Špatně nastřelené náušnice. Řešila některá z vás něco podobného?

misa_miska
24. zář 2020

Ahoj, chtela by poprosit o vase zkusenosti a rady. Cca pred 14 dny, kdy mela dcera 7 mesicu jsme byli nechat u doktorky nastrelit nausnicky. Dirky si doktorka vyznacila moc hezky, jenze doma se mi pak zdalo, ze jedno ousko je trosku jinak, no a po par dnech jsem si vsimla, ze pani doktorka jednu tu tecku vubec netrefila a dokonce ji ani nestrejchla 🤐.... Neni to asi nic s cim by se nedalo zit, jen mi to porad neda a stale uvazuji, zda dokud je to jeste celkem cerstve, tak jestli tu dirku nenechat zarust a nastrelit znovu 🙁. Mam jen ted uz trochu strach, aby s tim zarustanim nebyly nejake problemy nebo nezustala nejaka vetsi jizva. A taky je pravda, ze mi nikdo nezaruci, podruhe to nekdo jiny nastreli lip 🙁... Resili jste nektera neco podobneho a jak to dopadlo? Moc dekuji za odpovedi

hanben
24. zář 2020

@misa_miska Ahoj Míšo, tak tohle jsem neřešila, doktorka se strefila perfektně 🙂 Ale jestli se ta vaše u malé trefila fakt hodně mimo, tak bych to asi nechala zarůst. Přece jen je to na celý život... I když samozřejmě se stanou mnohem horší věci. Jizva by zůstat neměla. Je to malinká dírka, to by mělo zarůst v pohodě. To Ti dělala dětská v poradně nebo někde na ORL? Vím, že to zase asi až tak moc pediatrů nedělá. Několik kamarádek v okolí řešilo, kdo by jim náušničky nastřelil.

listopadka1
24. zář 2020

Starší má jednu dírku dost šejdrem, ale nechávám to být, na první pohled to poznat není a když jí to bude později vadit, může si to nechat nastřelit znovu kdykoli. Kdoví, kolik těch dírek tam třeba v pubertě bude mít 😀

petulles
24. zář 2020

Ahoj, mi jsme nastřelovali náušnice znovu, páč ji to šlo šíleně do strany a moc nízko. První měla v půl roce a čekala jsem do roka a půl, takže v březnu jsme byli na podruhé. Čekala jsem právě, jak ji to ouško ještě povyroste.. Teď to má krásný a ty staré dírky se hezky zatáhly 🙂