙂......tak se mějte krásně miláčkové moji a myslim na Vás a miminka🙂

amalko copak??jakto že ještě nerodíš??.-(......přejem hodně štěstí a držíme palce veru a Táda🙂
mějte se

amallie
25. lis 2009

ahoj ver! my na vás taky myslíme!!!

já nerodím a nebudu ☹ nechce, potvora

svoja
25. lis 2009

VER jeeee, ahoj🙂

svoja
25. lis 2009

sem si dala stranou veci, ktery asi budu potrebovat do porodky, nebot do me kazdej husti, ze jaktoze jeste nemam sbaleno....a manzel dneska po te priserne ceste autem zacal plasit, at si sbalim, ze jinak nebude vedet, co by me mel zabalit....tak jsem na to koukala...jako takovejch kramu... 😒 no jeste to nebudu hrotit...jen mu ukazu, kde to mam, kdyby neco 😀

vim, ze se to tady tisickrat omilalo a je to trapny omilat po tisiciprvni, ale co me jeste chybi, kdyz mam:

kojopodprdu, tampony, bepanthen, vlozky, kalhotky, intim gel+ubrousky, sprchac, tel.mliko, kartacek na zuby+pastu, podpazak, kapesniky, toaletak, osuska, rucnik, kosile, tlusty ponozky, plinky+ubrousky pro malou.

pak jeste pridam: zupan, prezuvky, neco na ksicht, obleceni pro malou+rukavicky proti poskrabani, doklady+papiry, neco k piti...

amallie
25. lis 2009

svoji: tak to já toho tolik nemám ............... nevejde do tašky, já myslím, že máš všechno, ještě si vezmi hřeben

já mám kalhotky, košili, bačkory, sprcháč, zubní pastu plus kartáček, bepanthen, dojičku, sběrač mlíka, podprdu, tampony, rucnik malej, ponozky, hreben, vodu, zupan a lejstra

hadry prr malou priveze manzel

amallie
25. lis 2009

kruh na sezení ještě

svoja
25. lis 2009

jj, dik...ja vzala i veci, co me doporucila kamaradka, co rodila tady u nas....

hadry asi taky priveze muz...

jo, doporucuje se, udelat si s sebou k porodu malinikovej caj....

luciebx
25. lis 2009

holky tu pisete o tom malinikovym caju na co je to dobre? ja beru tu listovku a mela bych kdyztak i neco pit?
to se koupi v lekarne nebo normalne v obchode...

amallie
25. lis 2009

já bych vynechala intim gel, ubrousky a veškerý tělový mlíka a tak

neb, pipinu umeješ vodou a budeš ráda, tělo se nemá mít ničím parfemovaným a mazat mlíkem, neb miminko hledá prso čuchem a měla bych potíže při kojení

toaleťák tam nemají? taky to ženský kradly???

sacvi
25. lis 2009

Ahoj holky,
svoji to o tom maliníku k porodu sem taky četla 😉 A prý je fajn ho osladit medem že aspoň dodá energii 😉

Holky a doporučuju si vše nachystat a případně i muži říct co kde je..já myslela že až to příjde tak co eště mužovi neřeknu a eště že sem mu to řekla dřív..pře potom co praskla voda bych mu teda nic vysvětlit a ukázat nezvládla 😅 😀 😨

amallie
25. lis 2009

lucie: ty ho rozhodně nepij!!!! podporuje činnost dělohy, na to máš ještě hoooodně času

luciebx
25. lis 2009

amal... aha tak to jo.. to sem rada ze si mi to rekla.. ja totiz neco slysim a hned bych to sla koupit hihi

svoja
25. lis 2009

LUCI to je az od 35 nebo 34tt pro snadnejsi porod 😉

mas pravdu, telovy mliko vyradim...a podpazak taky ne? ja nesnasim smrad z podpazi 😒 pipci gel zvazim....

no, kamoska rikala, ze pri prvnim porodu ho na pokoji chvili nemeli...jako nechapacky.... 😖

luciebx
25. lis 2009

no to je sila nemit toaletni papir.. to je snad zaklad ne...

no ja teda taky nemuzu byt bez podpazaku a kartacku na zuby fuj... to nechapu jak to nekdo zvlada hihi

svoja
25. lis 2009

...myslim ten toaletak 😒

SAC ahojky

hehena
autor
25. lis 2009

AMALL jak je tapeta tvoje vlastní dílo?
a smazali ti to teda pekelně rychle... 😠

sacvi
25. lis 2009

holky já si koupila do porodky vlhčený ubrousky od Lactacydu nebo jak se to jmenuje 😀 a fakt sem za ně byla vděčná 😉

luciebx
25. lis 2009

sacvi.. ty ubrousky jsou super.. obcas si je kupuju jen tak.. sice trosku drazsi ale krasne voni ale jen tak jemne vid...