Strach partnera před svatbou. Zažily jste to?

zeez
4. srp 2008

Jak vasi skoromanzele zvladali stres pred svatbou.
Ten muj se dnes rano vzbudil s tym, ze on se ani zenit nechtel, ze jsem ho vlastne donutila....Byla jsem z toho na mrtvici. V patek se bereme (doufam) a on se snad zblaznil. Svatbu planujeme uz aspon rok, ale porat bylo neco dulezitejsi. Ted cekame mimi a tak jsme se rozhodli, ze do toho prastime a najednou takovy kotrmelec v jeho dusi.
Zazily jste taky neco takoveho?

zeez
autor
4. srp 2008

s tim

konoupek
4. srp 2008

zeez já myslím,že to budou nervičky.Já sama když si představím,že bych se měla vdávat,tak mám nervy,takže já to dělat určitě nebudu 🙂 ,ale každý to prožívá jinak.Myslím,že až budete mít po svatbě a ten kolotoč kolem toho skončí,tak už bude v pohodě.Prostě se blíží den "D",tak je z toho nesvůj.
Moc vám přeju,aby všechno klaplo,jak má a aby ste byli štastní 😉

zeez
autor
4. srp 2008

Moc dekuji.
Ja fakt chlapum nerozumim. Mame strechu nad hlavou, dobrou praci, 37 a 32 let, takze jsem rada, ze jsme nemuseli podstupovat to martirium s oplodnovanim (mimi jsme planovali) a ted tohle. Jako tehu je mi co pul hodina do breku i z uplnych ptakovin a ne jeste po ranu poslouchat vycitky, ktere nemaji hlavu ani patu. Nedokazu ani rozumne argumentovat,byt mu rovnocenna v diskuzi, protoze hned brecim a v jeho ocich jsem nejspis hysterka.

karot
4. srp 2008

zeez,.....................taky bych řekla,že to není strach,ale stres.Oni chlapi jsou proti ženským dost srabi(ve všech směrech 😀 ),takže si s tím nelámej hlavu. 😉
Asi se bojí,že nezvládne novou situaci(manželský život a roli otce).Ale pořád je to lepší,než kdyby ze sebe dělal suveréna a pak v nejnevhodnější chvíli by prchnul. 😖

konoupek
4. srp 2008

No jasně a ještě,když si těhu,to si člověk bere každou ptákovinu a ten druhý to tak třeba ani nemyslí 😉

sacvi
4. srp 2008

Ahoj, já Tě úplně chápu. My měli svatbu 21.6. 08..a můj miláček mně řekl v pondělí 16.6. že sem ho taky "donutila"...že nám to stejně nevydrží apod.!!!! 😠 (taky jsem brečela a myslela že budem asi 5dní před svatbou svatbu rušit) ☹ 😢 Já myslela že se zblázním...svatbu jsme plánovali od listopadu a on začne s takovou 5 dní před svatbou!!! Jsem z toho byla fakt mimo... Holky mně řílkali že asi to jsou nervy před svatbou..?! Asi jo pře druhej den se mě snažil si udobřit a já nevím co..ale i tak..jako zkušenost nic moc 😝 . Naštěstí to dopadlo dobře a jsme šťastní manželé co se snaží o mimi 😀 😵 Asi je to vážně těma nervama..tím jak se to už blíží. Vážně vím jaké to je..uvidíš..určitě to bude dobré.. 😉

Ale stejně ty chlapy nechápu.. 5dní před svatbou takhle vyvádět..dyť tím vše pokazí.. 😠 Ach jo..

sacvi
4. srp 2008

Nakonec jsme si večer před svatbou oba zabrečeli (ani nevíme pořádně proč 😀 ) a bylo vše fajn 😀 😵

zeez
autor
4. srp 2008

Diky moc. Aspon vim, ze nejsme vyjimka.

sacvi
4. srp 2008

Budu držet pěstičky!! 🙂

klaras
4. srp 2008

neboj podle mne to jsou taky nervy! Drzim pesti 🙂 a pekne si svatbu uzij

misakulicka
4. srp 2008

já brečela asi jen proto, že už se nebudu jmenovat tak jako dřív-s odstupem se tomu musím smát....jinak svatba byla úžasná-viz-beremese.cz qvitecko.
M.

krista
4. srp 2008

Ahojky,
určitě nervy pracují před svatbou, mě bylo až do doby než jsem si oblékla šaty skvěle, pak se mi sevřel žaludek, celý den jsem nic nepojedla a u oltáře jsem se děsně klepala, do dneška se smějeme záběrům na kameře kde je vidět i na manželovi jak se nadechl, než došlo na mou odpověď jestli si ho beru nebo ne, on měl strach za mě, že se mu tam složim 😅 😀

Sám se na svatbu těšil, žádný nervy neměl, byl pořád vysmátej 😅

Zeez: Před tou svatbou je na chlapy fakt hodně stresu, pořád se něco zařizuje, někdo si až teď uvědomí že se chystá udělat velký krok, ale jak je po, tak všechno spadne a pak už ho nikdy nic podobného jako že jsi ho donutila nenapadne a bude rád jakou má fajnovou ženckou "okroužkovanou" 😀 😵

janii
4. srp 2008

zeez:Ahojky, my se taky brali dřív než jsme chtěli - kvůli mimču - taky v pátek 🙂 A taky jsem byla nařčena z toho že sem ho donutila... Ještě v pátek ráno.. 🙂 Nakonec tam stejně došel, ano řekl a ještě mu u toho ukápla slzička.. Takže bych to tak tragicky nebrala 😉