Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

leishmania
1. čer 2008

este by som pochopila keby tie horoskopy robili na den splodenia, ze to dajme tomu nejak ovplyvnuje hehe, ale narodenie, to je take ze keby ta mama porodila 3 dni pred ako nejake ine znamenie si taka ista...

melory
1. čer 2008

moj maly je v znameni skorpiona a ked sa narodil do tyzdna umrela babicka muzova.

aponchie
1. čer 2008

Stir je muj nevlastni otec a rada ho moc nemam..je to bazilisek jak hrom vycuranej co si brumla pod vousy smeje se skodolibe a je zakernej..,ja na horoskopy celkem verim jen na ty co jsou delane podle ascendentu a vsech tech veci kolem ne jen ..jsem rak a prectu si o tom..,ale i tak je to s rezervou ono to toiz na kazdeho neco sedne 🙂

bubba
1. čer 2008

apochnie,hlavne ze si rozumeju s tvojou mamkou nie? 😉

aponchie
1. čer 2008

no to je tezko rict 😉

bubba
1. čer 2008

aha chapem 😉

melory
1. čer 2008

musim si skorpionov obranit - v kazdom znameni je nieco dobre a nieco nieaz tak dobreee.

melory
1. čer 2008

moja stelka je baran a tiez ked sa narodila umrela v ten den mamina sestra 😝

kitty68
1. čer 2008

muj chlap je stir a ja lev tak si to u nas musite predstavit, me nekdy tak sere hlavne jak me zacne poucovat - no ja mu vsecko odkyvu a stejne si udelam podle sveho 🙂
ale vim ze me ma rad a nemenila bych ho

pitruskaskarolinkou
1. čer 2008

tak já mám dceru štírku a v květnu - tedy - 5 měsíců před jejím narozením mi zemřela babička 😕 ☹

mysti
2. čer 2008

Ahojte, ani u nas v rodine sa take nic nestalo, ja som Skorpion, aj moja sestra je, ale sa nepamatam na nic take. Mozno keby som sa spytala mamky, ale nezda sa mi.
Ale poviem vam asi z vlastnej skusenosti, ze Skorpioni sme znamenie velmi svojske... 😲

leninn
2. čer 2008

Tak já i moje sestra jsme šíři, u ségry nevím, ale v den, kdy jsem se narodila já, tak mi umřel praděda...
ale neděste mě, protože se mi narodil také malý štírek...

leninn
2. čer 2008

ale myslím, že je to opravdu jen náhoda, také si myslím, že se to může stát u každého znamení

aruna
2. čer 2008

ahoj holky, zajimava diskuse... mne rok pred narozenim chlapecka - stir - umrela mamka... no, nevim... ze by to nebyla nahoda?

sharlotta
2. čer 2008

Som skorpoin, astrologiou sa zaoberam od 12 rokov, cize 15 rokov pozorujem znamenia a samozrejme, aj vela knih som precitala. Mozem zodpovedne prehlasit, ze to s tym podobnym charakterom u rovnakych znameni je pravda. Ci tomu verite, alebo nie. Co si ale ja osobne myslim, ze je blbost je mystifikacia skorpiona ako znamenia. Vsetky tie veci okolo skorpionov sa zbytocne zvelicuju, co uz sa sexu, zahad, ci zakernosti tyka. Je to najma amaterom, ktori poriadne nevedia, o com pisu.

Skorpion sa zda byt zahadnym pre ostatnych ludi preto, ze vacsinou zaujima postoj pozorovatela a len malo sam o sebe prezradi. Dalej ma velmi vela skorpionov neurcity vyraz tvare, takze sa z ich tvare neda vycitat, co prave citia. Skorpioni sa skutocne otvaraju iba ludom, ktorych si preklepli a doveruju im.

blka
2. čer 2008

Tak holky já jsem taky štír. Nevím, jestli náhoda nebo koloběh života, ale po mém narození zemřela taťkova babička.

Kitty68: přesně jako u nás, jen já jsem štír a manžel lev. Já ho taky poučuju a on mi to taky jenom odkýve (někdy ani to ne) a udělá nebo spíš neudělá si to podle sebe. Mám to s ním těžky 😀

Sharlotta: to, co jsi napsala v posledním odstavci je přesně o mně. Normálně se dokážu bavit jenom s lidma, které opravdu znám, jinak bývám vždycky v pozadí a jen se dívám, usmívám,... Z neurčitého výrazu jsem byla už hodněkrát obviněna 😀 . Někdo mi něco vysvětloval a já jsem poslouchala fakt dost pozorně a prej sem vypadala, jak kdyby mě to vůbec nezajímalo a přemýšlela jsem úplně o něčem jinym 😀

sharlotta
2. čer 2008

Blka, mna pre to vela ucitelov nemalo rado. 😅 Ze si mysleli, ze som duchom nepritomna.
Mas odvahu, ze si sa pustila s levom do partnerstva. Ja levov mam velmi rada, lebo su silni(neznasam slabochov) a su aj velkodusny s velkym srdcom a velmi dobri kamarati. Neznasam na nich ale, ze si myslia, ze vzdy maju pravdu a len ten ich sposob je ten spravny.

blka
2. čer 2008

Sharlotta: přesně, já jsem totiž taky vždycky dostala nadany od učitelů, jestli je vůbec poslouchám 😅 . Ale já jsem poslouchala, fakt 🙂 .
Jo jo, ten můj lev má obrovské srdce, to máš pravdu. Já jsem taky četla, že to není moc dobrá kombinace. Že se buď zavraždíme, nebo budeme milovat do konce života. Soužití je těžké, protože ani jedno ze znamení nechce odstupovat. Ale já jsem vycepovaná od ségry - býka - která byla hodně tvrdohlavá a já než abych se s ní hádala, tak jsem vždycky přikyvovala, byla zticha a v duchu si myslela svoje. Ale to bylo to, co ji štvalo nejvíc, že su klidná 😀

bubba
2. čer 2008

sharlotta,
na mna teda ten posledny odstavec absolutne nesedi,ja som uplny opak 😀 moj drahy je veeelmi lahko prekuknutelny skorpion,viem presne co si mysli,aj ked hovori ine(napr.komlimenty o tom ako dobre vyzeram rano s opuchnutymi ocami 😀 )a moja svokra tiez nema problem prejavit city(skorpion)ani moja teta ani starka,ani moji znami... 😅 dokonca poznam rodinku,kde je skorpion otec,matka aj syn 😀 a vsetci ale vsetci do jedneho sme absolutne ini.....jedinou spolocnou vlastnostou vsetkych nas je asi to,ze sa vieme naozaj hlboko zaryt pod kozu a pred nami nie je ziadna loz dost silna,aby sme na nu neprisli...
moja dcera je Lev a ma zatial uplne super povahu ale ci to je znamenim 😀 neviem.ja horoskopom neverim ani tym celorocnym ani tym z "noveho casu 😀 "ale chapem tych,co veria 😉

sharlotta
2. čer 2008

Bubba, horoskopy su jedna vec a charakteristika znamenia druha...Vseobecny horoskop pre vsetkych ludi znamenia je tak trochu smiesny..je to komplikovanejsie. Ale casopisy z toho maju biznis, tak preco nie? Uz som to raz pisala, aby ti horoskop sedel, musi byt vypocitany tebe na mieru...

Dalsia vec je ta, ze skorpioni sa inak spravaju vo familiarnom prostredi a inak medzi cudzimi ludmi. Moja mama je lev a mame k sebe velmi blizko, len mama musela tak trochu pochopit, ze skorpiona nie je mozne ovladat a dirigovat. Ale este to celkom nevzdala. 😅

sharlotta
2. čer 2008

A trva nam, kym niekomu zacneme doverovat, najprv musi prebehnut hlbkova analyza cloveka 😀 😝 A este zalezi aj od ascendentu, ten moze za to, ako sa javime ostatnym.

adrina
2. čer 2008

ahoj..aj som škorpionka..a vraj ako vyšitá..a keď som bola u numerologa..tak tvrdí,že som čistý škorpion..neovpyvňovaný žiadným znamením

blka
2. čer 2008

Sharlotta: já jsem si nehala udělat horoskop podle data, mísra a času narození a sedí na mě 100%. Ty z časopisů ani nečtu, protože jim nevěřím, ale mám pár knížek, kde na mě sedí max. 50%. Takže přesně vytvořený horoskop je nejlepší.

leninn
2. čer 2008

tak já jsem od mamky dostala také numerologický rozbor a musím říct, že na mě také sedí, total.....
horoskopy v časáku si přečtu, ale zasměju se jim a vůbec si je neberu...

jabber
autor
3. čer 2008

🙂 🙂 🙂

sharlotta
3. čer 2008

Jabber preco sa usmievas?

karolinkafe
3. čer 2008

Jabber no fakt? Tak to budes mat onedlho narodky. Ci uz si mala? 😉

bubba
3. čer 2008

jabber len chcela vytiahnut temu na stranu 1 aby sa nedostala do zabudnutia na str2 a dalej...ja som akurat isla pisat,ked ma chvalabohu predbehla 😀 😀

julia225
3. čer 2008

mam dcerku skorpiona a sedi na nu opis deti skorpionikov ako zadocek na serblik 😀

zuan
3. čer 2008

moj muz je skorpion, a veru, obcas vie sraaaasne bodnut, au au! 😒 ale inak ok. tiez rad a vela rozprava, ale to aj ine znamenia 🙂