• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stafilokok chycený v nemocnici

31. srpna 2008 
Ahoj, na to samé jsem se ptala už na beremese, ale poslali mě sem, že mi možná víc poradíte...

Nemáte s tím prevítem taky některá zkušenost? Jak se ho zbavit? Poraďte, prosím.

Od června se léčím v nemocnici s podezřením na Crohnovu chorobu (onemocnění střev). Nejprve jsem akutně navštívila pohotovost, kde jsem na doktora vystrčila zadek... Poslal mě za odborníkem, takže jsem zadek vystrčila už podruhé v jiné nemocnici. Bohužel neměli kolonoskop, tak mě poslali na vyšetření do třetí nemocnice, kde jsem zadek vystrčila dotřetice. Začala jsem brát antibiotika a léky na střevní onemocnění. Během prvního týdne mi otěkal jazyk, to se zlepšilo, ale do 14 dnů se mi mezi nohama objevila hnusná hnisava infekce. Doktor vyloučil, že to je z antibiotik, ale pro jistotu je vysadil. Šla jsem tedy ke své gynekoložce, která se mnou souhlasila, že to může být z antibiotik (Entizol), ale pro jistotu odebrala vzorky na kultivaci. Z té jsme se dozvěděli, že jsem chytla stafilokoka. Už to léčím 10.den (4dny vím, že to je stafilokok a ne alergická reakce), moc se to nehojí.

Mám strach, že to můžu kdykoliv chytit znova.
Dá se to chytnou třeba při porodu nebo opakovaně?
Stalo se to některé z vás také?

Dík Jana-Aurinko
31. črc 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no ak je to zlaty stafilokok tak ten je nevyliečitelny občas sa ti prejavi.si vlastne nositelom a nenakaziš nikoho.Moja neter ho takisto chytila v nemocnici a až po polroku jej nan prišli.Najlepšie info ti poda tvoj lekar alebo alergolog
31. črc 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja som chytila zlateho a lekarka mi povedala ze ide az do klbov a mozem ostat na vozicku a ja som ho od niekoho chytila
31. črc 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitka tak to nezavidim a ake maš teraz priznaky?neteri sa to prejavi uzlinami alebo nejakym ochorenim zvečia to je hrdlo.
31. črc 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dokopy nic nebolo,obycajna nadcha tak mizrobila vyteri a mala som az dokonca dvoch bacilov
31. črc 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som si za pracu v nemocnici odniesla ako bonus zlateho stafylokoka v oku................1x-2x v roku sa podrazdi, zapali sa mi oko.....za tyzden prejde, ale inac ok :grinning: :grinning: akurat ze sa ho nikdy nezbavim, a posuchanim oka si ho mozem poprenasat........
31. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me doktorka rekla, ze to je taky zlaty stafylokok, ale myslela jsem si, ze to mysli ironicky, ze jako zlaty=peknej previt, co porad otravuje... ja ho mam prave mezi nohama, jestli se mi tam bude delat cely zivot, tak to bude strasny!!!
1. srp 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aurinko bude on je nevyliečitelny ale neboj ked sa teraz preliečiš tak ked sa ti neskor prejavy nemal by byt tak silny aspon podla sestrinych skusenostiach s jej dcerou.Tabletky ti už začali zaberat?Ono je to hnus ked to chytiš od niekoho a hlavne ked to ty nikoho nenakaziš,rozmyšlam potom ako sa prenaša ta nakaza,či sa toda preniest iba obyčajnym sta.a potom pri oslabenej imunite prejde do zlateho?
1. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me bylo receny, ze jsem ho chytla v nemocnici, uz takhle ani nevim v jaky, kdyz jsem byla ve trech... a to se zase objevi na tom samym miste nebo nekde jinde?
1. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, z obycajneho stafylokoka sa nevyklul zlaty, su sice rodinka ale rozne mikrobky.....ono sa to da vzdy preliecit, len zbavit nie, pri oslabenej imunite prepukne
prenasa sa dotykom alebo ked je v dychacich cestach kvapockovou infekciou, nehygenickymi prostriedkami atd
1. srp 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja byla v nemocnici na vysetrenich koneciku+strev, pak jsem byla uz jen na dolezeni po anestetikach, tam jsem odhalena nebyla. rekla mi doktorka, ze jsem to dostala do nejake ranky nebo bolacku v tech mistech...
1. srp 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
EXTRAKT s GRAPEFRUITOVYCH JADIEROK, jedine co pomoze!!!!! Jto najsilnejsie prirodne antibiotikum.
Niekde na nete je spomenuta trojkombinacia tychto grap. jadierok s kapucinkou cesnakom medvedim.
Pozrite si to na nete. Prajem krasne uzdravenie
31. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek