Snažíme se o mimi. Příbuzný to vědí a "podporují" nás

berus
29. zář 2007

Ahoj holky. S manželem se snažíme o mimčo 4-tý měsíc. Jsem hloupá, že jsem všem vyžvanila, že přestávám brát antikoncepci, protože při každý menstruaci mi všichni říkaj tuhle pitomou větu.
Jak na to mám nemyslet 😅
Jo a taky báječná věta je : Neboj, příště to vyjde (jsem se nebála, dokud mi to nezačali říkat!!!)

Jsou ještě nějaké věty, kterýma vás příbuzenstvo a známí "podporujou" ?

hanca..
3. říj 2007

ahoj holky,tak jak to tady čtu ,vidím se v mnoha věcech,každej koho se tohle netýká nemuže pochopit co prožíváme a řeči typu když budu mít dvojčata,který nezvládnu tak ti jedno dám je fak krutý a bolestivý,přijdu si pak jak prašivec neschopnej ☹

madlenka29
3. říj 2007

hani,já bych klidně brala dvě dětičky 😀 😉 😀 ,je to určitě záhul,ale vydržela bych to 😉 😉 😉

campi
3. říj 2007

Musilka: nechci ti brat nadeje, ale kalendar plodnych dnu jsem mela taky sestaveny a snazili jsme se podle nej rok + jsem pojidala nejake vietnamske bylinky a nezadarilo se. Ted - po 4 letech alternativniho leceni - jsem se obratila na oficialni vedu, tak uvidime. Jinak jsem velky priznivec astrologie a numerologie - jsem Beran s ascendentem v Blizencich.

hanca..
3. říj 2007

madlenko29,já bych je taky moooc chtěla,ale budu vděčná i za jedno zdravé mimi,zvladnout se dá všechno,zvladaj to i jiný,ono mě to dost rozhodilo protože jsem o to přišla a neřekla to z duvodu litování tak jsem byla dost citlivá ☹ 😉

madlenka29
3. říj 2007

hani,to je mi líto 😢 a jak to zvládáš

hanca..
3. říj 2007

nejak jsem se ztratila promin,ted už zvladám docela dobře hodně mi pomohl manžel a kamoška,ted mám před sebou kontrolu a snad další pokus,ale budu se bát aby mě zas něco takoveho nepotkalo ☹ a co ty jak jsi na tom? 😉

madlenka29
3. říj 2007

já ještě zítra budu mít clostilbegyt a pondělí musím na kontrolu jestli mi narostli nějaký folikuly a jestli bude ovulace,ale jestli to bude jak minulý měsíc,tak jsem měla ovu až 18DC,tak by to vypadalo snažení až na konec týdne 😀 😀 😀 no a v neděli 14.10. budeme s davískem rok a tak by jsme to mohli oslavit početím miminka 😉 😀 😉
ještě,že ty kluky máme a že jsou na nás hodný 😉

hanca..
3. říj 2007

madlenko asi tu už nejsi tak třeba někdy 🙂

madlenka29
3. říj 2007

jsem jsem tady 😀

hanca..
3. říj 2007

já ještě taky,ale čekám na zavelení jít do hajan,jak jsi na tom ty s mimi?

madlenka29
3. říj 2007

no čekáme,až se zadaří a vaječníky přestanou lenivět

jinak jsem dneska doma sama a tak koukám na tv a přitom sleduji pc 😀

hanice
3. říj 2007

Ahoj holky, jsem vděčná za tyhle stránky. My se snažíme už 3 roky a po dvou umělých oplodněních a laparoskopii teď chceme vyzkoušet inseminaci. Ve spoustě věcí, co tu píšete, se poznávám.

hanca..
3. říj 2007

aha,tak já už nemám věk čekat pokoušíme se 2 roky,když se konečně zadařilo tak rána pod pás tak bojuju s mimi a s věkem,ale ten nepřemužu 😉

madlenka29
3. říj 2007

Já jsem taky ráda,že si můžu s váma pokecat 😉 a kde jinde bych se dozvěděla takový novinky a kde jinde by mi tak dobře poradili a podpořili mi 😀 😀 😀

JSTE ZLATÝ HOLKY 😉 😀 😉 VŠECHNY CO JSOU NA TĚCHTO STRÁNKÁCH 😀

hanice
3. říj 2007

Moc Ti držím palce.

madlenka29
3. říj 2007

Hanca a kolik ti je(pokud to není tajný 😉 )

mě je 31 a manželovi taky ☹

hanice
3. říj 2007

No tak to jsme na tom podobně. Mě bude 31 za 3 měsíce a manželovi je 36.

hanca..
3. říj 2007

když mi bylo 30 tak jsem se memohla s tím smířit a to trvá už 5 let a manža je o2 roky starší 😉

madlenka29
3. říj 2007

tak vidíš,že na tom nejsi ještě tak špatně s tím věkem 😀 😀 😀

hanca..
3. říj 2007

no no jsou na to huř i líp,ale hodiny už tikaj tak makáme aby už nebylo pozdě čas nezastavíme, 😒

madlenka29
3. říj 2007

já musím i za manžela říct,že MY na tom maráme a sto šest 😀 😀 😀
a hodiny netikají,ty potvory tlučou,to je snad celej orloj 😅

hanca..
3. říj 2007

u nás teda orloj není v našem věku už nemužem nic přehánět teda co se týče hluku 😀

melanykol
3. říj 2007

holky mě i příteli je bude brzy 38 a docházím na IVF,nezoufejte a z věku se nenervujte 😀 😀 😀

madlenka29
3. říj 2007

😀 😀 😀

no dobře tak hodiny tikají 😀

hanca..
3. říj 2007

ja taky chodím na IVF,ded bych měla někdy jít máme posl 2 zmrzlinky tak doufám,že jsou dobré,ted mě trápěj estrofenem to je hruza,alevydržím to 🙂 a jak jsi na tom ty melanykol?

hanca..
3. říj 2007

madlenko mužu se zeptat odkud jsi?

melanykol
3. říj 2007

hančo dnes ve 20.52 hod jsem o svých IVF psala na IVF TENTO MĚSÍC tak tam mrkni,jinak pořád věřím,že to vyjde 😀

madlenka29
3. říj 2007

já to mám složitý:přes týden jsme v plzni a na víkendy jezdíme k rožmitálu p.tř do brdských lesů 😀

hanca..
3. říj 2007

melanykol už jsem v obraze tak moc ti držím pěstičky a veřím v dobrou zpávu 🙂 🙂 🙂

melanykol
3. říj 2007

já tobě taky,musíme věřit,jinak to nejde 😉