Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

apple_tree
22. únor 2019

@katkas75 Drz se, budu na tebe myslet 🍀 Verim, ze jednou nam sem tu krasnou novinu napises 🙂

hermij
22. únor 2019

@katkas75 S žádnou neplodností se nesmiřuj, naděje zůstává. Co se tu v diskuzích už napsalo o zázračných početích... Ale souhlasím s tím dát se do pořádku. Já bych se depresivní mamince narodit nechtěla. Ani jinak smutné. Ani nějaké bez šťávy. Chtěla bych maminku plnou energie, která přijímá výzvy života, ať jsou sebenáročnější. Chtěla bych maminku, která i když má nějaké zdravotní obtíže, tak dělá, co může, aby žila ve zdraví, uměla se bavit a radovat, aby měla vyřešené bolesti z minulosti, aby se nebála, aby se spojila sama se sebou a otevřela se mi, až budu připravená přijít na tento svět... Hodně štěstí, Káťo ♥

marketa1218
22. únor 2019

@hermij Tak přesně potom si myslím, že to miminko přijde <3

terulle05
23. únor 2019

Ahoj devcata tak jak jste na tom ?
U nAs zadna slava 😢

terulle05
23. únor 2019

zdravím .. jak vám to jde -, co užíváte na podporu těhu ?

annedarling
26. únor 2019

Zdravím, mám tu dvě balení Clostilbegytu... Pokud byste měla některá zájem... Exp. 11/2021. Nám se zadařilo než jsem léčbu započala.

smyschek
27. únor 2019

@annedarling ahojky, ja dostala recept na clost a jeste jsem ho nevyzvedla... Recept uz i propadl 😀 ja porad cekam, ze to půjde i bez toho. Odpo mam kontrolu. Tak bych si kdyztak baleni vzala. Pisni zpravu 🙂

bajunka
27. únor 2019

@annedarling clostik je na predpis,a pri jeho brani se musi sledovat vajecniky pomoci utz,jsou to silne hormony ,proto se muzou brat je 6 cyklu za život s minimalne 3 mesicni prestavkou po prvnich 3 mesicich brani a rozhodne pod lekarskym dozorem...hrozi vznik rakoviny.Vratte to do lekarny.Ja brala 3 mesice a i kdyz mi to vajecniky probudilo,tak jsem stejne neotehotnela.znovu uz jsem nechtela.A nakonec jsem otehotnela i s 3-5 % sanci otehotnet prirozene.

smyschek
27. únor 2019

@bajunka z toho mám hrůzu pokaždé to čtu. Dr mi to napsal a já to nevyzvedla. A pořád přemýšlím jo/ne/jo/ne ☹

mandarinka90
31. bře 2019

@tynka07 ahojky, zkusím obnovit diskuzi 🙂 jak se ti daří? Doufám,že si užíváš druhého drobka naplno 😍 mám takový dotaz,teď v mezičase čekání na další ket jsem se konečně rozhodla měřit i bazální teplotu a vím,že jsi se tím hodně zabývala 🙂 stáhla jsem si apku fertility friends něco tak nějak....a teď mám problém, nechce mi to ukázat graf, prý jen v placené verzi 🤔 neznáš nějakou jinou kde to bude zdarma? Potřebuju aby mi to ukázalo ten průsečík jakoby den ovulace 😀 jsem na tohle hrozná, klidně i v angličtine.. děkuju 😘 platit za to nechci, dávám dost peněz do ovu testu,ty mám ukázkové 🤷

hlasimse
31. bře 2019

@mandarinka90 já znám ovuview, byla jsem moc spokojená. Ten průsečík má taky, když si nastavíš, že se snažíš otěhotnět (appka je i pro chránění před otěhotněním).

mandarinka90
31. bře 2019

@hlasimse díky,tu mám taky a vidíš toho grafu jsem si nevšimla 🤦a kde se dá nastavit,že chci otěhotnět? A ještě se zeptám blbě,před ovu teplota klesá tři dny a pak se zvýší a pak zase klesne? Zkouším první měsíc,tak se v tom ještě tak neorientuju 😊

petomonika1
31. bře 2019

Ahojte děvčata mám otázku měla jem MS 9.3.2019 do 14.3.2019 a 25.3 se mi jenom ukázala a na druhý den taky a jinak nic stalo se vám to někomu děkuji za každou radu

hlasimse
31. bře 2019

@mandarinka90 když jdeš do Settings a pak Account specific settings, tak tam je Application goal - ten cíl si můžeš nastavit jako Conceive a baby. Jinak před ovu nemusí klesat 3 dny, resp. nemusí klesnout vůbec, akorát pak po té ovulaci teplota vzroste (měla by být vyšší než 6 předchozích dní)... A pak by se měla minimálně 3 dny držet v této rovině. Může tam být jednodenní klesnutí a pak zas vzrůst. Obecně se ale drží vysoko a pak je klesání signál, že přijde MS.

karolpr
16. dub 2019

Prosím, prosím o radu. Snažíme se o mimi. Dočetla jsem se, že abychom to trochu podpořili, měla bych změnit jídelníček a začít zobat nějaké dobroty na plodnost - hlavně macu. Našla jsem dvě firmy, které se mi nejvíce zamlouvají. Jedna je v tabletách: https://www.drmax.cz/olimpex-maca a druhá v prášku: https://www.superpotraviny-naturalis.cz/e-shop/... Kamarádka jedla tu druhou a byla spokojená. Ale zajímaly by mě názory i ostatních. Chtěla bych se trefit hned na poprvé. Znáte je? Máte s nimi zkušenosti?

hanickaver
16. srp 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Ahoj, musím se podělit se svojí zkušeností. Je mi 40 let a marně sme se přes rok a pul snažili otěhotnět. Zkusila sem uplně všechno. Doktorka mi nedávala moc nadějí vzhledem k věku a po návštěve kliniky početí sem ztratila uplně naději. Nakonec sem si koupila Drmek forte a čaj Báby Radlické. Dneska sem si dělala test a pozitivní.
Chtěla bych moc poděkovat všem ,kteří tento obchod obsluhují. www.otehotnet.cz

katkas75
16. srp 2019

@apple_tree ahoj, jak máš? Něco nového u tebe? My jsme už měsíc konečně nastěhování ve svém a na stole mi leží první stoh papírů k adopci 😊

apple_tree
16. srp 2019

@katkas75 Ahoj, zrovna minuly tyden jsem na tebe myslela, chtela ti napsat a pak jsem zapomnela :( Ja jsem zacala predevcirem stimulaci na dalsi ivf, tak uvidime, snad z toho neco bude. A vcera jsme konecne prebrali barak, kam se budem stehovat. Naivne jsme si mysleli, ze to stihnem jeste letos, ale kdyz jsme to ted znova videli, bude to na velkou rekonstrukci jeste. A taky menim praci, od zari nastupuju v nove, ted si uzivam mesic volna. No porad se neco deje, ze ani nestacim vnimat, jak leti cas 🙂 Moc drzim palce s adopci, se klidne vsadim, ze jak to zacnete resit, otehotnis prirozene :D

katkas75
17. srp 2019

@apple_tree To je super, že už máte domek! Ona ta rekonstrukce je náročná, ale taky se při ní na moc jiného nesoustredis😀 Kolikáté IVF už jdete? Fakt ti moc přeju, ať to vyjde! My se fakt na tu adopci i těšíme, manžel teda úplně, dost se nadchl😁 Po předběžném pohovoru by neměl být problém, máme bydlení, podmínky atd. Ale mám obavu z testů. Snad nebudou moc psycho. A možná ještě opravdu otěhotní😆 I když na to nějak nečekám. Dej vědět, jak vám to jde!

apple_tree
17. srp 2019

@katkas75 Jdeme do teriho ivf, ale je to prvni po laparoskopii, zmenili jsme car, mame uplne jiny stimulacni protokol...Musi to proste vyjit, dalsi ivf uz bych kvuli endometrioze asi nezvladla.
Jedna holcina, ma nick vitezove, zrovna minuly tyden podstupovala s muzem ty psychotesty, tak to s holkama v jedne skupince rozebirali, no je to fakt strasne komplikovane a dukladne. Ale urcite vedi, proc to delaji a hlavne si myslim, ze pokud nejste vylozene magori, tak tim projit v pohode musite ;) Drzim vam palce, urco dam vedet, jak na tom jsme 🙂

dendasubaristka
22. srp 2019

Zdravím holky. Po dlouhé době jsem tu zas :D potřebuju totiž poradit. Včera jsem byla na gynde na preventivce a doktorka mi řekla že mám vysokou sliznici. S tím že teda je to poprvé co se mi čípek po ovulaci nevrátil do původního stavu,ale mam ho jakoby takový schovaný na straně. A je celkově jiný úplně. Tak potřebuji poradit. Tento měsíc jsme se fakt snažily 🙂

katkas75
13. zář 2019

@apple_tree Ahoj, jak to s tebou vypadá? My podali žádost o adopci, čekáme návštěvu pracovnice doma. Povídala nám i o pěstounské péči. Momentálně máme úplně rozporuplné pocity ze všeho. Ale to je asi normální. Je to čerstvé a musíme si hromadu informací srovnat😁

aklin
15. zář 2019

@katkas75 Je skvele, ze jste podnikli tento krok. U me neni nic noveho. Chodim na akupunkturu, citim se lepe.
Chtela bych jeste zkusit posledni 3 pokusy IUI, ale problem je v tom, ze mi v tom brani zamestnavatel. Delam v obchode a smeny se resi vzdy mesic dopredu. To znamena, ze mesic dopredu musim vedet, kdy budu potrebovat volno. V tomto pripade bych nemohla podstoupit ani to IVF.

apple_tree
19. kvě 2020

@katkas75
@aklin Ahoj holky, jak se mate, co je u vas noveho? 🙂

aklin
19. kvě 2020

@apple_tree cauky. Od ledna jsem mela vse nahnute, utekla jsem hrobnikovi z lopaty. Mela jsem tezky zanet na vajecniku. Musela jsem podstoupit laparotomii, vzali pravy vejcovod a vajecnik, v breznu kvuli cyste a endometrioze jsem prisla o levy vejcovod. A v cervnu bych mela podstoupit stimulaci na IVF. Takze snad uz to pujde spravnym smerem. Jinak po 3 mesicnim zahaleni po operaci, jsem nabrala 4 kila. Momentálně jsem ve fazi, kdy jsem o 1,6 kilo a 17,5 cm lehčí. Aktualni vaha 55,9 cm. Cilovou vahu nestihnu jestli se podari prvni pokus IVF.
Co je u tebe noveho?

katkas75
20. kvě 2020

@apple_tree @aklin ahoj holky!😁 U nás to vypadá takto - adopci jsme zatím pozastavili, manžel měl nějaké pochybnosti a já si myslím, že si musí být oba úplně jistí. Navíc jak se to nakonec reálně vybarvovalo, je větší šance otěhotnět s mnoha problémy než uspět v adopci...
Takže jsme od léta v novém domě, je tu práce hrůza! Takže na to myslím o dost míň 😉 taky jsem v nové práci od března (učím, byla jsem v práci 2dny a uzavřeli školy. Jsem ve škole, kde se na dálku maká, takže v tom sedím celé dny i víkendy a mezitím vozím dřevo, kamení, takže jsem zaměstnána až až 😂) Jinak jsem taky přibrala - důvod je jednoduchý, prostě žeru 😁 a co ty @aplee_tree?

apple_tree
20. kvě 2020

@aklin tak to je drsne s tim zanetem, to me mrzi, ze to takto dopadlo. No a endometrioze vim sve :(
@katkas75 gratuluju k nove praci :D

Divam se, ze naposled jsem sem psala, ze jdeme do treti stimulace. No tak tu jsme ani nedokoncili, nereagovaly mi vajecniky. Takze ted uz zkousime jen nativ, to znamena, ze kazdy mesic mi zkousi odsat vajicko, ktere se vytvori v beznem cyklu bez stimulace. Zatim jsme byli dvakrat, jednou bylo vajicko nekvalitni, podruhe pro zmenu nebylo vubec. Uvidime, co tento mesic. Ale vzhledem k tomu, ze bez vejcovodu prirozene neotehotnim, moc jinych moznosti nemame. Jinak od zari jsem taky v nove praci a od listopadu jsme prestehovani a taky mi veskery cas zere prace kolem baraku a zahrady :D Holky, jsem rada, ze jste o sobe daly vedet 🙂 Snad uz budeme mit brzo vsechny nejake dobre zpravy 🙂

aklin
1. črc 2020

@apple_tree
@katkas75 ahoj holky. Stimulovala jsem na IVF, dnes jsem byla na OPU. Odebrali 5 oocytů, kolik se jich uchytí to už ví jen bůh. Modlím se od počátku stimulace ať je aspoň jeden šampion, který se v domečku pěkně zabydlí. V pátek volám do centra, abych se zeptala na stav budoucích embryí. Bojím se tam volat, bojím se špatné zprávy. I když jsem připravená i na tu špatnou.

apple_tree
1. črc 2020

@aklin Jee, drzim palce, urcite pak dej vedet, jak jste dopadli 🍀

aklin
1. črc 2020

@apple_tree určitě dám.