• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stydím se u gynekologa. Mám poci, že odbývá prohlídku

8. ledna 2008 
souhlas s dendi. Navic, pokud ma syna, tak v tehotenstvi (kdyz uz ne jindy) musela absolvovat miliony nejruznejsi vysetreni a pohovoru s lekari (a to ani nezminuju samotny porod, jak uz tady nekdo uvedl...). Jinak, sylvo, rikas, ze ti to vysetreni nepripada kompletni, ze tomu neco chybi; A co tedy postradas? To chodis k jednomu doktorovi cely zivot? Protoze pokud ne, tak ti predchozi ta vysetreni taky jen tak odbyli? Pokud ne, tak svemu stavajicimu navrhni, at provede to, co provadeli ti predchozi :grinning: :grinning: :grinning: ...abys to teda mela komplet :grinning:
6. led 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, ja chodim 15 let ke stejne gynekolozce. a co jako? problem bude v tom, ze kdyz zena svemu doktorovi neduveruje, tak se nikdy nemuze citit uplne v pohode. no a to je cas na zmenu, ze :wink:
6. led 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tohle téma je velmi podezřelé, souhlas s dendi a paolin....
6. led 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..no musím říct, že po těhotenství a porodu už se teda nestydím nikde a před nikým :grinning: :grinning:
Hlavně já před těhu moc na gyndu nechodila :sweat_smile: a když jsem se dozvěděla, že jsem těhu,tak jsem se obrátila na svého kamaráda(je fakt moc moc dobrý porodník) a tak jsem šla k němu..no já vám měla trénu,ale pak jsem si řekla, že on teda na mě asi zrovna moc zvědavej není :grinning: :grinning: To by Sylva asi nezvládla co ?
Hlavně já teda na všechny prohlídky chodila v sukni....jen jsem se tak trochu odstrojila...a asi máte pravdu..myslím, že člověk porodem odhdí stud a i případnej strach z gynekologických vyšetření
6. led 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem kukla na to druhé Sylvy téma..no možné je všechno,ale taky to může být vytahování info z jiných lidí..takový dost osobní tema a hlavně,jak jí nikdo neodpověděl, tak jak pak tak divně regovala...no nic ...
6. led 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fajn,zaskocilo me vase reagování na mě ale jak chcete já už psáti radši ani nebudu jste strašně nedůvěřivé a strašně podezíravé..
7. led 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvo, je to smutne, ale na konikovi a beremese uz bylo par temat psanych v podobnem duchu. nakonec se z toho vyklubal opravdu hloupy zert muzskeho pohlavi. takze neni divu, ze nekdo neduveruje nebo podezira. :pensive: pokud nesouhlasis s nekterymi reakcemi, tak je asi budes muset vyvratit. :dizzy_face:
7. led 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady je to drsný :wink:
tak si Sylvo musíš prostě najík gynekoložku a nebudeš se stydět :wink: jinak tě bude stejně prohlížet jako chlap :wink: a proto nemá cenu,tady rozebírat postup vyšetření :dizzy_face:
8. led 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda chlapa mám a přiznám se, že se před ním vůbec nestydím, víte co, jde o to, že tato vyšetření jsou přeci velmi důležitá a když si to člověk uvědomí, tak na takový věci snad ani nemyslí, já teda rozhodně ne. :wink:
8. led 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek