Štír - záhadné astrologické znamení?

jabber
30. kvě 2008

Říká se, že když se narodí Štír, tak rok před nebo po jeho narození zemře někdo z rodiny 😕 . A když Štír zemře, tak se rok před anebo po jeho smrti nový člen narodí. Prý je to jeden z nejpodivnějších astrologických jevů. Mám manžela Štíra a je pravda, že když se narodil, tak mu zakrátko umřel dědeček. Tak mě zajímá, jestli jste se s tím taky někdo setkal? 😕 🙂

lenlut
15. črc 2008

Ahoj taky sjem štír a dokonce se mi i obě holky podařily ve štíri a to 1 a 19 a já jsme 16.všsechny v listopadu.Jinkaže bych byla zlá to se říct nedá,spíš jsme to já kdo dělá vždy ústupky-pro klid duše,ale pak je stejně po mém. 😅 Jsem ten typ že když můžu,tak pomůžu,ale když už toho druzí začnou zneužívat tak zas umím říct ne.A 6 smysl u mě funguje taky dobře,jak už jsme se přesvědila,až mě to někdy vyděsilo. 😔 Lhát se mi nevypaltí,většinou to vycítím,když né hned tak nejpozději za hodinu a to pak běda tomu kdo mi lhal,pěkně si to sním vyřídím,že blbce ze mě tad dělat nebude.
JInka když jsme otěhotněla se starší dcerou tak v červenci a v říjnu 98 zemřeli oba dědové,náhle- a v únoru 99 jsme otěhotněla,když pak s mladší tak, opět v červenci 05 úmrtí-zemřela švagrová od mamčiného bráchy,taky náhle a o půlroku později jsme zjistila že jsme těhu a ted v únoru opět úmrtí v rodině-švagrová od babčiné sestry a já za 3 měsíce zjistila že čekám 3.Ale ty polsední 2 úmrtí beru spíš jako náhodu,nebyla to přímá rodina,jen vyvdaná,vyženěná.Ale stýkali jsme se a věděli o sobě.

maminkatn
15. črc 2008

diky buba aj ty mozes byt spriaznena dusa a tiez dik za ohlas miruske mas zlate dietatko 🙂 🙂 ja mam syna najst, je tiez skorpik 12.11 a narobil si tez dlhy ako tu pisete neviem ktora...na jednej strane je nezodpovedny kvoli dlhom ale na druhej strasne dobry a dcerinej malej by dal aj dusu a aj dyxal by za nu 😉 😉 neviem po kom to ma my s m.m.sme ludia zodpovedni platime vsetko ako treba ale myslim si ze podla mna nemal spravnu babu xodili spolu skoro 5 rokov a ona ho podla mna len vyuzivala a ked mal penize tak xcela aby jej kupil to a zas ono...a on ju natolko lubil ze nevidel ze ho len vyuziva ale hrala to natolko dobre ze oklamala nas aj moljo m.m 😠 😠 boli spolu v zahranici a tam sa aj rozisli dolo na moje slova ked odxadzali som mu povedala bud sa tam este viac zblizite alebo sa rozidete...a mala som pravdu on sa po pol roku vratil s este vecsimi dlzobami ako mal pred tym a ona tam zostala aj s frajerom ktoreho si tam nasla 😠 😠 😠 je to smutne ze doslo na moje slova a xalana musim kontrolovat aby vsetko platil lebo by som nemala pokoj na dusi ☹ ☹ ☹ a kontrola je dobra vec este ze som to konrolovalan bo by dlhy boli vecsie aj ked ma 25 r.teda v nov.26 na svoj vek nie je moc mudry a to ma mrzi 😒 😒

maminkatn
15. črc 2008

a este tolko by som xcela ked som uz tu ze mam kolegyne skorpionky jedna je 5 nov. ja som 7 nov. a sme si podobne v povahe a ta tretia je 24 nov a ta je uplne ina navonok normalna ale neveim furt proti mne nieco ma kolko krat som sa kvoli nej naplakala lebo ma obvinovala bezdovodne a to som si ani neuvedomila ze je skorpionka ako ja...byttaky skorpion ako ona,,,sa idem radsej obesit 😠 😠 ona je za dobre len s tymi ludmi ktori nieco pre nu robia alebo su vyssie nad nou je vypocitava a na druhyx hovori ze si vyberaju robotu normalne je zla a aj sme sa kolko krat aj povadili ale ja sa nerada vadim a potom ked je ten clovek ofucany robi mi to zle a nemozem ani spat a nieto xodit do prace ☹ ☹ ☹ este ze mam teraz 2.tyz.dovolenku a mam od nej pokoj 😠 😠

bubba
15. črc 2008

maminka,aj moj drahy je 7.11 😉

maminkatn
15. črc 2008

ale figu buba 😲 😲 a to je potom typ,skorpik jak ja ze,,,, mno to je fajn a celkom zaujimave a ktory rocnik ha,,, 😀 smiem vediet....

bubba
15. črc 2008

no fakt a je to fantasticky starostlivy chlap 😉 nemozem si vynachvalit,absolutne netypicky skorpion 😀 keby sa vola nejake znamenie "anjel"tak ho donho zaradim 😵

maminkatn
16. črc 2008

neviem ci je takyx xlapov vela ale ked su tak klobuk dolu pred nimi aj ja mam celkom dobreho nehovorim ze nic nebolo ale hovori sa niet domu kde by nebolo lomu takze tak ale sme spolu 27 rokov tak to hovori za vsetko 🙂 🙂 🙂 ja som sa vydavala moc mlada mala som 18 rokov aj 2 tyzdne ked sme sa brali 21.novembra teda este aj svatbu sme mali v nov. a do roka teda 12 nov. sa nam narodil syn a este k tomu aj martin mal byt 11 nov.tak si doniesol meno 😉 😉 a teraz take trampoty s nim uz len dufam ze vsetko sa na dobre obrati a my budeme vsetci stastni 😀 😀

bubba
16. črc 2008

moja svokra ma 21.11.narodeniny 😀 😀

maminkatn
17. črc 2008

mno to je teda zajimave 😉 😉 vy mate stale nieco spolocne s nami to je ale nahoda co 😀 😀 😀 tusim si tu len my piseme cvo 😀 😀 mne to ale neva...inak to je ale pocko co...a nezaprsi a nezaprsi ze ☹ ☹ a to mam uz koniec dovol.som si myslela ze aspon na sob. a ned. sa vycasi ale vidim to tak te asika nieeeeeale este mam posl.julovy tyz.thak dufam te aspon vtedy bude pekne idem s kamkou a jej rod.do sturova sa tesim ze vypnem po 27 rokox sama na dovolenku to je co....... 😀 😀

bubba
17. črc 2008

no nas je skorpionov v rodine vela a mam aj vela skorpionov kamaratov,takze mne osobne sa hodi vela terminov tykajucich sa novembra....hej,ty si jaky "pubis slang" hodila,normalne som musela rozmyslat,ze co to toto 😀 😀
u nas je pocasie skvele 😀 cely den leje pojdu dobre hriby 😀 😀

maminkatn
17. črc 2008

to vies u nas to ide thaky slang bo ten najml.je na nete stale som rada te ma vobec k nemu pusti xi xi a aj dcera to ta ma namotala na net a aj pisanie cez skype ...som sa to naucila aj tutoka to tukanie 2 prstami na klavesnicu 🙂 🙂 🙂

maminkatn
17. črc 2008

ani mi nespominaj hriby dala by som aj ja taku dobru hribovu polievku s kys.smotanou ale ja by som hriby nenasla aj keby na mna kricali tu som taky som ja hribar ale moj otec ten bol na hriby maxer skoda ze ho uz neni ☹ ☹ uz to bude 15 rokov a o maminu somprisla tiez pred 10 rokmi mam aj 2 bratov ale tyx ako keby som ani nemala su starsi jeden o 10 a druhy o 11 rokov a s jednym byvame v jednom meste a ja som ho nevidela od marca a ten druhy je v blave a tktiez obaja su taki isti len so byv.jednou svagr.som v kontakte inak ak xces tak si klikni na arxiv zmenarne na stvi bola som tam 11 nov.a zas ten magicky november bol to moj sen sa tam dostat a splnilo sa 😀 😀 😀 potom daj vediet ako som sa ti pacila okik 😀 😀

bubba
17. črc 2008

akoze ozaaaaaaaaaaaaaaaaaj a ja furt rozmyslam ze odkial pozan mtu tvar....ja to pozeravam sem tam tu zmenaren a asi som to aj videla no ale pojdem to ku knut nabuduce...asi zajtra lebo dnes uz pojdem haji haji...
to s tymi bratmi nemas bohvieco ja mam 1 brata a tiez si s nim nerozumiem

juj ja a hriby...som bola odmalicka donutena chodit...teraz by som aj isla len nechcem moc malu tahat po hore koli tym kliestom....a v nedelu sme sli na prechadzku do lesa aj s malou a hovorim mojmu staremu,ocino zoberiem jednu tesco tasku lebo keby vezmem kosik,vsetky hriby sa nam skryyju,takto ju nebudu vidiet tak nezutekaju a keby zoberem kosik tak to uz bude vyzerat akoze ideme na hriby a zakon schvalnosti znie....ze nic by sme nenasli...jak sa zomna smial,ze jaka filozofia"zenska"hehe...tak uz ssa prechadzame v lese popri cesticke popri turistickom chodnicku sme behom 15 minut nasli za pol igelitky hribov..33dubak a 7 kozak...som hned volala mame ze ju naserem...hehe..bo to ta velka hribarka tak chuda si vybavila dovolenku ze idu zajtra so svokrusou na hriby....a prsiiiiiiiiiiiii a prsiiiiiiiiiiiiiii no som zvedava co tie dve zajtra poriesia budem informovat... 😀 😀

a hribova smotanova???????tak tu mam zo vsetkch najradsej 😝 mnaaaaaaaam

bubba
17. črc 2008

maminka,ty ocuvaj ale ine strigy su tam v tom archive mi to nedalo a idem to omrknut sak ta nemozem nasjt....ako sa volas????
inac ja som si najprv myslela ze si tuto z nasho oklia pd furt ked sa pozriem na tu tvoju fotku tak znama znama znama ....
hm a nemas nahodou problem so stitnou zlzou? 😕 ale to len taka okrajova otazocka 😀

bubba
17. črc 2008

aha uz viem som to nasla 😀 😀 😀 😀 no a inac dobre ta spravili 😉 😉 len to oblecko sa mi zdalo moc extravagantne no ale sak ak sa v tom citis dobre...preco nie 😉 este to v tom zltom sacku celkom fajn 😀 😀 ocuaj ale sak to ma byt tema o skorpionoch nie?nam to tu hned pomazu adminky secko 😅
uz idem dobru noc 😀

lengyelka
17. črc 2008

ahojte vy si tu pisete skorpionky, alebo o skorpionoch?

blka
18. črc 2008

Lengyelka: my jsme štírky a sem tam něco napíšem i o zkušenostech s chlapama-štírama 😉

ukana
18. črc 2008

no idem aj ja maminku omrknut, ked tu mame taku CELEBRITU 😀

maminkatn
18. črc 2008

mno to oblecko mi tam dali oni to som si ja nemohla vybrat tam mali stylistu na oblecenie a j na vlasy a na malovanie tiez som sa v tom necitila bohvie ako len v tom sacku a este v tej fialovej bundicke to bolo moje....problemy so stit.zlazou mam tak troxen ale teraz ani neviem ze ju mam 😉 😉 😉 a inak ja som z tn verrd ato mam aj v nicku a ukana ze som celebrita 😢 si nemyslim to len vtedey ked to bolo v telke ma spoynavali ludia na ulici ver ze mi to bolo az niekedy neprijemne...ale 2 krat by som tam uz nesla to mi ver 😀 😀 na vonok su ludia inaksi teda myslim na kameru a v sukromi ani nehovorim...a to myslim moderatorku evu pribilincovu na kameru xi xi a za kameroou nevrla baba ktoru by som nexcela stretnut nikdy v zivote 😝 😝 😝 a este na margo tyx dubakov...nemozes ma aspon jeden poslat v ip som dubak nevidela ani nepametam... 😉 😉 😉 😉

ukana
18. črc 2008

maminka, to fakt? ta pribilincova? vypadala v poho.... 😒
a to ma prekvapuje, ze to oblecko si si ani trochu nemohla povedat, v com sa citis prijemne.....teeda, ta obdivujem, ja by som tam nesla ani za milion 😝
jedna suseda bola, ale ona je taka trubka nafukana, sa potom nosila ako pavica, ale nepomohlo jej to, uces dorastol, Make-up sa zmyl a trubka ostala 😀 😀 😀 😀

dannynka
18. črc 2008

ahojte..pisem pod dcerinym nickom(maminkatn)
dufam ze ja som trubka neni aj moj makeup sa zmyl,aj vlasy podrastli su sice bledsie...ale uces ostal ked tak vlozim jednu fotto do albumu a nakuknite 😀 samozrejme fotto bude z vnuckou 😀 😀 😀
snazim sa byt taka ako v zmenarni,len fialova farba neni moja.. 😉

ukana
18. črc 2008

maminka, ty si kocka 😀 ako vsetky skorpionky 😉 idem kuk 😉 😉

ukana
18. črc 2008

jej, vyzeras byt taka vesela kopa 😉 😅

bubba
18. črc 2008

maminka a ako sa posiela dubak cez IP? 😀 😀

bubba
18. črc 2008

inac ja by som tiez do tej zmenarne nesla ani za svet.ja jedno som totalne hanbliva a este sa ukazovat v telke to by nebolo nic pre mna ja mam problem sa nechat nakamerovat na rodinnej akcii 😅 😅 a za druhe tiez chodim vacsinou nenalicena a "neocesana"a ked sa upravim tak sa mozu dat s celou zmenarnou strcit mne sa paci jemny a nevyrazny makeup ktory zdorazni to co ma a takisto skryje co ma....ale to co v zmenarni robia tie ruzovo hnedo zlte tiene fuj fuj akoze zblizka to vyzera super ked urobia detail na oko ale z dialky 😅 😅
hhhhh...ale aby sme sa navratili k skorpionom mam znameho v britanii ktory sa narodil 24.novembra(co je uz sice strelec)ako moja teta,jeho syn 16.11.ako ja a jeho zena 21.11ako moja svokra 😀 😀
to len aby nas nahodou uz nezamkli alebo co 😀 😀

maminkatn
18. črc 2008

mno ale ten dubak by si mi mohla oňposlat ale ozaj neviem jak... 😀 😀 😀 mozno suseny postou xi xi 🙂 🙂 inak mna nalicili na fialkovo bordovo ja by som si nikdy take tiene nedala ja skor tak modre zelena je u mna naj a aj mi naj sedi a este sede alebo strieborne a ani zlata nie je na zahodenie ked ides na ples aba do divadla ale ked mi to tam dali aj mi to pasovalo ale ja fialove tiene nemusim ani sa tak nemalujem moja farba je bordova to som si vybrala ja tu vinovo bordovu bluzku bola nadherna a aj ta cena keby som si ju xcela kupit 😒 😒 😒 to bola jedina vec co som si ja vybrala ☹ ☹ a na margo tyx skorpikov my zaciname 7 mam ja narodky 11 ma syn meniny 12 ma narodky 21 mame vyr.sobasa a pokracuje to 24 nov.je kakariny to je moja svatka a aj ten den ma narodky to uz nie je skorpik ale strelec ako mm a este som zabudla na mojho svatka aj ten je skorpik on je 3 nov.celkom dobre cvo... 😀 😀 😀 ukana ja som aj vesela kopa asom rada ze je to aj vidiet 😀 😀 😀 a kocky sme tu vsetky ked sa nahodime a namalujeme niet nam xyru po celom svete...skorpionky sa len tak nedaju aj ked ix v zivote nieco trapi nedaju to znat ale niekedy to jednoduyo nejde a vtedy to musi ist von aj keby traktory padali hovorim z vlastnej skusenosti ☹ ☹ ☹ ale vcelku sa to s nami da ...si myslim

bubba
18. črc 2008

az chces poslem ti fotky na mail alebo cez skype IPni mi udaje 😀 😀

bubba
18. črc 2008

jeeeeej a este som zabudla na moju oktobrovu starku skorpionku ktora je 31.okt.a aj sesternicin muz je 31.oktobra 😀 😀 my sme totalni "scorpions"family 😀

maminkatn
19. črc 2008

neviem ti poslat udje cez ip bo ma to ece nenaucili aj teraz ma az ten najml.pustil ku compu ...nexcem sa s nim hadat ako tolko krat a aj mm si moze potom mysliet ze co to tu vypisujem ☹ ☹ to naea mam akusi depku dneska ...neviem

bubba
19. črc 2008

akoze nevies sak si mi pisala IP uz ci nemas este vytvorenu emailovu adresu?sak na skype fungujes nie?tak ako si zaregistrovana na skype mi napis nick a ja si ta najdem 😉 (a napis mi to do iP aby niekto nahodou nezneuzil tvoje udaje...papa