Snažíme se o mimi. Příbuzný to vědí a "podporují" nás

berus
29. zář 2007

Ahoj holky. S manželem se snažíme o mimčo 4-tý měsíc. Jsem hloupá, že jsem všem vyžvanila, že přestávám brát antikoncepci, protože při každý menstruaci mi všichni říkaj tuhle pitomou větu.
Jak na to mám nemyslet 😅
Jo a taky báječná věta je : Neboj, příště to vyjde (jsem se nebála, dokud mi to nezačali říkat!!!)

Jsou ještě nějaké věty, kterýma vás příbuzenstvo a známí "podporujou" ?

petule24
11. říj 2007

ahoj melari,
jojo, stačilo by, kdyby mi jí někdo nechal za dveřmi a už bych jí nikdy nedala ☹, je to smutný osud těhle dětí...
tak ti dnes přeji hodně štěstí a dej vědět jak jsi dopadla - respektive jaké z toho máš pocity a hlavně, jestli to bolí (to víš, jsem posera a bojím se bolesti, která není přirozená...).
Můj je taky bordelář a ono to je vždycky tak, nebo alespoň já na to mám štěstí.... Kamarádi jsou super, ale doma bych je nechtěla, protože v okamžiku kdy začneš s ním žít jako s partnerem, změní se to ve všem.... Já tomu svýmu vždycky říkám "to jak se někdy chováš, to by do tebe ty tvoje kamarádky co tě opěvují neřekli, takového jaký občas jsi tě neznají a ani by tě nechtěli". Prostě, člověk je na kamarády vždycky jiný než na partnera, takže když mi někdo řekne, že mám dokonalého partnera, tak se ani nevzrušuju, protože oni ho vůbec neznají...
Meli, musíme být rádi, že vůbec ta možnost miminko mít alespoň přes CAR existuje. Upřímně, vůbec nevěřím, že by se nám to tento měsíc povedlo a mrzí mě to, protože bych si to přirozenou cestou moc přála, ale když se nedaří, tak s tím nic neudělám a budu ráda i za umělko. Třeba alespoň vyjdou ta dvojčátka 🙂
Tak se drž a dej vědět. P

meleri
12. říj 2007

Ahoj Petule,

včera jsem byla úplně hotová..nevím, jestli jsi měla někdy zánět slepého střeva, ale tak jsem se cítila, šíleně bolestivé břicho, ale vůbec ne jako mencky, ale to už tak bylo od punkce, tedy odsátí vajíček..samotný transfer je pohodička, jak to do mě dal, tak mi vyhrkly slzy pohnutí, prostě jsem se jim tam rozbrečela..dík moc, třeba nám to vyjde, nevím! Jsem ještě strašně slabá, vydržím jen sedět, nebo ležet, ale nějaké uklízení vaření nebo procházky to ani náhodou..naštěstí už nemám aspon horečku tak je mi trochu líp.
Máš pravdu, někteří lidi mají děti ani neví jak, a vůbec si toho neváží a kašlou na ně..je to strašné..takoví lidi by právě měli být neplodní aby pochopili, co to je, nemít děti...a pak by se možná změnili, a něco s tím udělali.
Neboj, to že já se cítím pod psa je z části moje vina, doktor mi zakázal pít a já pila jako velbloud a pak jsem se strašně nafoukla, obličej i břicho. Když si dáš pozor, a budeš málo pít, nenafoukneš se a bude ti dobře..taky jsem měla příliš vajiček, a proto to odsání bylo těžší, než kdybych jich měla 10 -12.
Moc ti držím palce at vydržíš bojovat dál a jít si za tím! A ještě jednou díky za povzbuzení!!
ahojky,
Meleri

petule24
12. říj 2007

tak to m mrzí meleri, však jsem na tebe myslela jak to asi probíhá a jak to prožíváš.. Slepé střevo jsem nikdy neměla, měla jsem tak maximálně zánět močových cest - taky prima záležitost.. Já abych se přiznala, ani nevím jak to při mršce bolí, mě totiž nikdy bříško nebolí... (asi jsem jedna z mála šťastných).
S tím co píšeš o těch ženách souhlasím, je to ohromná nespravedlivost... a člověk tím opravdu trpí. Proto jsem třeba nevěřící, protože si říkám, že kdyby ten někdo - nechci ho jmenovat - byl, tak by takovéhle nespravedlnosti nedovolil...
S pitím já mám potíže, celkově piju hrozně málo, jen teď se poslední měsíce snažím víc a stejně mi to moc nejde...
Vidíš, ty máš hodně vajíček, já zase málo, to je neuvěřitelný... ach jo ☹, já bych jich potřebovala víc 😢 .
Manžel tam s tebou byl Mel??
Nemusíš mi děkovat, však mě tyhle stránky strašně drží nad vodou a jsem ráda, že jsou tu dušičky jako ty, se kterými se hezky povídá a které člověka chápou.
Pěstičky mi drž, ovulka byla, dokonce jsme ji "vykryli" z těch tří dnů 2x (první a třetí den) a taky ty dva dny před ovulkou. Ani nevíš, jak bych si přála aby to vyšlo, kor když jsem ty vajíčka viděla v pátek na ultrazvuku..Ale v nic už nedoufám, víš. Jen tiše ve skrytu duše doufám.
Jaké jsou to tom tvém zákroku procentuelně šance a dělali ti to v plném vědomí??
Docela se těším na víkend, že si trochu odpočinu. papa a taky hezký víkend a hlavně, ať je ti líp.

meleri
12. říj 2007

Ahoj Petule,

dík moc, že jsi na mě myslela! No, močák, to je taky hnus, taky znám..no mě se mencky upravily vlastně díky hormonů, když jsme ještě dřív chodili na IUI, od té doby mě to taky bolí mín. To máš fakt štěstí, že tebe nebolí vůbec! Já mívala kolikrát úplné kontrakce! 🙂
Já s tím Bohem nevím...někdy věřím, někdy ne, je to těžké..je fakt že někdy jsem vedle z lidského chování...
Aha, tak to já piju jak velbloud, proto je to pro mě těžké ted nepít. Třeba tvoje tělo prostě tolik pití nepotřebuje, nakonec si myslím, že je to individuální, každý fakt není na to aby denně pil 3 litry.
Jo, to víš, že byl, vezl mě tam, páč jsem byla v tak ubohém stavu, že bych řídit sama nezvládla. Jen jsem ležela na sklopeném sedadle. Samotný zákrok je pohoda, když už máš zvyk... ☹ Já tedy byla na 5 IUI, ze začátku je to nepříjemné, ale pak je to fakt pohoda..zato to odsání vajíček, to byl humus.
Držím palce, at to vyjde tento měsíc, jestli jste to vychytali s ovulací, tak se snad zadaří! Počkej, jestli máš málo vajíček, tak to je normál když nestimuluješ?
No, jestli si pamatuju, tak je 30 procent šance, což jak nás uklidnovali je víc než u normálního sexu.
Určitě si odpočin, a když tak písni jak budeš mít náladu.
Ahoooj,
Meleri

petule24
12. říj 2007

ahoj meleri,
vzpomenout si bylo to nejmenší co jsem pro tebe mohla udělat 🙂
Mně taky mrška chodila od vysazení HA jak chtěla, až s hormony se rovná 🙂.
Kontrakce, hihi, tak to už jsi připravená na porod 😀 .
No, s tím pitím, když vypiju 1litr, tak jsem fakt borec 🙂, fakt nemám žízeň ☹.
To s těmi vajičky tě lituji, doufám, že až k tomuhle nedojdu, ikdyž...
Jojo, mně ty vajíčka právě pan doktor stimuluje hormonama, víš, ale přibejvám po nich a občas mám hrozný stavy vedra....
S ovulačkou jsme to trefili, tak jsem zvědavá co a jak těličko na to 🙂, možná zase nic 🙂.
V tamtoho fakt nevěřím,nic bych z toho neměla, jen bych se utápěla ve víře a ve lžích, kterým oni věří, ale určitě to nikomu neberu. Nemám na ty nesmysly ani čas a ani chuť, víš. Věřím v to, že člověk se musí spoléhat jen sám na sebe.
30% není moc, ale ani málo, hlavní je, když to bude stačit 🙂. Vyšlo to s 30% jiným, vyjde to i tobě 🙂
Moc ti to přeji.
Teď už mažu do hajan, papa a hezký víkend. P

meleri
13. říj 2007

Ahoj Petule,

nějak nemůžu spát, je půl sedmé a jsme vzbuzená.
Jo, už je mi fakt líp, ale musím se ještě šetřit. Snad jen procházka do obchodu a pak zas radši poléhávat..
No, moc to není ta procenta..a mě psychicky není moc dobře..mám pocit, jako by se nic nestalo..a dny se vlečou, je to o ničem..
Jo, tak to mě ty hormony nedělaly nic, bylo mi tedy příjemně teplo, ale neměla jsem vůbec chut k jídlu. To až jak jsem je vysadila, tak pak bylo zle.
Jo, já v boha v podstatě taky moc nevěřím, ani mě nezklamal on, jak spíš ti křestani hnusní co se ti vnucujou a jsou strašně nafoukaní, no a ty jejich kecy - je to děs. Fakt bych v boha aji věřila, ale jen tak sama pro sebe,a ne že tě furt někdo kontroluje, jak v nějaké mafii, fuj.
Dík moc! Taky přeju pěkný víkend!
ahoj

petule24
13. říj 2007

ahoj Meli,
jsem dopolko v práci, tak alespoň v krátkosti napíšu.
Nespavost? to já jsem jak Šípková Růženka..., zase bych nemusela pro změnu vůbec vstávat 🙂.
Šetři se, ať je ti brzy dobře... Pečuje o tebe manžel??
Chuť k jídlu mám pořád 🙂, ať nějaké hormony jim nebo ne 🙂
Mně by víra nevadila, kdyby se za ní neskrývalo tolik zla... Lidi jsou na sebe hnusný, pak se pomodlí a myslí si, že je to ok, tohle já teda neuznávám... Jsem jaká jsem a myslím si, že jsem lepší než nějaký pánbíčkář..
Tak beruško, mizím. Zatim papa a hezký víkend a šup do postýlky 🙂, venku je stejně hnusně.

meleri
13. říj 2007

Cau Petule,

no to víš, jak chlap... 🙂 řeknu mu, vytři podlahu. a on jo jo, a stejně to neudělá..vynes koš, je to na mě moc těžké..jo jo, a koš hnije dál v kuchyni...ale jinak je zlatý, a je moc hodný, takže vpodstatě se to dá..dneska už je mi dobře, žeru jak kdybych tyden nic nepozřela, a samé slané věci, no hrůza, já jinak slané moc nemusím, ale ty hormony mě úplně přeorientovaly..
Jo, to máš pravdu, mě Bůh fakt nevadí, ale ti lidi ve všech těch různých vírách, jsou to kolikrát fakt pěkní hnusáci. obyčejný člověk, kterého považují za hříšníka má daleko lepší svědomí než oni..
tak se měj pěkně!

barag
13. říj 2007

Ahoj holky, proběhla jsem tuhle diskuzi a usoudila, že sem patřím i já. O mimčo jsme se začali snažit už vloni v červnu (dřív to nešlo, protože za celých 5 let, co jsem se léčila se štítnicí mě nikdo neinformoval o tom, že by bylo vhodné v mém případě jít na operaci - odstranění štítnice)takže půl roku čekání na termín, půl roku dávání se dohromady po operaci - celý rok zbytečně pryč, jen proto, že mojí dopktorku nenapadlo, že bych ve svých 27 pomýšlela na mimčo...Musela jsem si na to přijít sama.
Myslela jsem na to pořád a opravdu se zadařilo, až když jsem na to myslela méně - odešla jsem z práce, ve které jsem byla nešťastná, přestěhovali jsme se, konečně jsme mohli být se psem, kterého jsme našli, ale do pražského bytu s námi nesměl.
A podařilo se! Jenže naše radost trvala jen chvíli, o miminko jsme přišli ve 4 či 5 týdnu. Psala jsem kamarádce a ta mi ani nezavolala, ale poctila mě zprávou, že jako proč jsem se jí prý nepochlubila...(psala jsem jí pár hodin po revizi a tohle mě fakt skolilo)
Pak tři měsíce povinně nic-teda 4měsíce -do první menstruace, pak třikrát nic - dodržovala jsem to, co mi doporučil doktor, pak řada marných pokusů - pomohlo by NA TO NEMYSLET 🙂 . A protože potrat se jaksi ututlat nedá, spoustě lidem je teď jasné, že se snažíme a od určité doby na mě třeba má tchyně hází potutelné úsměvy a hází hlášky typu"...že v těhotenství prý taky bývá hodně horko.." - když sem si v létě stěžovala na to, jak se pařím apod. Není sama, jestli už nejsem těhotná se mě ptá skoro každý v mém okolí, to, že na to nemám myslet mi taky hned každý "poradí" a mě to vážně už leze na nervy...

gryja
13. říj 2007

Prosím moc o pomoc.Napište mi někdo ve zkratce návod,jak se zaregistrovat na kinderwunschi.Nějak se mi nedaří,přitom se jinde zaregistruju v pohodě.Moc děkuji Jana

gryja
14. říj 2007

Nakonec jsem to zvládla. Ahoj Jana 😉

meleri
14. říj 2007

Tak dneska ráno pěkné překvapení-uklizeno, nádobí pomyto, koš vynesen, manžel se pochlapil! 🙂 nebo spíš "poženštil" 😀

Barag,

nejlepší je, když to nikomu neřekneš, jen lidem, o kterých víš, že blbě nekecají..aspon co se týče problémů, s potratem to je asi těžké..já teda osobně moc přátel nemám, mám dva kamarády a moji mamku. Jo, a pak to ví ještě tchýně, ale ta nijak moc nereaguje, takže dobrý.
Já o tom slyšela, že s tou štitnou žlázou je to fakt náročné, tak ti držím palce, at ti to vyjde!
Přeji hodně odvahy a štěstí!

Gryjo,
já ani nevím co to kinderwunschi je! 🙂

barag
14. říj 2007

Ahoj Mel, držím pěsti, kamarádka byla na tom samém zákroku a myslím, že ten samý den co Ty, budu Vám moc držet palce. Taky kamarádku hodně bolelo břicho, protože těch vajíček se jí urodilo moc a moc, do toho její chlapik je mimo ČR, takže na to je teď sama.

S tím, že o tom každý ví..ne že bych měla tolik kamarádů, ale tyhle věci se šíří nějakými tamtamy, že jsi v nemocnici jen tak neututláš a vymýšlet si nějaké story o neexistujících chorobách můj chlapík neumí a já na to moc neměla sil. Navíc moje rodina je poměrně veliká (mám tři sourozence, všichni už mají své protějšky). Takže přes ségru se to dozvěděly i ostatní.

Ale teď už je mi to nějak putna (možná dobré znamení 😉 . Podle toho, co jsem, četla tak gryja sháněla graf na BT. (taky jsem jedna ze sledovatelek BT)

Ještě jednou -držím palečky, abyste už brzy byly rodina i s maličkým nebo maličkou.

meleri
15. říj 2007

Ahoj Barag,

tak to jo, jestli máš velkou rodinu a do toho ještě lidi v práci, já dělám ve firmě, kde jsou jen tři zaměstnanci, a i když to vědí, tak dělají že to nevědí.. 🙂 Což mi vyhovuje!

Jinak jsem jak kůl v plotě 🙂 žiju ve Francii, takže rodina daleko, takže to nemusím moc s nikým řešit.

Dík moc! Zrovna jsem v té pitomé 2 týdenní čekací době na těhotenský test nebo mencky..je to pro mě už po 6té, ale poprvé ze zkumavky..a poprvé to beru úplně v pohodě psychicky, páč jsem začala vyšilovat s pořízením akvárka, a myslím pořád na to! 🙂 trvalo mi to několik let najít si nějakou vášen která překryje tu bolest z toho že nemůžu mít miminko a tedkom to konečně funguje a raduju se ze života i když vím že se to třeba zas nepovede.

Díky moc ještě jednou, já ti to taky přeji! Jak je to s tou operací? Budeš na ni moct jít? Třeba byste jako my pak mohli zkusit to invitro a nebo se to povede přirozeně, jestli jste jinak v pohodě, moc ti držím palce..doktoři jsou někdy pitomí, nezáleží jim na tobě, člověk si musí vše vybojovat.
měj se moc pěkně

barag
15. říj 2007

Ahoj Mel, na té operaci štítné žlázy jsem byla (je to už skoro dva roky, přesně rok na to jsem se dostala do nemocnice znovu - kvůli spontánnímu potratu). Byla jsem z toho smutná několik měsíců, ale když si čtu co píšeš Ty, tak zjišťuju, že vlastně mám docela štěstí...vždyť jsem otěhotněla přirozeně... Moc bych Ti přála, aby to tentokrát vyšlo, třeba právě ta Tvá nová záliba zafunguje. Mě moc pomohlo to, že jsem se přestěhovala z Prahy na venkov, měla čas, pohodu, pejska, zbavila jsem se práce, kde jsem byla buď naštvaná nebo ubrečená. (i když teď mě ten pejsek spíš pije krev, protože nám jde po slepičkách...😖 )Psychicky jsem se dala dohromady a bylo to. To, že to skončilo dřív než mělo je věc jiná, měla jsem moc krátké (téměř žádné měsíčky a dost dlouhé cykly, takže se to nemělo kde chytit)
Ty jsi teď poprvé v pohodě, od doktora sledovaná
Třeba...
Ale nebudem předjímat...ale taky mi to nedá a zase mám ten debilní pocit, že tenhle měsíc jo. začala jsem sjíždět tyhle diskuze, myslím, že je to taky trochu chybka, ještě víc se na to zaměřujem...nebo já nevím...

Kde ve Francii žiješ? Na venkově nebo někde ve městě? Jaká je Francie?
měj se hezky

barag
16. říj 2007

Jo Mel, teď sem si ještě vzpomněla ohledně odtajňování, připadá mi to docela vtipný - když sem si to v únoru šinula chodbou (šla sem si vyřídit náležitosti k bydlení v nemocnici na ty dva dny na gyndě) tak na mě někdo volá Báro, Báro, ten den nastoupila do té samé nemocnice, na to samé oddělení přítelova teta, takže jsme to jeho mamince a taťkovi museli říct co nejdřív, aby si nedomýšleli a neměli strach. No ovšem to jsem ještě netušila, že na tomhle oddělení pracuje tetina dcera - přítelova sestřenka, takže dokonalé odtajnění na této straně rodiny mého přítele. 🙂
ale to je spíš taková sranda, že jsme si z gyndy na pár dnů udělali nechtě takový rodinný podnik. Zatím se měj, jdu tvrdě pracovat 😉

meleri
16. říj 2007

Ahoj Barag,

promin, nějak jsem to blbě pochopila s tou operací. To je mi opravdu líto s tím potratem, ale třeba je ta psychika opravdu důležitá a tedkom, když jsi v víc v klidu tak to snad bude v pořádku!
Já taky dříve bydlela přímo v centru města, 2 roky,a málem jsem se tam z toho sesypala..tedkom bydlíme v malinkatém městečku, a jsem strašně spokojená. Už jsme tu přes rok a je tu jak v pohádce. Bydlím u řeky Rhony, která je strašně široká a plujou po ní velké lodě. hned za ní jsou hory. Ani nepotřebuji televizi, zapálím si svíčku a dívám se z okna.
Já nevím, jestli to tentokrát vyšlo, protože se necítím nijak zvláštně ale nechci na to myslet, protože si nechci rozhodit tu pohodu. Testovat mám za 9 dní.
Fakt tě chápu, člověk si pořád říká a co třeba tenhle měsíc! Zvlášt když se to zpozdí! Ale třeba jo!! Moc ti držím palce, at se zadaří! Hlavně at se to podaří přirozeně. Chce to asi opravdu hlavně ten klid!
měj se pěkně!

petule24
16. říj 2007

ahoj meleri,

tak to s tím příjemným překvapením od manžela ti to moc přeji, někdy se jim to fakt musí podstrčit, jinak to nepochopí a věř, že i mě moc potěší vynešený koš s odpadky.

Teď jsme na tom tak nějak stejně, já jsem taky v čekací době a jsem zvědavá jestli to dostanu, ale jelikož na sobě nic nepozoruju, tak to určo zase dorazí... snad nějak ke konci týdne a pokud má pravdu ten graf, tak až v příštím týdnu. No, uvidíme.
Jináč, já jsem tentokrát taky víc v pohodě Meli, protože vím, že vajíčka byla a to mi ke spokojenosti stačí, pokud to vyšlo, budu šťastná, pokud ne, zkusíme to zase za měsíc, to se nedá nic dělat. Už se tím odmítám stresovat. P
PS: jednou jsem to jeden měsíc nedostala vůbec, tak jsem se fakt už těšila a ono nic...

meleri
16. říj 2007

Ahoj Petule,

jo, někdy občas pomůže, ale víš jak to je... 🙂 Málokterý chlap je takový obětavý, aby ti se vším pomohl..jinak já čekám a je to pátý den dneska..letí to..

No, tak to ti držím palce, jestli tedkom čekáš! Takže koncem týdne? No, snad to nepřijde..vy to tedy ještě zkoušíte přirozeně? To by bylo nejlepší, kdyby ti to tak vyšlo.. Neboj, já si myslím, že bys asi nic necítila, já teda nevím, jestli mě to vyšlo, ale necítím nic, jen břicho a to proto, že jsem brala hormony..
Fakt je důležité žes měla ty vajíčka, to je podle mě základ všeho.

Určitě si zkus zvednout něčím pěkným náladu, to většinou pomůže.. 🙂

barag
17. říj 2007

ahoj Petule,
taky jsem měla některé předešlé měsíce stavy, že jsem fakt počítala s tím, že tentokrát je to ono, že už to vyšlo.(ty "těhu" příznaky byly dozajista vyvolány Utrogestanem, který jsem užívala) Udělala jsem sï těhu test, vyšel negativní a zpožděná menstruace se dostavila o pár hodin později, jó ta psychika. Obrečela jsem to (několik cyklů po sobě). Když jsem šla před dvěma měsíci k doktorovi, že už je to podivné, menstruace dvakrát po sobě až 36 den (mívám max. 32 denní cykly), vyslovil podezření, že nemám ovulaci a že mi nasadí clostilbegyt a já si budu měřit BT a on mi zkontroluje vaječníky, jestli mám ovulaci. Víš, paradoxně mi to moc pomohlo.Konečně jsem na nic nečekala - že budu těhu, najednou se mi dostal do duše klid, který jsem neznala už od toho potratu. (samozřejmě se seběhlo víc věcí, ale tohle byl důležitý bod). A vida -už při prvním sledování BT bylo jasné, že ovulaci mám. Paráda.
Změnila sem barvu vlasů (trochu), protože abych se jinak cítila, musím trochu jinak vypadat, začala jsem se znovu malovat a mít se ráda. Přihlásila jsem se na orientální tance, po kterých jsem toužila už dlouho, ale nebyla odvaha a čas a tak...Přihlásila jsem se na autoškolu (hurá, to si fakt gratuluju!!!)a teď jsem plná dojmů, spokojená, vyrovnaná. Ke štěstí chybí už jen to mimi, ale už to tak těžce neprožívám.
Mel tu taky psala, že si našla nějaký jiný zájem, třeba taky objevíš něco, co by Tě pohltilo, nadchlo, zabralo Ti čas.

Mel co Tvoje rybanky? Taky doma nějaké máme, ale trochu je zanedbáváme - co jsme se přestěhovali řešíme baráček, zvířata, zahradu. Naštěstí jejich původním domovem byla rýžoviště, takže se s námi statečně drží dál.

meleri
17. říj 2007

Ahoj Barag,

no ty rybky.... 🙂 Měla jsem dneska jet se na ně podívat, ale je mi zas divně, tak jsem zůstala doma v klidu.. Totiž od minulé noci mě bolí podbřišek a jsem úplně dolámaná...máš pravdu asi to bude těmi hormony, brala jsem puregon a tedkom Estimu na uhnízdění nebo co...i když to víš..naděje si pořád dělám..tedy dneska nálada pod psa ale jinak jsem v poho.

Je mi líto že jsi prožívala takové věci, ale hlavní je, že ses uklidnila, to je fakt důležité. A taky že už víš na čem jsi. Člověk asi musí něco takového prožít, změnit se, aby to všechno akceptoval a byl psychicky v pohodě...
Mě hodně baví sport, ale tedkom nic dělat nemůžu ale bavilo by mě fakt hodně to akvárko, jenže bez auta s nikam nedostanu a mam strach řídit, že to vadí embryjům.

Ty břišní tance to je super! Zkoušela jsem to jednu dobu ale pak jsme se přestěhovali..navíc to má prý blahodárné účinky na pánev a tak..s tou autoškolou taky super, je fajn když člověk může řídit, držím palce at to vyjde!

Hlavně když jsi jinak v životě štastná, pak přijde i to dítě! Já tomu tak věřím, nic jiného mi tedy naději nedodává..

měj se zatím pěkně!

xlucka
18. říj 2007

My,když jsme se začali snažit,tak to také nikdo nevěděl.Miminko se nám povedlo až po 7cyklech.Byli to nervy,ale nikomu jsem se nesvěřovala.Jen jsem pořád četla na internetě jak na TO,abych byla těhotná.
A chcete vědět co nám pomohlo??(Nebo o čem si myslím,že nám pomohlo?)
Pomohla nám poloha zezadu,já na předloktí mírně v předklonu,aby měli spermie co nejkratší a nejrychlejší cestu.Pak mít zároveň orgasmus s partnerem(pochva má v době orgasmu nasávací účinky)A myslím,že kombinace těchto obou nám pomohla.Ještě jsem cca půl hodiny ležela na bříšku.
Předtím,jsem dělala stojky a ležela s podloženým zadečkem a furt nic.Tak si myslím,že to bylo v tom.¨
A v psychice-to asi každopádně-Ten poslední měsíc,co se to povedlo,jsem měla spoustu zařizování a starostí,že jsem si říkala,no na sex není moc čas,tak tenhle měsíc to asi nevyjde,počkám až na další.Hmm...a vyšlo to. 😀 😀 😀

meleri
18. říj 2007

Xlucko,

Nám to bohužel nejde, protože se nám nespojují gamety. Takže s tím nic nenaděláme i kdybych se při tom třeba stavěla na hlavu...navíc orgasmus při sexu nemám, takže z toho asi nic nebude.
Ale jinak dík za radu. 🙂

petule24
18. říj 2007

ahoj meli, prosím tě, jsou to ty "gamety"?? nikdy jsem to neslyšela a pokud jsi to vysvětlovala někde výš, tak nevím, nedívala jsem se, ale je to slovíčku pro mě zralé na slovník 😨 . K otěhotnění přeci nepotřebuješ mít orgasmus, ne?? 🙂

barag
18. říj 2007

petule, gamety jsou pohlavní buňky

já teda doufám, že orgasmus není k otěhotnění potřeba, protože to by se moje šance na otěhotnění každopádně o dost snížila 🙂

meleri
18. říj 2007

Petule,

to s tím orgasmem psala Lucka. Taky mi to nepřijde moc pravděpodobné, ale jsou i takové názory, už jsem to víckrát slyšela..myslím, že na tom nám neodpoví ani doktoři, jestli je to pravda nebo ne.
Sory, přišlo mi to kratší říct gamety, jsou to spermie a vajíčka..

No, upřímně Barag, mě teda taky... 😅 😅 Těžko se o takových věcech mluví, ale já to fakt s tím orgasmem moc nedávám... ☹

petule24
24. říj 2007

ahoj meleri a ostatní, tak asi na tom nemyslet na TO něco bude, jsem TĚHOTNÁ a fakt jsem na to tento měsíc nemyslela a ani s tím nepočítala. Jsem hrozně šťastná a můj přítel taky. 6.11. jdu na první ultrazvuk abychom zjistili jak na tom to moje bříško je a jesti je v pořádku. Holky, jsem tak šťatná, všem vám přeji aby vám to brzy taky vyšlo a fakt na to zkuste nemyslet, myslím, že mi to pomohlo a osobně si myslím, že mi pomohl Gynex. tak zatim papa

Nemám ještě vyhráno, ale už tohle je super, nechci se moc nadchnout, kdyby se něco pokazilo, ale je mi vnitřně fakt krásně 🙂.

barag
24. říj 2007

gratuluju, potichu potichu gratuluju, ať je to super a bez problémů a krásný celých deset měsíců!!!

barag
24. říj 2007

jo a jak si na to prosím nemyslela, já teda nemůžu ten správný recept najít už několik měsíců, vlastně let...

petule24
24. říj 2007

ahoj barag, děkuji ti moc. Ono, nevím jestli to teda fungovalo, ale 1.koupila jsem si Gynex kapičky, protože po nich kolem mě přibyly 3 těhulky hned první měsíc a já jsem čtvrtá, tak na tom asi něco bude a jak jsem na to nemyslela? prostě jsem to vnitřně vzdala, byla jsem připravená jít příští měsíc do CARu a na spermiogram s mužem a plánovala jsem si letní dovolenou a cvičení a ono to po devíti měsících vyšlo. doufám, že bude vše v pořádku. Neboj, taky ten recept najdeš 🙂, musíš věřit 🙂. Jsem moc šťastná, víš. Neumím to ani popsat..