Stříhá vaše děti kadeřník nebo vy?

lenerka
3. kvě 2008

Ahoj
my jsme zatím naší malou stříhali jen 1x ,ofinku,ale na nějaký účes jsme si sami netroufli
zatím jí děláme culíčky a dáváme sponky,ale asi jednou zajdem na pořádné ostříhání
v kolika letech jste byli s dětičkama poprvé u kadeřníka?pa

karot
3. kvě 2008

Tak já mám kluka,tak u nás to stříhání není složité. 😉
Sjedu ho mašinkou s tím největším nástavcem. 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

berynka
3. kvě 2008

Ahoj, chci jít s Hedoušem v roce na stříhání mašinkou. Nejsem si jistá, jak se to dá absolvovat. Jak jí znám, tak se bude točit jak holub na báni a po pěti minutách jí to přestane bavit a bude chtít ze židličky dolu 😅 . Přemýšlím, jak jí dostatečně zabavit 😒 .
Karot, u vás to jde, jak vidím bez problémů 😵 .

lenerka
autor
3. kvě 2008

to já bych asi naší Kačenku mašinkou neostříhala 😒
chceme jí nechat polodlouhé vlásky
a dělají se jí prstýnky tak je to škoda se jich zbavit
ale manžela mašinkou beru 😀

karot
3. kvě 2008

Dá se říct,že ano.................ale musím být rychlá. 😀
Stříhám ho před večerním koupíním,aby se to pak smylo a nekousalo ho to.Někdy je hodně unavený,..tak je to boj. 😅
Stříháme každý měsíc...............má vlasy jako 2.letej.

petik77
3. kvě 2008

Ahoj, tak to ja už řešit nemusím mame dva kluky a stříhame je doma sami ,ale jak byli menší tak jsme chodili ke kadeřníkovi a byl to vždycky problém hodně brečeli.Ale co se dalo dělat srojkem se bali ještě víc,ale postupem času jak byli větší tak si zvyklidokonce mladší .který má 2,5 roků tak se stříha doma tak už je to v pohodě.

U staršího jsme musely jít už v roce rychleji mu rostly vlasy a u mladšího tak v roce a půl.

lenerka
autor
3. kvě 2008

to jo kdybych měla kluka tak bych ho taky stříhala mašinkou strašně jim to sluší
a vlásky rostou staršně rychle 😉

marik
3. kvě 2008

Ahoj Berynka stříhání se neboj,já jsem kadeřnice a malé děti se stříhají sice složitěji,ale je to fofr.Co já vím,tak každej malej prcek se zalekne strojku a brečí ale kadeřnice jsou už na to zvyklé 🙂

kristi
3. kvě 2008

Mie to docela roste, sama strihat nebudu, ostriha nas obe kamaradka 🙂

johanda
3. kvě 2008

lenerka, já stříhám sama. Holce se vlasy kudrnatí, takže nějaký ten šmik vedle nevadí 😉

cazadora
3. kvě 2008

🙂 chi ták natálka zatim vypadá že žádný vlásky mít snad ani nebude jen to chmíříčko, ale ze začátku budu stříhat mašinkou a pak třeba v cca 4-5letech kadeřnice, jestli bude mít vlasy po mě nebude mít smysl nechávat těch pět chlupů růst dlouhé

aponchie
3. kvě 2008

k holici

nensy
3. kvě 2008

mi k holiči

andrealiskova
18. zář 2009

Já teda chodím jen ke kadeřnici, protože sama bych se bála.