Sokolovsko. Přidáte se?

lenule76
22. črc 2008

Zdravím všechny 🙂
pročetla jsem celý seznam 😎 a Sokolovsko nikde 😒 Jsou tu dobré duše ze Sokolovska?
Těším se na Vás ...
Zdraví Lenka

majinka2
16. čer 2009

já už velký vedra taky moc nemusím,stačí mě když je tak okolo těch 23 a hlavně když neprší...... 😝
joooo vítání občánků to už je dávno 😀 😀

kata.jan
16. čer 2009

No víkend byl vážně suprovej a klima v autě se vážně hodila. Já toho mám dneska nějak moc, musim dojít pro potvrzení k doktorce, až se vrátí Honza s práce tak musí pohlídat Kubajze a jedu do Sokolova pro Kubíkovu mňamku a nakonec musim stihnout dojít v čas na nehtíky a to přijdu v pul osmé domu. A už jen vykoupu malýho dostane napapkat a jde spinkat. A já půjdu taky ale až po ordinaci tu si nenechám ujít

wensdy
16. čer 2009

Ahoj nějak nestíhám.Byla jsem s holkama u zubaře, pak do školičky.V neděli 21.6. je v Citicích jarmark,stánky a kolotoče -zadarmo.Jukněte www.citice.cz-události.Nějak se mi nedaří s jídlem pro haničku.těd'je 16:30 ve čtyři měla mlíko,spala od 13-16,v 11 měla přesnídavku,do tý doby spala 1,5hod v 7 ráno měla mlíko,pak jsme museli na autobus.Doufám že jste se v tom vyznali 😉 Jsem doma od července 2003 a je to na mě znát-gumovej mozek 😀 V 17h jí dám zeleninu a v 19h kaši Přišlo mi že jí šidim,že by měla jíst častěji.Socialku na mě 😀

wensdy
16. čer 2009

neumím psát internetový odkazy

lucie.sei
16. čer 2009

Ahojky 🙂

Maji, jo koukněte tam, je to tam moc pěkný. Ještě chceme jet do Staré Role, tam je nějaká mufloní farma. Dneska jsem viděla Vašíka s tatínkem ve městě. To už cape za ručky? Ta naše potvora je pěkně líná. No měla v 9ti měsících 8 a půl kila, tak už by se mohla začít trošku pohybovat, bacula jedna 😀

Jééé vítání!!!! To už je půl roku co jsme byly, toto letí 😔

Wensdy v Citicích bude jarmark? V Sokolově bude 27.6 soutěž ohňostrojů, tak se půjdem mrknout na nějaký ty doprovodný programy.

Jinak my baštíme takto:
8.00 snídaně mlíčko
11.00 svačina přesnídávka
14.00 oběd zelenina
17.00 svačina jogurt a nebo kaše
19.30 večeře mlíčko

No a přes den ještě občas nějaká ta sušenka a nebo mléčný řez. Pak nemá být taková buchta že 😀

Tak já letim, večer se stavim jestli tu někdo bude

lucie.sei
16. čer 2009

TAk dítě hajá, já jsem osprchnutá, tak jdu na pokec a tu nikdo ☹ Tak jdu čučet na VKV 😔

majinka2
16. čer 2009

lucko já jsem sice tady ale čumím na ordinačku......
😀 😀
hele znám děti co maj v 9 měsících kolem 10kg !!!! takže malá je naprosto v poho ........
jo venda už cape za ruce, je to drakouš co????? a jinak s malou bud v klidu, prý děti mají čas na chození do 18 měsíců máte mooooře času, užívje klidu 😀 😀
a už malá kolínkuje?????

lucie.sei
16. čer 2009

jééé kolínkuje? No ani náhodou 😀 Občas zvedne prdku a šoupne tam koleno tak na půl, ale nic z toho. 😔 Ona je strašná pohodářka, prostě neudělá žádnej pohyb navíc, aj v kočíku je strašně klidná. Prostě nebude pohybově nadaná, ale ukecaná je dost 🙂
No Vašík je fakt šikulka, jsem čučela. To za chvilku fakt pocape sám ne? A kolem nábytku už taky chodí? No je fakt suprovej 😵

kata.jan
16. čer 2009

Tak to my máme v osmi měsících osm kilo, přesně 8220g. A papkáme takhle: kolem 5 ráno mlíčko, kolem 9 ráno znovu mlíčko, pak oběd zelenina s masíčkem, kolem čtvrté přesnídávka nebo jogurt s ovocem a k večeři má kaši pokaždé s jinou příchutí. A během dne nějakou tu sušenku a ovoce na kousání. A musíme se pochlubit Kubík se začal zvedat na kolínka, tak se budem nahánět po bytě. Tak možná něco zhubnu

lucie.sei
16. čer 2009

kata.jan no šikulka 🙂 Já právě pořád tajně doufám že malá se už konečně přemůže k nějakýmu pohybu, aby mě donutila se taky trochu hejbat 😅

kata.jan
16. čer 2009

U nás stačí, že valí sudy. Cestuje po celém obýváku, všude hrabe, všechno rozebírá. Prostě děs. Dostává mě když si vsichni libují jak je hodný, ale to nezažili co dokáže

lucie.sei
16. čer 2009

kata.jan, no vždyt je to kluk, kluk má být raubíř ne? 🙂 Terka se nehýbe ale zase pořád ječí no 🙄

majinka2
16. čer 2009

lucko jůůůůů bud ráda za takovou pohodářku ne?????? však ona to pak dožene všechno najednou, až se budeš divit 🙂))))
hele naběhám se dost ale kila se mě držíííí, to chce prostě nežrat 😀 😀 😀 no jo ale když nejlíp se baští večer když je klid 😝 😝 😝 😝
holky malej poslední dobou dlabe pořád, je nějakej nedojedenej ale zatím to na něm není znát 😉

lucie.sei
16. čer 2009

No jo, ale Venda to vyběhá 😉 Jen at dlabe,at je to pořádnej chlapák.
No já se snažím nežrat, už dva týdny, a je to teda děs. Já miluju sladký a to je právě ten problém. A je to fakt, večer je to nejhorší. Dítě spí, chlap v práci a lednička mě nebezpečně láká potvora jedna 😠
No to jsem zvědavá kdy to malá dožene, ona bude takovej vesnickej pecivál línej 😅

lucie.sei
16. čer 2009

Maji už zkoušíte nočník?

lucie.sei
16. čer 2009

Se pořád rozhoduju s tím chodítkem 😔

majinka2
16. čer 2009

lucko zkoušíme ale zatím řev nelíbí se mu ...tak jsem to zatím odložila.....nechci ho tím nějak stresovat , holt porád peru plíny 🙂)) a asi dlouho budem ale to neva 😀 😀
hmm tak u nás je to tak, že petr dojde večer z práce a ptá se co si dáš k večeři???? a udělá neskutečnou dobrotu a vrat mu to zpátky s tím že držíš dietu hahahahahahaha 😀 😀 😀
a sladký miluju moc moc moc 😅 😅
no s chodítkem mám jasno, ani za milion, viděla jsme v tom kamarádky dítě, jak tam tak divně visí za tu prdelku, ani nesedí ani neběhá noo ale každýho věc 😎

majinka2
16. čer 2009

já chci taky vydržet nežráááát 😅 ty brdo se budu muset asi zmáčknout..................stejěn je mi jasný že z toho bude prdlajs......................... 😀

lucie.sei
16. čer 2009

Já se právě pořád rozhoduju, nevím no. Ale ona když bude chtít začít chodit tak začne, tak proč jí nutit v chodítku, to je taky fakt.
Jóóó tak to Tonín žádnou dobrotu neudělá 😒 Ten si veme večer párky a je spoky. Takže mě nedělá chutě a nějak se to dá vydržet. U mamky je to horší to je pořád svíčková, gulášek, masíčko atd, a to člověk od maminky neodolá 😅
No taky chci zkusit jí šoupnout na nočník, ale je mě jasný že bude ječet 😒
Jo vy jste vlastně na látkovkách že?

lucie.sei
16. čer 2009

No mám doma drahou polovičku, tak se mu jdu věnovat aby neřek 😀
Tak zítra, dobrou noc 🙂

kata.jan
17. čer 2009

Dobré ráno, dneska jsem se nějak brzo vykopala z postele, to u mě není normální. A ještě k tomu šok v obýváku sedí Honza a kouká na telku v osm hodin misto aby byl v práci. Prostě si dělá z práce holubník, nemůžu si pomoct.
Lucie.sei: tak zkus mrknout na to aktivní chodítko. To taky nevypadá špatně, ale je pravda že každý na všem vidí nějakou tu mouchu.

wensdy
17. čer 2009

Ahoj tak my už zase spíme 🙂 Ta malá opice měla na dnešek ve tři ráno vyspáno,usnula až když svítalo 🙄 Co budete dneska dělat? jJá mám za dom.úkol přesadit kytky.

kata.jan
17. čer 2009

Tak to nevim co dneska budu dělat. Kromě toho, že musím umýt období, ale to dělám pořád, tak půjdem určitě ven, ale co jinak, tak to vůbec nevím. Teď se zase valím, Kuba psí a nechce se mi nic dělat

wensdy
17. čer 2009

kato já jsem na tom stejně,válim se a pak všechno doháním.Dneska zajdem na poštu.Večer máme schůzi v domě tak budu schůzovat 🙂

kata.jan
17. čer 2009

Takový schůze nemám ráda. Já bych tam musela všechny ty lidi seřvat, co si vymejšlí za krávoviny.
Nakonec jsem stravila odpoledne ve Varech na kolonádě. Bylo pěkně až na ty davy lidí.

wensdy
18. čer 2009

Tak nám odjel taťka na ForArch,to je výstava stavebnictví,má tam stánek s centrálním vysavačem BEAM.Musela jsem vám napsat značku,protože je tam i konkurence 🙂
kato co kubík jak lumpačí.Hanička si teď čte,chudinka malá,máma sedí u počítače a dítě se samo vzdělává 😵 😵 Jako v tom filmu o Matyldě

kata.jan
18. čer 2009

Wensdy: Na mě Kubajz čučí jak jím a chvilkama ho zajímá záclona, jak by za ní mohl zatáhnout. Musela jsem vam udělat uzel aby na sebe neshodil tyč. Ale je to roubíř zvedá se na čtyři jak to jde a ja ho přitom nemůžu ani vyfotit. Taťka nám opět sebral foťák do práce a myslí si že mi to vynahradí autem. Chlapská logika.

wensdy
18. čer 2009

tak jsem šla do sebe a trochu tady uklidila.konečně jsem přesadila 2 kytky.Ted'vařím zeleninku pro haničku a co budu mít já k obědu to tedy nevím,asi chleba 😖 Dneska máme kreslení v Lidušce,doufám že budou trhy,chtěla bych koupit Baru nějakou sukni.

kata.jan
18. čer 2009

Tak my jsme už po obědě. Měli jsme květák s bramborem. A teď se už spinká. Mě čeká ještě vytřít obývák a kuchyň a pak jdu pro mého bratrance a jdeme někam ven. Je krásně tak toho musíme využít.

lucie.sei
19. čer 2009

Dobré ránko 🙂

Dneska je ošklivě, tak asi zůstaneme doma a nebo prubnem malou procházku tady kolem 😉
Konečně máme čtvrtý zub venku, byl to ale boj teda. I když protivná je dneska už od časného rána, tak to asi nebylo zubama. Poslední dobou je strašnej maman, ci nemůžu pomalu dojít ani na záchod 😖

No jdu to tady trochu pofackovat. Tak se mějte holky 🙂