• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spotřebiče z Lidlu, máte zkušenost?

22. září 2016 
Ahoj máte zkušenosti se spotřebiči z Lidlu? Značka silvercrest? parni hrnec
6. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám rychlovarnou konvici této značky už rok a půl. spokojenost
6. dub 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme žehličku, gril, toustovač, fén i kulmofén, pekárnu - se vším naprostá spokojenost a je to kvalita za dobrou cenu.
7. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
děkuji chci si koupit parní hrnec.
10. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už pred casem sem pátral co je to za znacku takze je to nemecká domaci znacka asi neco jako nase eta vcera byli na ct24 testy sklopných mixeru a výrobek teto znacky porazil výrobky zvučných znacek.
19. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som myslim pred casom pisala na toto forum same ody na parny hrniec z lidlu (zn. silver crest)...zial musim zmenit svoj nazor...parny hrniec sme si kupili pred 2 rokmi...1 cely rok som bola z neho uplne nadsena, az...kym sa nezacal kazit displej...najskor nebolo vidiet niektore cislice, tlacitka vobec nereagovali...tak sme ho reklamovali a do mesiaca nam prisiel novy...dufala som, ze tento uz bude urcite OK..avsak zmylila som sa...takmer presne po roku sa problem zopakoval, avsak nielenze nebolo vidiet niektore cislice, ale displej nefunguje vobec :(
Som z toho naozaj sklamana...pockame na vybavenie reklamacie a kupujeme novy, zrejme zb. Tefal vitamine plus... :(((
14. črc 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
23. lis 2014 v 19:03 • johnny008
Dobrý den,
já nakupuji v Lidlu dost často a až teď se mi stalo,že jsem zakoupila 2ks fénu a bohužel u jednoho fouká pouze studený vzduch.Jinak mám zkušenosti dobré,do 30dnů můžete vrátit zboží bez udání důvodů.Reklamace přijímají bez problémů.
Využívám tohoto příspěvku a ptám se,zda nemáte někdo doklad o koupi fénu SILVER CREST-oranžové barvy s několika nádstavci.Stačilo by mi,pokud někdo nevíte,kdy byl fén v prodeji-v akci a za kolik,moc by mi to pomohlo!Byl to asi 7 - 10měsíc.Děkuji za zpr.Hela
10. led 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám mikrovlnku. Měli jsme nejdřív smůlu, museli jsme reklamovat. Ale dali nový kus a ta funguje OK. S reklamací v Lidlu není nikdy problém.
18. led 2015 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemate někdo náhodou tento kontaktní (ci panini) gril? Přesněji schovaný zarucni list? Porozchal se nám a zarucni list nemůžu dohledat. Tak me napadlo, jestli by byl někdo ochotny okopírovat :slight_smile: dekuji
22. zář 2016 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek