Špinění ve druhém trimestru. Máte zkušenost?

jennalora
19. pro 2019

Zdravím jsem pomalu ve druhém trimestru a začala jsem po vyterech u svého gynekologa slabé spinit... Máte s tímto někdo zkušenost. Je to moje první těhotenství tak chci mimčo odnosit zdravé

krupka3
19. pro 2019

Idealne vynechat vytery a jakakoliv jina vnitrni vysetreni u gynekologa. Spineni muze byt ok, sliznice jsou prokrvene, problem muze byt jen kdyby to neustavalo.

jennalora
autor
19. pro 2019

@krupka3 od pondělí to neustava a začíná to být horši...zitra jdu znovu k němu tak se o tom zmíním a uvidím co mi k tomu řekne

krupka3
19. pro 2019

@jennalora Tak pokud se to horsi, na nic bych necekala a asi bych si zajela i na pohotovost (a to zrovna ja moc doktory nepropaguji). Dej na svuj pocit, nikdo ti nemuze rikat co delat.

jironymou
20. pro 2019

@jennalora Ahoj, ja spinila a slabe krvacela celou dobu tehu.Do 6 mesice jsem dochazela na kapacky a ted bych kecala, co mi tam kapali 🤔🙄 myslim, ze horcik?Ale teda nevim...a od 7 mesice uz jsem musela lezet fest.Doktor mi rekl: bud budete lezet...a nic ani nebudete doma nic delat a donosite jedno z dovjcat.Nebo Vas okamzite necham prevest do nemocnice a tam nebudute ani moct na zachod.Proste budete lezet uz uplne.Tak si vyberte.Takze asi tak.Urco to nepodcenuj