Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
28. lis 2009

ahojky v rychlosti, děkuju moc všem za pochvalu fotek a gratuluju k miminkám, jsou krááásný holčičkyyyyyy 😲

cat79
28. lis 2009

Ahoooj Verled a Tadeášku🙂
Jak se máte???

eeefffaaa
28. lis 2009

Zdravim!!!

Amalka je peknoucka 😵 😵 hlavne ze uz to maji holky za sebou a jsou v poradku

holky poslaly byste mi taky ten program abych si udelala tu kolaz??nebo mi napiste v cem a jak jste to delaly...

eeefffaaa
28. lis 2009

tak jsem neco vytvorila,ale nevim nevim holky 😀 a kam to muzu poslat...HEHE das mimejla?? nebo kam to poslat??

eeefffaaa
28. lis 2009

hehe tak me napadlo tak to ke me do alba 😀 tak si to tam prosim pak vyzvedni 😀 DIIIIKY MOC

verled
28. lis 2009

cat:máme se docela dobře.-)děkujem za optání.....

prosteja
28. lis 2009

ahoj holky, jen zdravím, mrkám, jestli už je malá Amálka na světě a vidím že joooooooooo.... 😀 😀 😀 tak velikááááááánská gratulace, je nááááádherná a malušká, já chci taky takovýho broučka maličkýho 😵 😵 😵

a mrkala jsem, že porodila i ROMI, tak taky velikáááááá gratulace 😉 😵 😵 no holky šikulky....

a jak tak vidím ROMI, že porodila dříve, tak budu ráda, když do vánoc bude objednaný kočárek 😀 kdyby náhodou.........

CAT jsem zkoukla kočík, no paráda, luxusní fakt.... 😵 😵 😵 my čekáme pořád na novou kolekci potahů..... a jinak budeme objednávat.... ať jsme nachystaný....

tak se mějte krásně holky, hned mám lepší náladu, když jsem viděla ty krásný babulky 😵 😵 😵 v pondělí páčko 😵 😵

verled
28. lis 2009

ct:jinak jsem zvědav kdo z náe porodí prga.-))

moncicak3
28. lis 2009

tak nakukuju 😉

holky tak jsem se vážila a mám měsíc po porodu jen 5 kilo navíc, mám 63 kg 🙂 nevěřila jsem svým očím, když jsem vlezla na váhu 😀

Cat, já si myslím, že ti bříško už nepopraská 😉 kdyby mělo popraskat, tak už popraskaný je 😉 😵

Peti asi máme, teď jsem ji musela vykoupat už dřív než jsme zvyklý, protože byla prokaděná a pročůraná skrz na skrz 😀 pak jsem ji nakojila a když jedla z druhýho prsu, tak se tak začala vztekat, já nevím, prdíky nemá, prdí jak zběsilá, piju kvůli tomu fenyklový čajík a hodně jí to pomáhá, tak jestli to vztekání patří k tomu růstovýmu sprutu tak to je teda mazec, je to náš malej vzteklounek 😠 😵

cat79
28. lis 2009

Monči to doufám, ale psala sem Amal, že jí popraskalo poslední týden a jedné mé kamarádce popraskalo při porodu jak tlačila..ale já se budu poctivě mazat🙂))

Ver jsem fakt zvědavá, která z nás bude první🙂))Svoja má z nás 3 nejdříve termín, že jo???
....Efi krásná koláž🙂))jsi šikulka

Jdeme koukat na slavíka a já si dám další průduškovej čaj, asi 1000cátej za tenhle týden🙂))
hezký večer a zítra krásnou neděli, my jdeme zítra k našimna husu a večer razíme do Prahy...tak papa zatím

carculka
28. lis 2009

ahoooj holky... 😀 ..jakpak se mate?

monci,no terezka je ale kocicka 😉 a ty mas brisko jak kdybys nerodila,supeeer 😉

cat..ty pekne lez at jsi zas fit-zadny svindly 😉 hajat a hajat

ange..magdalenka krasna

holky amalka se teda taky povedla...no mame samy krasny prvosenkovy deti,je videt ze si rodice dali zalezet 😵 😵

nuki
28. lis 2009

Holky, tak musím taky pogratulovat pyšným maminkám.....Romi...k Renatce a Amal k Amálce....krásné holky to jsou..🙂)) tak přejeme jen to nejlepší a at se Vám skvěle daří..🙂)))))

hehena
autor
28. lis 2009

tak jsem zde 🙂

CAT my nebyli nakupovat... byli jsme vybírat druhej kočárek pro Kubu 🙂))) 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
(prostě jsme se byli podívat na jednom veletrhu .) (jsem si rozmazala ksichta🙂

všechny zdravím 🙂

carculka
28. lis 2009

hehe ahoooj mamino..pekny to vozitko 😀

hehena
autor
28. lis 2009

viď... krásnej Bentley... a jen 237 000... ale EURO 🙂)) 😀 😀 😀

jdu na saláta... za chvíli jsem zde )

carculka
28. lis 2009

hehe..dobrou chut 😉

no ale fakt je bozi 😵 😵 😵

svoja
28. lis 2009

cau holky

hehe strasne ti to slusi na te fotce, i kdyz nevidim oblicej 😉

carculka
28. lis 2009

svoji ahoooj 😉

svoja
28. lis 2009

car ahoooj holky 😵

carculka
28. lis 2009

jakpak se mate svojenky?

holky jsem si koupila stolu dneska-mnam,jdu ji dojist 😀 je asi naka mala 😀

svoja
28. lis 2009

ale jo, car, dobry, ale trochu me poboliva brisko, uz je tezky 😀

jinak ja sezrala celou bonbosku toffifee 😅 😅

carculka
28. lis 2009

mnaaaam 😵 😵 😵

svoji za chvilku uz barca taky vyleze 😀 a co jsi delala cely den?

carculka
28. lis 2009

http://www.astratex.cz/materska-podprsenka/teho...

http://www.astratex.cz/podprsenka-mamaekofl/teh...

tyto podprdy vypadaj dobre..ale bojim se pak objednat z netu..kdyz ale vsude z kramu jsem na tak hezky nenarazila ☹

hehena
autor
28. lis 2009

žjé SVOJI děkujiii 🙂 se mi tady nechce zveřejňovat moje déržťka... 😀

a odpočíváš poctivě?

CARCUL co vy? 🙂

holky víte co sladkýho bych mohla furt? tvarohovej závin.. takový spíše buchty... ostatní mi příde moc sladký. mno a na tu tvarohovou buchtu mám chuť už zase asi tejden 😠 😠 😠

svoja
28. lis 2009

car byli jsme na nakupu, varili, pak s tatkou na basketu a ted odpocivame.....co vy ?

prijdou me stejny!

hehena
autor
28. lis 2009

CARCUL jj jsou stejný... jsem si všimla, že více těch košil mají na těhle stránkách 2x... 😅

hehena
autor
28. lis 2009

jé ta první kojící práskačka je krásná... já teda nesnesu kostice, ale teda fakt nádherná!!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
28. lis 2009

**************************************************

ženštiny píše mi admin, kvůli PROVOSENKám... tak prý tam můžu mít jen dvě tabulky a bez gifů, tzn. budu muset vyhodit ty holčičky a chlapečky a tak... ☹ škoda...

**************************************************

svoja
28. lis 2009

no poctive moc ne...vcera jsem to prepiskla....dnes jsem byla venku jen decentne a ted uz odpocivam...