• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ORCHI i já držím palce moc!!! co to špinění???
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled horší už tu pleť asi mít ani nemůžu a třebá ségře se v těhu úlně vyhladila! měla jí jak mimino! Tak se necháme překvapit!
Ahoj hehé tak další těhu příznak! Zapisušej si těhulko? :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem, snažilkám, těhulkám a miminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ORCHI... hodím si tu šavli na do sešítku a připíšu datum :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí ahoooj :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak už je to tady :grinning: no mě se zdá, že víc blivno mi bylo minulej týden a o víkendu..... teď už jsem si na to asi zvykla, že mám furt žaludek jak na vodě a už mi to tak nepřijde :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji dodatečně gratuluju k utz :dizzy_face:

a orchi tobě držím palec :wink: a jaký jsou ty 2 znamení :grinning: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe saloos je hodně dobrá kosmetika, olejíčky a taky :wink: přírodní
1. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ten saloos chystám používat hlavně na masáž hráze a na strie....... :wink:
1. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saloos je taková přírodní kosmetika! Mám jí moc ráda! Před svatbou jsem si kopila rakytníkový balzám a manža mi sním mazal každá večer záda a musím říct že jizvičky tak na 50% vybledli!
Ale jinak mě taky nic nepomohlo na tu hubu tak jsem zvědavá na ten olejíček, je strašně příjemnej a vůbec po něm nezůstane ta huba mastná!
Včera večer jsem ještě špinila, zkoušela jsem i čípek a ten úplně dole a tvrdej jak beton ale nevim kdy se začíná před mrchou otvírat! Dneska jsem zatím byla dvakrát na wc a nic ale je to slabí špinění takže ještě není jistý jestli ustalo! uvidíme uvidíme co se ztoho vyklube! Jestli mrcha jedna hnusná nebo mimís nejkrásnější!
Hooooooooooooj prostěj!
1. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nazdáááááááááááár MIMISKA :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI mimis nejkrasnejsi , PRSK PRSK :wink:
1. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach tak.... přírodní kosmetika... tak to se musím někde podívat.. :slight_smile:

jj PROSTEJí zdá se, že je to tu.... jdu si udělat CARO, třeba to přejde, né že mi utečete :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znamení dneska ráno se zas objevil čáp! A asi před 14 dny jsme objednali pro rodiče svatební knihu s fotkama a protože pořád nepřišla tak jsem tam včera volala a ono jim to nedošlo celý takže se musí odeslat znovu! Asi čeká fotokniha na fotečku z ultrazvuku! :grinning: :grinning: :grinning:
Si musi udělat znamení ze všeho z čeho to jde, no!
1. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi držíííím všechno co mám :wink: aby to byl mimís :wink: no a jaký byly ty znamení :grinning:

ten saloos je fakt hodně dobrej.... já od nich měla i sprej na obličej, v létě je to naprosto super, krásně to osvěží... je to teda dražší kosmetika, ale třeba na masáž používám jedině jejich olejíčky... :wink: i balzámy na ruce, paráda :wink:
1. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:to je značka kosmetiky:slight_smile:maj takový voňavý olejíčky, i pro těhu,přírodní:slight_smile:...no asi budeš, když tit o začíná:slight_smile:)
orchi:to měla štěstí, já vypadam hrozně....:-/
prosteja:ahojky:slight_smile:pokochej se fotama:slight_smile:))
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak hlavně ať to CARO zůstane v bříšku :grinning: a hehenko na internetu to určitě najdeš, prodávají hodně a taky v lékárnách ten saloos mívají a v prodejnách se zdravou výživou taky :wink: mají i olejíčky pro děti, všechno přírodní a krásně to voní :wink: :grinning:

orchi tak podle znamení bych těhu nemohla být ani omylem :grinning: já čápa neviděla už ani nepamatuju :grinning: ale tak třeba u tebe to zrovna znamená dobré znamení :wink: a neviděla jsi ještě vránu? čáp znamená kluka :grinning:
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nebuj konečně mám trošku volnější den! Tak tu dneska tak nějak budu celý den! Občas teda muset na nějakou chvilku odskočit pracovat, ale dneska snad zvládnu i to kecání!
Peti děkuji za bacílky! Od tebe alespoň budou silnější! Naposled mě při ovulce poprskala hehe a to byli ještě mini bacílci! Ale snad zafungovaly!
1. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny!!!

jak se mate??nejaky novinky tady??vcera jste toho teda nabrebentily,ze nemam sanci docist :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vránu ne jedině že by mi jí přineslo Káně ta nám nad chalupou krouží každý den! :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled ahoooj, bříšenko nádherný :dizzy_face: a kuš furt s těma špekama, já mám takový "špeky" teď... včera jsem zdlábla třešně a jak jsem tak ležela, tak říkám, no tak tam jsou buď trojčata nebo fakt nevím z čeho ten pupek mám :grinning:

ahoooj efi a Davídku :dizzy_face: já jdu zítra na kontroluuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj effi! Tak už ti došlo že máš školu za sebou! :slight_smile:
hehe to ti nezavidim,myslela jsem ze tobe se to vyhne...ze mne uz to dneska malem slo....a od rana soufl -tradicne

orchi kdyz jedes smer Plzen, tak na pravo....ale je spis videt kdyz jedes z plzne-takovej vetsi,na kopci,bez fasady
prosteja:mě právě pijde cenově super....:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi :grinning: :grinning: :grinning: no doufám, že to vyjde :wink: znamení neznamení :grinning:
peto jak se mate s Edikem???

orchi kdy planujes testit??

hehe a protej jakpak se vam tehulkuje?? :dizzy_face:

a zdravim verled "novou" tehulku :slight_smile:
No teda holky vy jste ale špketky :grinning: :grinning: Tý jo,já mít takovu postavu,tak si vískám :wink: .Ale po šestinedělí začnu pěkně pomalu cvičit,abych se zalíbila nějakýmu hodnýmu tatínkoj :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: Néé,si dělám srandu,to uvidíme :wink:

Tak pleť teda taky nemám nic moc,tolik pupínků jsem neměla za celou pubertu :angry:
Tak Hehenko,už je ti blivno,jo?Fůůj,to nezávidím,ale holt to k těhu někdy patří a za odměnu bude mimísek :wink: :slight_smile:
Ef a Davídku achojky :dizzy_face:

Prostej jj ještě dneska to vydrž :wink:
1. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja taky!!!ale ty se urcite tesis vic jak ja...tak budu drzte pesti at je to vsechno v poradku,jako ze urco bude :wink:
určitě jooo:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek