Sprej na skvrny. Máte tip na nějaký účinný?

veru181
5. únor 2021

Máte prosím někdo tip na účinný sprej na skvrny na dětském oblečení? Zkusila jsem Frosch, ale moc to nezvládá 🙂 Žlučové či jiné mýdlo mi fungovalo dobře, ale rozežírají mi ruce, takže bych raději nějaký ten sprej 🙂

amazonkajanik
5. únor 2021

@veru181 tak když mýdla fungují,tak je snazší si na to praní nasadit rukavice 😉
Jinak v Tetě mají přípravek,jmenuje se Ďáblík a ten je na různé skvrny.

jakreb
5. únor 2021
zelenaesmolda
5. únor 2021

@veru181
Nejlepsi je klasicky jadrovy jelen

helena56
5. únor 2021

AMWAY předepírací sprej na skvrny

martiniquest
5. únor 2021

Kup si tekute zlucove mydlo v DM a nemusis na to sahat rukou. Taky jsem hledala nejaky zazrak a nakonec jsem se po x vyhozenych stovkach pokorne vratila ke zlucaku. A na bile pradlo perkarbonat.

veru181
autor
5. únor 2021

Děkuji všem za tipy 🙂

@amazonkajanik Rukavice už jsem taky zvažovala, ale je to krajní možnost 🙂

amazonkajanik
6. únor 2021

@veru181 no,já bez nich nemůžu umýt větší množství nádobí.a kontakt s pracím prostředkem už vůbec nehrozí. Mám kontaktní atopicky ekzem,který se mi rozjel až v dospělosti

veru181
autor
6. únor 2021

@amazonkajanik Tak to mě mrzí 😕 Já mám jiný druh ekzému a rukavice musím mít jen někdy na koupelnu, když mám zrovna horší stav, ale je to jak mít cizí ruce.

amazonkajanik
6. únor 2021

@veru181 jako jo,někdy se v tom blbě dělá. Proto mám na nádobí klasiku ty "uklízečkové" nevadí mi aspoň teplejší voda a na zbytek klasika jako pro doktory. Jen bych měla mít i v nich látkové rukavice,páč mi i guma působí ekzem,respektive to spoceni se v nich.

terezz29
7. únor 2021

Taky doporucuji Amway. Vypere vsechno.

sorella88
9. kvě 2021

Já dříve používala žlučové mýdlo a teď používám předpírkový sprej na skvrny a nebo Biostein od Eurony .

najemnici
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirkah123
19. říj 2023

Za mě jednoznačně toto. Vypere opravdu vše

veru181
autor
19. říj 2023

@mirkah123 Děkuji za tip, ten fungoval docela dobře, i když ne 100%, ale je mi u toho nepříjemná ta vůně 🙂