• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stará láska nerezaví. Stalo se vám to?

23. dubna 2009 
Stalo se vám někdy, že jste po spooooustě let potkali svoji dávnou lásku a
všechno se vám "vrátilo" ? Zažila jsem teď zvláštní věc - moje první láska
mě opustila před třinácti lety s mou nejlepší kamarádkou, dnes jsou manželé,
mají krásnou holčičku a my se až teď poprvé od rozchodu setkali... Už jsem
taky léta vdaná, mám úžasnou krásnou dcerku a spokojené manželství,
ale přeci jen se mnou to setkání pěkně zacloumalo. Když jsme se tenkrát rozešli,
začala jsem blbnout s jídlem a skončila u anorexie-bulímie, táhlo se to se mnou
pět let. No a teď opět intenzivně řeším svou postavu, se kterou jsem se od porodu
nijak zvlášť netrápila, přišlo mi to dobrý. I když mnohem rozumněji - pohyb apod.,
ale stále se sebou nejsem spokojená. No a psycholožka mi na to řekla, že se může
stát, že se to s tím setkáním člověku vrátí se vším všudy - tedy i to opětovné
nastartování nespokojenosti sama se sebou, jako jsem byla tenkrát po rozchodu,
kdy jsem chtěla být krásná, kdyby se ke mně třeba vrátil :grinning:
19. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martule:kdybych potkala svoji první platonickou lásku tak se mi podlomí kolena doteď :wink:
19. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, potkala jsem HO po pěti letech a bylo to zase jako před těma lety.... no a tak ho zdálky miluju už víc jak 20 let a vím, že nikdy nebudem spolu....
19. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj -tak ja ho vidim 2krat do roka.a to jsem nervozni kdyz spolu mluvime a tak a pak me nejde z hlavy.jsem do neho "blba"od mych 18let a ted my je 31 :slight_smile:
ach jo prave dnes se me o nem zdalo :slight_smile: :slight_smile:
ale taky vim ze nikdy nebudeme spolu :unamused:
20. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuri treba jo prdelo... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje první láska je se mnou stále. :grinning: marti no jasně chápu vše co píšeš :slight_smile: prostě rvní je vždy první. :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite ne janulko :unamused: :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, mam to taky.....podlomeny kolena, tres, potim se, jsem nervni....a evidentne je ON na tom stejne.....
20. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to je hezke ze je to na obou stranach... :dizzy_face: :dizzy_face:

skuri uvidime za par let... :dizzy_face: jeste neni vsem dnum konec... :wink:
20. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka-to je krasny ze tu prvni lasku mas doma :slight_smile:
no a jako prvni lasku bych teda doma mit nechtela pac to byl strasnej vul :frowning2:
20. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kristi jste spolu nebo ne?
20. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to tak nemám, pže moje první velká láska je můj manžel a z toho se mi po 10ti letech kolena už nepodlamují :sweat_smile: z ostatních menších lásek se mi kolena nepodlamují, spíš si gratuluju, že sem neskončila s nima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii tak to já jsme tedy se svým manželem 15let a kolemna si mi podlomí je to příjemné vědět, že má toho nejlešího. :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi me pronasleduje pac sem ho videla v tom samem meste jak ziju ja a puvodne je taky 100km daleko narozenej,ale jen sme se zahledli v obchode ..nakupoval se zenou a ditetem a ja s brichem :grinning:
20. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já svou první lásku neviděla už 15 let,ale jsem si jistá,že kdybych ho viděla,tak jsem úplně v háji :sweat_smile: :grinning: .Docela často vzpomínám na staré časy,nejen na první lásku/y :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
konoupek i ja casto vzpominam na stre casy :grinning:
ja jsem taky puvodne z olomouce bydlela jhsem na novych sadech a ty?
20. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kousek od Ol. z Grygova :wink: a první láska byla z Bystrovan a byl o pět let starší,takže jeho první jsem teda zřejmě nebyla :confused: :grinning: .
20. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
martule20, tak svou první lásku již bohužel potkat nemůžu, protože se ve 20 letech utopil ( tenkrát jsem myslela, že to nerozdýchám) no ale já tady ty stavy které popisuješ prožívám s klukama, kteří nikdy nebyli mojí oprvdovou láskou, ale buď jsem do nich během života byla platonicky zabouchlá nebo s jedním se potkávám v našem městě, jako děti jsme spolu hráli celé dny céčka :slight_smile: a teď když se potkáme tak se ani nezdravíme ale srdce mi buší jako splašené a pokukujem oba, ženská pozná, když se líbí :slight_smile: Přeju ať se ti podaří problém s jídlem udržet na uzdě.
kristi- když je to na obou stranách, tak hrozí, že by z toho někdy mohl být pěkný problém, takže zůstaňme jen u těch vzpomínek a představ :slight_smile:
skurinka mě se dneska taky zdálo o jedné dávné platonické lásce a když jsem se ve 4 ráno z toho snu probudila tak jsem byla smutná, že to nebyla realita, ON mi tak nádherně vyznal lásku :slight_smile:
Martinko, taky si myslím, že jsem si nevybrala špatně, ale prostě už tam není ta zamilovanost, z které by se mi kolena podlomily :sweat_smile:
ja uz ho nikdy nepotkam, takze nuda :confused:
20. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Em a chtěla by jsi??
20. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si taky myslím,že ho už nikdy nepotkám,ale jen ta představa,že jo,se mnou teda cloumá :grinning:
20. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
on teda uz platonicka laska nebyl :wink: ale taky jsem byla z toho smutna ze to neni realita :frowning2:
20. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
melys to vis ze chtela, ale to si budu muset pockat, az me andele povolaji k sobe :sweat_smile: :pensive:
20. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy ty sny jsou tak živý, krásný :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ou ou ema..
em,tak to je smutný :pensive:
em- :pensive:
konoupek se mnou to clouma taky kdyz jedu domu :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
konoupek zdravím do Grygova, často projíždíme cestou do Ol :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to smutny, ale na druhou stranu uz jsem se z toho nejhorsiho dostala a mam vazne obavy, co by bylo s mym nynejsim pritelem, kdybych potkala zase tohodle...:sweat_smile: on byl totiz uzasny a hodny a vsechno...tak nevim, kdo by vyhral :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
melysa -ty bydlis v olmiku?
pres grygov jsem jezdila vlakem do skoly :grinning:
20. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek