Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

maice
8. pro 2017

@zuzu158 Ja mela hcg pred operaci 2300,pote to uz nezkoumali. Ale pri operaci zkontrolovali oba vejcovody, na jednom bylo videt “utvar vejce v tube” o velikosti 2,3cm. Vejcovod byl uz napraskly. Doporucili dodrzet sestinedeli. Moje dr rikala ze se nic nedeje,ze druha strana dokaze stahnout vajicka z obou vajecniku...nevim,co mas jeste na srdci? Co by te zajimalo???

lucifervlkova
8. pro 2017

Já už se o druhé snažím 6let a poslední dva roky jezdím do Caru☹Mám za sebou šest IUI ani jedno úspěšné.Sem po odběru vajíček takže mě čeká IVF,ale bohužel z pěti vajíček se chytlo pouze jedno.Mám hrozný strach,že se to nepovede.Už sem úplně bezradná.

maice
8. pro 2017

@lucifervlkova A jak to s tebou vypada??? Zkousela si testik???

anickaaa28
8. pro 2017

@kristyn.g Držím palce,výjde to určitě 🙂

lucifervlkova
8. pro 2017

@maice Zatím ne.Čekám do neděle.Bolí mě břicho jako u menzes a lehce spinim.V neděli to bude 31dní.Myslíš,že je nějaká naděje?

tynka07
8. pro 2017

@zuzu158 alespon ze tak 💕

maice
8. pro 2017

@lucifervlkova Zkus to zitra,zbytecne se netrap,uz by muselo byt neco videt ;)

gabcarka
8. pro 2017

@maice Určitě. Na netu je spousta diskuzi, kde holky píšou, jak to ovulaci posunulo - prodloužilo tu lut.fazi nutnou k uhnízdění vajíčka.

mimiveru
8. pro 2017

Tak jsem zkoušela ovu testy.. ve dnech ovulace (kdy měly testy vyjít) byly prázdné, asi 2x byla druhá čárka trochu výraznější, což dle návodu nic neznamená, pak prázdnota, včera silnější čárka, dnes prázdný. Ovulace má být, když jsou oba dva proužky stejně syté ne? Kurňa 😒

zuzu158
9. pro 2017

@maice me rekla doktorka ze si me pohlida v pondeli jdu na krev a na kontrolu. Ja mela HCG 785 v den operace doktorka to chytla brzo jeste to nebylo videt na ultrazvuku. Me rekla doktorka ze aspon vime ze jme oba zdravi a ze nam to urcite pujde. Tohle se nam povedlo hned druhy mesic. Tak doufam ze i dalsi se zadari brzo. 😇

tynka07
9. pro 2017

@mimiveru to ano, ale doporucuje se delat test 2* denne, protoze neni tak dlouha doba na zachyceni ty nejlepsi hodnoty LH.
Takze ve tvem pripade bych rekla, ze pozitivni by byl presne v dobe mezi silnejsi carkou a prazdnym testem. Mezi temito dobami bych klidne rekla, ze zkusit ho jeste jednou, tak uz pozitivni mas ;)
Tak snad jste se stihli potulit 😁

lucifervlkova
9. pro 2017

@maice Bohužel,dnes ráno ta mrška dorazila😢

maice
9. pro 2017

@lucifervlkova Neeeeee 😢😫Hlavu vzhuru...urcite ti pomohou...byla jsem na tom podobne a ted se snazine o treti ❤️

lucifervlkova
9. pro 2017

@maice Už na to čekáme moc dlouho.Jak si na tom byla ty?

maice
9. pro 2017

@lucifervlkova Bidne,rok jsem to nechala plynout.Jenze jsem vubec nemenstruovaka...pouze po injekci. Pak zacala chodit do caru. Zacali jsme podstupovat ruzna vysetreni- profuk vejcovodu, hormon. profil,toleranci na sperma,uzivala jsem clostyl,pichala pregnyl...jeden cyklus mi rekli ze jsme ovu prosvihli :( odjeli jsme na dovcu, vratila jsem se zas bez menses,dosla si pro injekci,ale nedostala to ani po ni...a bylo to tam. Pak se zjistilo ze ma lutealni faze je jen 6-7 dni a tudiz nema mimi cas se zavrtat a injekce na vyvolani mimi zachranila ;) Pri druhem snazeni jsem pomoci ovutestu vysledovala ovulaci a nasadila utrogestan,na druhy pokus se povedlo. Napotreti vysel hned prvni pokus...pohuzel se mimi chytlo ve vejcovodu a ten mi vzali. Ted se modlim,aby to jeste vubec slo :(

kristyn.g
9. pro 2017

tak od zítřka bych to měla dostat... cím se jako že to dostanu a přitom tajně doufám že ne ☹ dokola si opakuji že bud ano nebo ne, že tomu musím nechat volnější průběh když s tím stejně nic nezmůžu... ale moc mi to nejde...

lucifervlkova
9. pro 2017

@maice Držím pěsti ať je vše v pořádku.Já si právě taky říkám,zda mám vůbec ovulaci.Párkrát se mi stalo,že sem šla na IUI dostala sem Pregnyl nebo Ovitrelle.Nezadařilo se a mudr.mi řekla,že neproběhla OVU protože se mi vytvořily cysty.Nikdy mi vlastně nezjišťovala,zda ovu mám nebo nemám.Po operaci endom.sem brala Visanne tři měsíce.Pak sem šla na IUI devátý den cyklu.Zvýšila mi dávku Utrogestanu na 3 krát denně.Na tt // ,ale bohužel odešlo s menzes.Teď když se iui nezdařila,měla by sem jít na IVF,ale pořád si říkám,co když neodhadne tu správnou dobu?Mám pouze jedno emrijko zamrazene.

maice
9. pro 2017

@lucifervlkova A kam chodis??? To je zvlasni pristup...

lucifervlkova
10. pro 2017

Chodím do GynCentrum Ostrava.

krisatko
10. pro 2017

Ahojky, jsem tu po delší době tak nevím jestli jsou ty samé duše. Nicméně dnes po téměř roce od ukončení pro vvv ve 23 týdnu mi FF udělal tohle a tak se ptám. V den ovulce jsme to zřejmě propásli, al le snažili jsme se den po a pak po dvou dnech. Bude naděje?

kockakacka
10. pro 2017

@krisatko den po ovu se udává, ze sance jeste je. Vajicko počká az 12h, ale dal si myslim, ze pak ne. Držím palce! 😊

tynka07
11. pro 2017

@krisatko ahojky 🙂 hele obcas se to stava, ale tim, ze spermie tam nekolik hodin musi doplavat a 12 hodin vydrze vajicka je vazne horni hranice, tak tezko rict.
Ja za sebe bych spise tipla ze asi ne :/ ale vazne jsem cetla i par pribehu kdy sebjim to pred ovu nevedlo a zavedlo se az po.
Tak ci tak drzim palecky🍀🍀🍀

kristyn.g
11. pro 2017

@krisatko tak záleží asi kdy se vajíčko uvolnilo... dr mi říkala že se pak rychle rozpadá

ajulamamula
11. pro 2017

Prosim byl nekdo na genetice z duvodu ze nejde otehu? Zjistili mi vysoky lipoprotein a a doporucili lecpu anopyrinem. Tak bych jen rada vedela zda to nekdo mel taky a pomohlo

slunecnice156
11. pro 2017

ahooj tak uz mam treti den zpozdeni🙂 v tydnu jsem se malem pozvracela v autobuse pri ceste do prace (ale to muze byt taky tim ze jsem koukala do mobilu), ale obcas je mi na zvrace a uz tyden mam cca bolesti jako pred mensen...doufaaam tise a modlim se aby tam byl🙂

tynka07
12. pro 2017

@slunecnice156 🍀🍀🍀 kdy budes testovat??

pavlina30
12. pro 2017

Ahojky holky zítra jdu na gyndu už 3 týdny krvácim tak jsem zvědavá co mi řekne docela se bojím

lucifervlkova
13. pro 2017

@maice Ahoj tak v pondělí du na 6 IUI.Tento měsíc nejde IVF z důvodu,že 27.nejsou v laboratoři.Mají dovču.Já bych si tak strašně moc přála,aby to vyšlo a bylo trápení konec.

fanunka
13. pro 2017

@lucifervlkova 🙂 držim palce. Přesně takové přání mám taky hrozně ale hrozně moc by se mi ulevilo

maice
13. pro 2017

@lucifervlkova Budu moc drzet palecky...jsi hrdinka...vsechny jsme! Aleco by zenska pro toho prcka neudelala,ze 🙂 Treba zrovna vanocni pohoda pomuze ;)