• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sudoku. Luštíte ju taky?

20. ledna 2014 
cherynka, nebude to ten istý program, ktorý sudoku vlastne "vymýšľa"?
21. dub 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moze byt :sweat_smile: to ma nenapadlo :sweat_smile: ale niektori ludia to pouzivaju na takych strankach,aby to vypocitali co najskor a ziskali body...pritom ked vidim ze niekto to vypocita za minutu je mi jasne ze to nevypocital z vlastnej hlavy :rolling_eyes:
21. dub 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dajte sem link na nejaký fest ťažkú, nech sa potrápim, ale tak aby sa dala vytlačiť, ináč ma to nebaví, to by som nad tým musela moc rozmýšľať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili ked najdem ti oskenujem tu 12x12 a mozes sa trapit :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. dub 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://sudokuonline.cz/
Tady me bavi to diagonalni :slight_smile: To Velmi obtizne mi moc obtizne neprijde. A vsechno se to da vytisknout.
22. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherynka 12x12 myslis take s pismenkami miesto cisiel? to je fest tazke :grinning:
25. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eee...normalne cisla od 1 do 12 :wink: ale myslim ze je to jedno ci su to pismena alebo cisla,ked ich je tam 12 je to aj tak tazke :sunglasses:
26. dub 2008 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, na to treba mat zakladne vzdelanie v rubikovej kocke :grinning: (nemam)
26. dub 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sudoku mam moc rada :slight_smile: Kdyz sudoku v CR zacinalo, tak jsem ho lustila snad uplne vsude a dokonce jsem byla i na prvnim MCR v sudoku (a nedopadla jsem zas az tak spatne :grinning:), pak jsem se musela venovat skolnim povinnostem, takze jsem nejakou dobu moc nesudokala... ale ted hraju skoro kazdy den na czech-sudoku.com - tam se mi to libi daleko vic nez na sudoku-league.com :grinning:
26. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
priznavam od sudoku som uplny zavislak :grinning:
a este k tomu som si stiahla sudoku do mobilu :sweat_smile: tak to riesim skoro vsade:grinning:
10. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj môj manželík je do sudoku maniak ....ja to neviem ...asi som blbá :angry:
10. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielitka ja som tiez bila zo zaciatku blba na jednu tabulecku som potrebovala aj mesiac:grinning: ale trningom som sa do toho nejako dostala:slight_smile:
10. čer 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiež závislá na sudoku ... ale na sudokube ešte dlho nebudem mať ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pretože doteraz klobúk dolu pred všetkými, ktorí dokázali poskladať rubikovú kocku ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. čer 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky závislačka na sudoku,večer si dám malou k cicku a já začínám luštit,alespoň 4 kousky denně,jinak neusnu :grinning:
před porodem jsem večer vždy tak dlouho luštila až se mi o tom pak i zdálo :sweat_smile:
14. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já luštím sudoku ve vlaku cestou z práce a je to fajn zábava :wink:
14. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jste mi daly :frowning2: ja driv lustila sudoku v poho, rubikovka taky v poho. Dneska jsem si po dlouhe dobe dala jedno lehke a :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Musi mzacit znovu procvicovat mozek
14. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si vždy vytlačím zopár sudoku na tomto webe http://sudokuonline.sk/vytlacit-sudoku/ a riešim cestou vo vlaku :sunglasses:
20. led 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek