Stydím se u gynekologa. Mám poci, že odbývá prohlídku

sylva.hrabalova
5. led 2008

Pokaždé když jdu na gynekologii tak se strašně stydím..když si sedám na "kozuůtak se rozklepu a když si pak sundávám kalhotky tak je to strašný..poté když si mě doktor prohlíží tak to je strašný..když do mě kouká různými zrcátky tak to je nejhorší...mám pcit že můj doktor vše odbývá prohlídku proletí letem světem a já pak osobě skoro nic nevím..chtěla bych se co nejpodrobněji dozvědět jak to je u vás a popřípadě pak doktora vyměnit..je mi trapně o tom mluvit s kamarádkami tak to řeším cestou internetovou...prosím pište..

zanett
6. led 2008

souhlas s dendi. Navic, pokud ma syna, tak v tehotenstvi (kdyz uz ne jindy) musela absolvovat miliony nejruznejsi vysetreni a pohovoru s lekari (a to ani nezminuju samotny porod, jak uz tady nekdo uvedl...). Jinak, sylvo, rikas, ze ti to vysetreni nepripada kompletni, ze tomu neco chybi; A co tedy postradas? To chodis k jednomu doktorovi cely zivot? Protoze pokud ne, tak ti predchozi ta vysetreni taky jen tak odbyli? Pokud ne, tak svemu stavajicimu navrhni, at provede to, co provadeli ti predchozi 😀 😀 😀 ...abys to teda mela komplet 😀

paolin
6. led 2008

zanett, ja chodim 15 let ke stejne gynekolozce. a co jako? problem bude v tom, ze kdyz zena svemu doktorovi neduveruje, tak se nikdy nemuze citit uplne v pohode. no a to je cas na zmenu, ze 😉

charlie1
6. led 2008

holky, tohle téma je velmi podezřelé, souhlas s dendi a paolin....

iza
6. led 2008

ahoj holky..no musím říct, že po těhotenství a porodu už se teda nestydím nikde a před nikým 😀 😀
Hlavně já před těhu moc na gyndu nechodila 😅 a když jsem se dozvěděla, že jsem těhu,tak jsem se obrátila na svého kamaráda(je fakt moc moc dobrý porodník) a tak jsem šla k němu..no já vám měla trénu,ale pak jsem si řekla, že on teda na mě asi zrovna moc zvědavej není 😀 😀 To by Sylva asi nezvládla co ?
Hlavně já teda na všechny prohlídky chodila v sukni....jen jsem se tak trochu odstrojila...a asi máte pravdu..myslím, že člověk porodem odhdí stud a i případnej strach z gynekologických vyšetření

iza
6. led 2008

tak jsem kukla na to druhé Sylvy téma..no možné je všechno,ale taky to může být vytahování info z jiných lidí..takový dost osobní tema a hlavně,jak jí nikdo neodpověděl, tak jak pak tak divně regovala...no nic ...

sylva.hrabalova
autor
7. led 2008

Tak fajn,zaskocilo me vase reagování na mě ale jak chcete já už psáti radši ani nebudu jste strašně nedůvěřivé a strašně podezíravé..

paolin
7. led 2008

Sylvo, je to smutne, ale na konikovi a beremese uz bylo par temat psanych v podobnem duchu. nakonec se z toho vyklubal opravdu hloupy zert muzskeho pohlavi. takze neni divu, ze nekdo neduveruje nebo podezira. 😔 pokud nesouhlasis s nekterymi reakcemi, tak je asi budes muset vyvratit. 😵

many
8. led 2008

téda tady je to drsný 😉
tak si Sylvo musíš prostě najík gynekoložku a nebudeš se stydět 😉 jinak tě bude stejně prohlížet jako chlap 😉 a proto nemá cenu,tady rozebírat postup vyšetření 😵

anta
8. led 2008

Já teda chlapa mám a přiznám se, že se před ním vůbec nestydím, víte co, jde o to, že tato vyšetření jsou přeci velmi důležitá a když si to člověk uvědomí, tak na takový věci snad ani nemyslí, já teda rozhodně ne. 😉