Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

wensdy
6. únor 2010

Ahoj holky.tak jak se máte? my pořád postonáváme Honza chytil někde hnisavou angínu tak už týden leží a nemluví,holky mají rýmu.Byli jsme u našich a babička si 3 den řekla,už aby jste jeli.Pořád někdo ječel, visel mi na noze nebo bulel.Už toho mám tak akorát 🙂 už aby Bára šla do školky.23.2 mají ve školce karneval a Baru chce jít za Ferdu mravence,tak musím sehnat tykadla a nějak vymyslet zadek 😀
Dala jsem sestřence nějaky oblečky a ona mi za to dala bonbonieru,už jsem jí načala.Tyhle prezenty jí budu muset zatrhnout nebo to se mnou špatně dopadne 😀 😀

sestrickals
14. únor 2010

Ahojky holky, jak se vede??? Nám teď nic moc, Hanička má od včerejška nějakou střevní chřipku, dnes už nezvrací tak alespoň, že tak 🙂
Jinak od ledna jsme už bez plenek, Hanička je sundala, že je nechce a od té doby je bez plenek, nechce si jí nasadit ani na noc ani ven 😀
V pátek jsem byla na UTZ miminko je v naprostém pořádku a konečně víme, že to bude chlapeček 😅

wensdy
14. únor 2010

setricko ahoj.To se Hanička nepočůrá?Jak to zvládá přes noc?Řekne si když chce kakat? To naše Hanička si neřekne jen nahlásí že je počuraná,kaká bláto 🙂 protože jí ted'rostou trojky,Už se to takhle táhne od vánoc,zuby kadění opruzeniny.
je to úžasný že budeš mít mimčo,je to krasnej pocit cítít toho drobka v sobě. 🙂
Já se občas zadívám na ty dvě drndy jak si hrajou a říkám si jak je to možný, že už jsou tak velký.

sestrickals
16. únor 2010

wensdy ahojky, nene Hanička se nepočůrá, ze začátku jí to občas nevyšlo, ale teď už vůbec není problém, v posteli má tu jednorázovou přebalovací podložku(pro jistotu) přes to deku a je to poiřád suché, v noci už se mi jednou vzbudila, že chce čůrat. Jinak to vydrží i 11 hodin 😅 . Dříve nechtěla nočník ani vidět a najednou takový skok, jsem za to moc ráda, protože přebalovat pak dvě dětičky 😕 . Na mrňouska už se moc těším, už aby to bylo a pak zase budu jen koukat jak to strašně utíká 😨 .
Vy si se zoubkama taky pěkně užíváte, tak přeju aby to bylo co nejdříve už v pohodě, o opruzeninách vím své - Hanička na to hodně trpěla, má hrozně citlivou kůži 😒

macinka84
17. únor 2010

Ahojky holky, jé, sestři 😝 gratuluji k chlapečkovi, páreček, to je super... 😀 taky bychom to tak chtěli 😵
Jinak doufám, že se brzy uzdravíte 😉
Jdu se zase pochlubit, malá už chodí kolem nábytku, asi se ani nenaději a bude tady běhat, ona to doktorka říkala, že do další poradny v 10 měsících přijdeme po svých... 😅
Jinak malá má v 8 měsících 7420g a 67cm, trošku drobek, ale co se dá dělat... 😀
Tak se mějte moc krásně, sestři, užívej těhotenství a Haničku a wensdy ty svoje zlatíčka... 😵
Páááá

macinka84
23. únor 2010

Tady snad všechny spadly do černé díry... 😲 😝 😉
Přejeme krásný večer... 😉

sestrickals
24. únor 2010

Ahojky macinko, děkuji moc za gratulaci, tééédy malá je hodně šikovná 😀 Hanička začala v 9,5 měsících teprve lézt 😅 , v 11 měsících se začala stavět a chodit nejistě ve 13 měsících 😀 Ale dohnala to všechno, teď už je z ní malá ukecaná malířka 😀

macinka84
26. únor 2010

Ahojky holky, tak od včerejšího dne máme doma potápku... 😵
Krásně to ta naše beruška zvládla, a to na 4. lekci plavča...máme tam samé šikovné dětičky...a je to fakt super. Včera jsme byli jen 4 a 3 se potopili... 😵
Jak jsou u toho ty dětičky rozkošný... 😉
JO a včera malá usnula v půl devátý, vzbudila se jen ve 2 na jídlo a spala do 7 😵 a hlavně celou noc sama v postýlce... 😝
Posledních 14 dní máme se spaním dost problémy, vstáváme tak jako když byla malé miminko...tak mám z té včerejší noci radost... 😅

macinka84
28. únor 2010

Ahojky holky, tak to bylo jen po plavání, asi budeme chodit každý den, aby jsme se vyspali... 😀
JInak konečně mi malá dneska vypila ke snídani 100ml čaje, zapíjela chlebík s lučinou, jsem málem padla na zadek... 😵 ona totiž vůbec nechtěla pít nic jiného než mlíko, tak budeme asi dneska slavit, doufám, že to nezakřikneme... 😀

macinka84
2. bře 2010

sestřičkals, koukala jsem na fotečky malýho, jsou úžasný 😵 😵 😵
je úplně nádherně vidět... 😉

sestrickals
5. bře 2010

Macinko, děkuji moc 🙂 3D UTZ byl úžasný 😅 Užili jsme si ho celá rodinka 🙂

macinka84
15. bře 2010

To věřím, muselo to být úžasný. Teda holky, kam jste spadly?! Nikdo tady nikdy není... 😲 😝

wensdy
25. bře 2010

Ahoj holky,jakse vám vede? Nám pořád nemocně.Když to nejsou holky tak jsem to já.Těd'mě trápí rýma a kašel Hanička měla před 14ti dny zánět středního ucha,mě se pak podařilo 4dny nemluvit,pak Barunka rýmu.Nemá to konce 😠 Jinak pořád kojím,nosíme plínky a nebo zalejváme byt.Tedy Hanička 😀 trefovat se do nočníku je prý otrava.Tak nevím kdy se to naučí,Barunka v tomhle byla lepší.
Dneska jsem byla konečně v Henrietě,je to tam super ale ještě by ten dojem chtěl vylepšit a být tam bez dětí 😀 😀
minulí týden jsem měla narozky a celý rok určitě nezapomenu kolik mi je 😀 Barunka mi nakreslila dort a do každýho patra napsala 36 😠 🙂 🙂
Zatím pa

macinka84
10. dub 2010

Ahojky holky, tak 8.4. naše malá udělala své první krůčky. Úplně nádherně udělala 9 kroků najednou, 2x a teď zase nic, tak jsem zvědavá, kdy se rozchodí... 🙂

JInak se máme pořád skvěle, dneska bude malá spinkat u našich, v pondělí máme s manžou výročí 6 let co jsme spolu začali chodit, tak si dáme vínečko a užijeme si to spolu. 😵 Mamka tady malou chce nechat, tak toho využijeme. Právě jsme si tu pořádně zařádili, naše malá je číslo, tak leze po celém bytě a hledá maminku... 😵

HOlky, snad se brzy uzdravíte! Mějte se mooooc krásně 😵

Přidala jsem vám nějaký fotky té naší princezny... 😵

macinka84
28. dub 2010

Ahojky holky, tak už od 16.4. chodíme... 😵 je to naše úžasná prdelka.
Teď jsme trošku nemocné, ale je to jen nachlazení, takže pohoda, malá je bez teplot, takže jen nám kape z nosu.
Tady to ale úplně opadlo.. 😢
No nic, snad se tu někdy ukážete. Papapa

macinka84
9. bře 2011

Už to bude skoro rok, co jsem do tohoto tématu dala poslední příspěvek...tak co?! Nic se nezměnilo?! Žádná aktivní maminka ze Sokolovska?!... 🙂

lenule76
autor
13. dub 2011

@macinka84 Já občas aktivní jsem 🙂 ale je fakt, že nakukuji do sekce tchýně a dvojčata. Je to teď dost hektické, kluci jsou dost akční takže je to dost vyčerpávající 😀 Koukám, že jste začali chodit 16.4. 2010 ... no my 17.4.2010 .. tedy Robinek 😀

macinka84
9. zář 2011

@lenule76 koukám, že i já jsem aktivní co se týká tohoto tématu...:D

veve_zlobidlo
4. led 2012

Tak ja se taky hlasim 🙂 (Habartov)
@macinka84
@lenule76
@wensdy

lenule76
autor
5. led 2012

@veve_zlobidlo Ahojky, tak Tě tu vítám 🙂 Já jsem původně z Habartova, ale od roku 94 bydlím v Kynšperku.

veve_zlobidlo
5. led 2012

@lenule76 Díky 🙂 my do Kynšperku občas jezdíme na pizzu, mňam mňam 🙂

lenule76
autor
5. led 2012

@veve_zlobidlo Jj pizza je mnam, jen ta obsluha je na pěst. Když jsem jela do Habrtova za segrou a neteří tak jsem měl za úkol přivést pizzu 🙂 Je fakt vyhlášená.

veve_zlobidlo
2. lis 2012

Hele, to už nás tady moc aktivních není 😀

721941204
7. únor 2013

Ahoj kdo měl už blechy. 🙂 😵