Snažíme se o mimi. Příbuzný to vědí a "podporují" nás

berus
29. zář 2007

Ahoj holky. S manželem se snažíme o mimčo 4-tý měsíc. Jsem hloupá, že jsem všem vyžvanila, že přestávám brát antikoncepci, protože při každý menstruaci mi všichni říkaj tuhle pitomou větu.
Jak na to mám nemyslet 😅
Jo a taky báječná věta je : Neboj, příště to vyjde (jsem se nebála, dokud mi to nezačali říkat!!!)

Jsou ještě nějaké věty, kterýma vás příbuzenstvo a známí "podporujou" ?

barag
24. říj 2007

tak třeba budu takhle šťastná za měsíc...a vydrží mi to celých těch deset měsíců a pak celý život.než mě v pubertě děťátko vytočí do vrtule 😉
tak hodně zdraví Tobě i malému

xsuzzi
24. říj 2007

Holky moc Vám všem přeji,co nejdřív do bříška,nějakého toho mimíška 😵

barag
24. říj 2007

pěkná básnička 😵

petule24
24. říj 2007

jj, děkuji ti 🙂 a ať to vyjde 🙂

berus
autor
24. říj 2007

Téééda, připojuju se s gratulací 🙂

Jsem výjímka - tento měsíc jsem na to nemyslela (měla jsem a mám problémy v práci)a dnes jsem zjistila, že nic ☹

Kašlu na to, dál na to nemyslim (teda dovolila jsem si na to myslet jen pikosekundu denně, víc ani ťuk 😀 )

barag
24. říj 2007

týjo, ale jak to udělat, beru clostilbegyt, pak nic, pak utrogestan, no to si na to musím vzpomenout, aby naše snažící akce měli zdar, takže já na to budu muset myslet
chjo

petule24
26. říj 2007

ahoj berus, zkus ten gynex,fakt to doporučuji a když se to podaří, tak ho pak třeba dej mamince, protože je to i na přechod - pokud máš maminku v přechodovém věku nebo sestře třeba na ženské problémy, na tohle všechno gynex je. 🙂 držím pěsti

berus
autor
26. říj 2007

petule24: Děkuju za radu, ale když já se tááák bojim něco začít dělat. Ani si neměřim bazálku, jen papkám kyselinu listovou. Mám strach, že když začnu takhle "blbnout", tak mi bude ještě hůř, že se nevede. Zatím tomu nechávám volný průběh 😒

janitchka
26. říj 2007

Můžete mi někdo napsat, jestli ten gynex je na předpis nabo ve volném prodeji a kolik stojí?Děkuji!!!!!! 😉 🙂

petule24
27. říj 2007

berus, určitě tě nenutím, taky jsem se bála, ani nevíš jak moc a dál se bojím, protože teď je to všechno moc důležitý...
Já si teplotu krom dvou měsíců měřila hned od druhého měsíce do to nešlo a ty posledni tři měsíce jsem to začala zapisovat na wunschkinder abych se v tom naučila orientovat a trochu mi to pomáhalo, když jsem viděla, že alespoň ovulka byla, víš... Nevím, je to u každé z nás jiné a ty pocity jsou určitě důležité, jestli je pro tebe lepší volný průběh s čekáním a nevěděním, určitě je to na jednu stranu taky dobře, protože se nestresuješ výsledky, já si vybrala druhou cestu a vyšlo to. Budu ti moc držet pěstičky aby ti to taky brzy vyšlo a sobě, aby bylo vše v pořádku.

Janitchka, Gynex neni na předpis, ani v normální lékárně se nedá koupit. Stál mě 400,-Kč přes kamarádku, jinak vím, že bych platila 500,-Kč

berus
autor
27. říj 2007

Děkuju za držení palečků 😉 My se zatím snažíme chvilku, teď to je 6 měsíc, podle rad mám ještě půl roku čas, než to začnu řešit. Je ale fak, že jsem celkem netrpělivá 😒
Tenhle měsíc zkusim alespoň prstíkovou metodu 😅

petule24
27. říj 2007

berus, nám tehdy dal doktor půl roku a že pak se to bude už řešit, tak mi pak nasadil léky a teď se to povedlo. Já jsem taky netrpělivá, ale teď mi nic jiného nezbylo... Prstíkovou metodu neovládám, tak ať se daří. Zatim papa P a hezjý víkend

maja25
27. říj 2007

Ahoj berus, jsi online?

berus
autor
27. říj 2007

Ahoj kočko 😉 Tak co, početla sis? Potkala jsem tvojí maminu, hned jsem jí vyslepičila, že zas nic. A co ty?

fiallinka
27. říj 2007

Tak je druhá možnost, říct to všem, ale až na otázku - co vy, vy nechcete mimi, apod., ale zároveň prostě říct něco neutrálního ve smyslu "zatím se nedaří", to většině zavře pusu...

maja25
27. říj 2007

Ahoj beruš, tak ty jsi mě poznala, jo?? 🙂 Ach jo, já chtěla být za tajnou. To víš, že jsem si početla. To je škoda, že ty nic. Beruš, musím končit. Jsem tu jen na skok. Až budu doma, tak se stavím a probereme, to. Jo??? Tak páááá a pozdravuj manžela.

berus
autor
27. říj 2007

Jak já nic, ty jóóó??? 😅

berus
autor
30. říj 2007

Musím si postěžovat. O víkendu jsme se ptali tchánovců, co chtějí od Ježíška a oni odpověděli, že vnuka. 😠
Ale já se fakt snažim na TO nemyslet 😅

zelvik
30. říj 2007

Holky a myslíte, že je Gynex lepší než kapky z Jeřábu ptačího?díky

apfele
30. říj 2007

Ahojky všem, od listopadu budu patřit mezi aktivní snažilky, včera jsem byla na gyndě trochu se poradit a pan doktor říkal, že at na to nemyslím, že chci mimi, ale copak to jde, když jsem stále na Modrém koníkovi a sbírám různé rady 🙂

berus
autor
30. říj 2007

Viď, si tak říkám, že si Koníka zatrhnu, ale když mě to tady tááák baví 😅

musilka
1. lis 2007

holky tady je gynex za 295 kč!!!!!! www.navigatorzdravi.cz/product/1363.gynex/

olca5
1. lis 2007

Ahojky musilko, jak se máš? Něco nového? 🙂

musilka
1. lis 2007

olca5 no něco jo tehle měsíc konečně proběhla ovulka tak budu čekat jestli z ní něco vzejde. 12.11. budu testovat. a co u vás?? 😀

olca5
1. lis 2007

Tak to je dobře, že jsou to dobré zprávy, ještě by mohla proběhnout dobrá zpráva toho 12. a budu to úplně nejlepší 😉 U nás pořád všechno při starém, teď čekám jestli přijde nebo nepřijde mrcha, měla by do víkendu, takže jsem na to zvědavá.

musilka
1. lis 2007

olca5 třeba si mrcha vzala 9-ti měsíční dovolenou 😀 no já moc nedoufám spíš čekám na to co přijde po novém roce. To rozjedeme skci mimi naplno. V lednu operace a v červnu umělé oplodnění. 😉

olca5
1. lis 2007

musilka, to by určitě mohla, ale moc šancí tomu nedávám. Tak to bude super, máš se na co těšit 🙂 A příští Vánoce už budeš mít aspoň pupík 😉 Doufám, že vám to všechno dobře dopadne 😉

musilka
1. lis 2007

olca5 ale nezlobila bych se kdyby to přišlo přirozeně. Ale když to jinak nepůjde tak budu ráda za to že to umělé existuje 🙂

olca5
1. lis 2007

To je mi jasný, že by ti to nevadilo, ale je to tak jak říkáš, když to jinak nejde, co naděláš. Ale to bude všechno dobrý, uvídíš 😉

musilka
1. lis 2007

olca5 bude jednou to přijít musí 😀