Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sušička na prádlo

dobidori
1. dub 2016

Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat na dojmy ze sušiček prádla. Napište prosím, pokud máte doma sušičku, jak jste s ní spokojeni a jakou máte značku. Zvažujeme koupi, ale stále nejsme definitivně přesvědčeni. Budu ráda za pozitivní i negativní zkušenosti, názory, dojmy. Děkuji mnohokrát!

konoupek
1. dub 2016

Toto téma už tu někde,případně Modrá střecha,tam se sušičky také probírají. 😉

dobidori
autor
1. dub 2016

Tady jsem to hledala dle klíčového slova a nenašla. Děkuji tedy za tip 🙂 Podívám se.

soyevita
1. dub 2016

@dobidori Ahojky,já mám 11let sušičku Miele a nedám na ní dopustit.Se 3malými dětmi si neumím představit sušení prádla v zimě bez sušičky.Byla sice dost drahá,ale funguje po celou dobu bez problémů a doufám,že mi ještě nějaký rok vydrží.Je důležité pořídit si pračku,aby měla při máchání co nejvíce otáček-mám 1600.
Prádlo nemusím žehlit,je voňavé a nadýchané.Nejvíc to pocítíš na ručnících.Prádlo je zbavené prachu.
Fakt paráda a za mě největší pomocník v domácnosti 🙂

kaculka46
1. dub 2016

Po myčce můj nejlepší kamarád.Máme AEG a nemůžu si stěžovat. Odpadla většina žehlení,vyfouká to veškerý prach nebo chlupy od domácích mazlíčků a ani zapomenutý papírový kapesník není problém.Koupi sušičky určítě nebudete litovat.

pavlina212
1. dub 2016

Máme Beko. Patří mezi levnější. Stála před dvěma roky určitě do 12000,-, ale dobře se umístila v d-testu. Jsem velmi spokojená. Nežehlím vůbec nic (přítel si vždycky přejede košili před nošením sám). Myslím si, že spolu s myčkou je to nezbytný pomocník v domácnosti s dětmi. Ušetří tolik času. Oblečení je bez prachu, vlasů a chlupů zvířat. Je pravda, že některé oblečení může sušička srazit nebo jinak poškodit, ale v našem šatníku je jich minimum.

dobidori
autor
1. dub 2016

@pavlina212 Děkuji za odpověď. Určitě máte model 8360X. Jaké máte zkušenosti s hlučností? S čím se to dá porovnat? Chceme si ji dát do místnosti v bytě. Děkuji.

pavlina212
1. dub 2016

@dobidori Model teď nevím. Zepředu jsem ho nenašla a dozadu se nedostanu. Mám ji v koupelně na pračce a za zavřenými dveřmi v pohodě. Slyším, ale neruší. Jsem ale ráda, že se mi nakonec vešla do koupelny, původně měla být v předsíni. Tam by vadila. Takže pokud ji chceš používat v ložnici, když se nespí, ok, ale do kuchyně nebo předsíně bych ji nedoporučila.

dobidori
autor
1. dub 2016

@pavlina212 A aspoň zda model je s plnými dveřmi nebo s průhlednými?
Máme vybrané tyto 3 modely:
https://e-beko.cz/cs/beko-dpu-8360-x
https://e-beko.cz/cs/beko-dpu-7380-x
https://e-beko.cz/cs/beko-dpy-8506-gxb1

pavlina212
1. dub 2016

@dobidori Našla jsem návod. Jde o DPU 7380x.

naomi6
2. dub 2016

@dobidori Máme sušičku AEG a naprostá spokojenot, ubylo mi žehlení a celkově je to rychlejší. Hned prádlo vyndám, složím a uklidím. Jediná nevýhoda je, že prádlo nevoní a také se rychleji opotřebuje - u dětského se mi častěji odře, dělají se více díry, takže na jaře a v létě dávám prádlo ven na sluníčko, přes zimu a podzim ale ráda využívám sušičku, protože je i menší vlhkost v bytě a nedělá se plíseň. Za mě je to skvělá volba.

citun
2. dub 2016

@dobidori Koukni na modrou střechu, je tam spousta diskuzí na sušičku 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli