Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

bajunka
19. bře 2018

@maice to ze ti chybi jeden vejcovod neznamena,ze si ten zdravy nemuze pretahnout vajicko i z toho vajecniku kde vejcovod chybi.Niki jsme pocalu prave kdyz jsem ovulovala z toho vajecniku,kde nemam vejcovod...

maice
19. bře 2018

@bajunka To vím, ale ja mám tu levou stranu co zbyla prý takovou línou :(

katkas75
19. bře 2018

@maice jejda mě neobdivuj...tady třeba napíšu něco povzbudiveho,ale velice často jsem v pr...😉 Stejně nic jiného než vydržet nezbývá.a určitě jednou bude líp!😉😀

smaug
19. bře 2018

@maice to je mi líto, ale pokud si to správně pamatuji, tak nemáš tak dlouho od operace, třeba si tělo potřebuje ještě odpočinout a nabrat síly. Chápu jak se cítíš, nám se blíží výročí dvou let, co jsme se začali snažit. Mezitím kolem kdekdo porodil nebo aspoň počal. Snažím se žít v přítomnosti a užívat si dceru, ale kolem menstruace to na mě vždycky dolehne. 33 nic není, MK je plný ženských, co měli dítě po 40,kolikrát i první. Nevzdávej to.

mandarinka90
19. bře 2018

@maice jaaa tu budu asi natrvalo, pomalu tu můžu dělat správce 😀

apple_tree
19. bře 2018

@mandarinka90 Hele a nebyli jste minuly tyden v tom CAR, jak jste dopadli? Nebo si to pletu? Uz moc nestiham sledovat, co se tu deje, vzdycky nekdo pribude, otehotni a zase zmizne :D

Jinak u nas to nabralo necekane obratky. Absolvovala jsem nejaka vysetreni, uz mela naplanovanou i laparoskopii na zacatku dubna, s tim, ze mam teda endometriozu a neco na levem vejcovodu. Minuly tyden jsem byla jeste na nejake vysetreni primo u primare a ten mi rekl, ze se na to mam vykaslat, ze kolegove jsou jen prehnane peclivi a ze nejlepsi lecba je tehotenstvi. No a za chvili jsem z tama uz odchazela s injekcema na stimulaci. Takze na konci mesice zacinam stimulovat a nekdy v pulce dubna IVF. No doted se z toho nemuzu vzpamatovat, ale moc se tesim a ani si zatim nepripoustim, ze by to nevyslo.

katkas75
19. bře 2018

@apple_tree to je super! Myslím na tebe😁určitě dej sem tam vědět,jak se to vyvíjí 😉hodně štěstí 🍀

apple_tree
19. bře 2018

@katkas75 Dik moc, urco dam vedet 🙂 Ja uz sem stejne chodim nacumovat hlavne jen kvuli tobe :D

katkas75
19. bře 2018

@apple_tree jsi hodná😀tak já mám jít teď někdy ovu,možná dnes?sex mírně hlídám od den.jenze ovu bude asi na té blbě straně.pisu asi, protože svému tělu už odmítám věřit!😁bolí a píchá mě kdykoliv kdekoliv,takže tyto tzv.signaly nesleduju.v sobotu jsem např.po sexu hooodne krvácela.a to to byla jen taková rychlovka 😉takže tak

mandarinka90
19. bře 2018

@apple_tree joo byli jsme tam 🙂 manžel spermiogram výborný, brali nám krev na genetiku a mě hormonální profil, koncem dubna jedeme pro výsledky.
Taak super snad to u vás dobře dopadne 🙂 ale he to teda rychlovka 🙂

weerruu
19. bře 2018

@evabeda My se ted snazime taky skoro rok a pul a taky zatim nic a vypada to, ze taky oba zdravi :/...asi na to moc myslime no ...

pavlina30
19. bře 2018

Ahojky holky tak jsem začala brát Macu tak jsem zvědavá co to semnou udělá

apple_tree
19. bře 2018

@mandarinka90 Tak super, vyborny spermiogram uz je pulka uspechu 🙂 Jsem zvedava na dalsi vysledky a moc drzim palce 🙂

@katkas75 Nejake sledovani asi fakt nema smysl, videlas to minuly mesic. Verim tomu, ze to prijde, ani to nebudes vubec cekat 🙂

gabrolo
19. bře 2018

@katkatris Moc děkujeme 🙂. Nevíme co to bude, necháme se asi překvapit, zatím se držíme a nechceme to vědět 🙂, hlavně ať je zdravé 🙂. Cvičila jsem jsem cviky na doporučení známé a na doporučení jsem dala i u prášků, brala jsem Pink fertil a byla jsem spokojená 🙂.

lzii
20. bře 2018

Ahoj, ráda se vámi podělím o svůj říběh . V prosinci jsem otěhotněla a lednu jsem musela pro stop vývoj na kyretaz.. Po první porevizni Ms v březnu jsem šla na kontrolu kde mi bylo řečeno že jsem zahojena a mám svolení se snažit. Tento cyklus v 15 dc jsem měla ovulaci a dneska jsem 18 dc a začala jsem spinit. Lehce růžový az s Cucky ... Co by to mohlo znamenat.. Zažila některá? Díky

draceka
20. bře 2018

@lzii Ahoj,jsem v podobné situaci jako ty...na začátku roku jsem byla na revizi a to co popisujes jsem zažila při druhé porevizni menstruaci,bylo to tedy bez cucku...rekla bych,že v mém případě to bylo k ovulaci(pravděpodobně nějaký hormonální disbalanc v těle,před tím jsem to nikdy nezažila), i cyklus se mi prodloužil,tak jsem zvědavá,jak to bude u další ms(kéž by nepřišla...).Ptala jsem se na to i gynekoložky a ta říkala,že obcas se může při ovulaci zakrvacet....myslím na Tebe,ať Vám to brzy vyjde;)Hodně štěstíčka přeju!!

nunu22
20. bře 2018

Ahojte holky,já jdu taky mezi vás.Dnes je to přesně měsíc po ZT vše odešlo samo miminko zůstalo růst 6+1 a já podle Ms 10tt :(Ms ještě nedorazila.A tak čekám.Kdy ji vůbec čekat?Doma už mám dvě holčičky 8,4r.Podle ovu testu jsem měla ovulaci 12.3 to je ještě brzy na testování co?Holky držím všem palce aby jsme brzy našli // 😉

lzii
20. bře 2018

@draceka já volala gynekolozce a ta mi napsala na e recept utrogestan dvakrát denně aby ustalo spineni a srovnaly se hormony a pomohlo miminku uhnizdeni.... Teď už spineni pomalu ústava ráno jsem si vzala jeden a teď už jen slaboulinke růžové spineni... Snad se nám povedlo . Přikládám fotku nynější ovulace mám pocit že by 15dc

draceka
20. bře 2018

@lzii držím palce,ať vám to vyjde;)

kladpol
21. bře 2018

@stuplakova No tak jasně, to bych byla teda dost ujetá, kdybych s tím teď začínala. Ano to je pravda, kamarád má taky holčičku a co on jí dovolí nebo jak si sním "hraje" a on jí to pořád nějak omlouvá. No jo no 🙂. Kluci jsou taky fajn, jen tam bych asi moc nevěděla jak se starat o jeho nádobíčko 😀, u holky to máme přece jen jednodušší 😀.

cpollik
22. bře 2018

@nunu22 ahoj,to je mi moc líto.Taky jsem to zažila.Ach jo.Drz se a přeji ať to vyjde.

lzii
22. bře 2018

@draceka díky ve finále to vypadá že ovu byla včera a dnes zase spinim

draceka
22. bře 2018

@lzii ahojky,přiznám se,že já se v těch ovu testech vůbec nevyznám.... každopádně přeju,ať vám to,co nejdříve vyjde!!Hodně štěstíčka přeju;)

lzii
22. bře 2018

@draceka dekujiii já zase nerozumím svému tělo po tom potratu.... Dělá si co chce, krvácení, ovulace,MS... Vše je to celé jiné nežpředtím . To bylo krásně srovnáne a ovu jsem poznala bez testu

draceka
22. bře 2018

@lzii Já jsem byla také dost překvapená z té druhé porevizni menstruace (krev v době ovulace, dlouhý cyklus,neustálá bolest břicha), ale brala jsem to jako výkyv... uvidíme,čím mě překvapí ta dalsi ms(ideálně kdyby už nepřišla),ale zatím jsem v době ovulace nekrvacela ani mě břicho nebolí,tak snad se to srovná a Tobě přeju to samé! Nejlépe dvě čárky na testu;)

stuplakova
22. bře 2018

@kladpol Jo to je fakt, to jsem si taky říkala, že o to to budu mít jednodušší 😀, u kluků bych se nejvíce bála toho přetahování, protože každý pediatr má na to jiný názor, alespoň mi to tak připadá, podle toho co slyším od kamarádek a každá říká něco jiného i v nemocnici po porodu, tak pak si vyber 🙂, ale i holky se musí hlídat s tím zarůstáním, taky tam může být ten problém. Ale dneska je tolik informací, že člověk neví co má číst dříve 🙂. Jo malá je taky tatínkova holčička, to si ještě užijeme 😀.

stuplakova
22. bře 2018

@jitka0a Ano sama jsem se o tom přesvědčila, když se nedařilo nám a chlap bych z toho taky špatný, chlapi o tom nemluví jako my, ale připadalo mi jako by ho něco vnitřně svíralo, protože když se nám potom zadařilo, tak jsem slyšela ten kámen co mu spadl 🙂 a jsem ráda, že je to za námi a že už víme i co a jak a druhé kolo nebude tak náročné 🙂.

bajunka
22. bře 2018

Holky nevíte co se stalo s @budenas5 ? jsem chtěl kouknout co je nového,ale bohužel si zrušila účet na koniku :(

hlasimse
22. bře 2018

@bajunka to nevím, naposledy si pamatuju, že měla pozitivní test a snad i dvojčata?

lzii
23. bře 2018

@draceka díky moc ráda bych, hlavně manžel chce druhé, ale tak teď nerozumím tomu cyklu.... Dneska už mě nic nebolí a po spineni ani památky.... Nechápu.