• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sušička ovoce a zkušenosti s ní

8. října 2017 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.
27. říj 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam susicku Excalibur s casovacom, susi rovnomerne, netreba potraviny prevracat, ked susim ovocie a zeleninu dokopy chute sa nemiesaju navzajom. odporucam, mam ju z eshopu
http://shop.vitarian.sk/excalibur-medium-s-casovacom-133
14. led 2016 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sona15248.
Já zas mám sušičku Yden. Výborná.
29. bře 2016 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od beabela.
Téže mám sušičku Ydenku. Je to parádní sušička, do které se vyplatí investovat.
26. črc 2016 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.
Já mám již dva měsíce velmi dobré zkušenosti se sušičkou Galet. Dostala jsem ji k narozeninám a od té doby jede v podstatě každý den. Sušila jsem v ní už bylinky, ovoce a teď bude houbařská sezóna tak se chystám i na houby. Prý je to paráda, tak uvidíme. Jinak teď ji mají na akci za příznivou cenu http://www.elektro-internet.cz/bile-zbozi/male-spotrebice/kuchynske-spotrebice/susicka-ovoce/
10. srp 2016 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak dlouho suší sušička ovoce? A kterou mi doporučíte v rozpětí ceny 1000-1500 kč nemusí být nijak velka...
18. srp 2016 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dinga ja jsem si ted koupila v okey elektro susicku maji slevy, je to professor a stala 699kc a susi dobre, jablocka byla vynikajici, o vikendu se chystam na maso a houby
25. srp 2016 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sona15248.
Já mám sušičku Yden. Je sice finančně náročnější, ale za to je to kvalita.
28. lis 2016 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdeenik.
Máme doma sušičku Yden. A maximální spokojenost.
29. kvě ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, mám sušičku Ezidri FD500 a docela bych využil taková ta jemná síta na sušení drobných věcí (viz obrázek), k sušičce bylo jen jedno, ale cena 100 Kč za kus mi přijde nehorázná, nemáte někdo tip na materiál slučitelný s potravinami a kde ho koupit, ideálně metráž, ze kterého by se to dalo vystřihnout? Díky, Tonda.
25. zář v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xtonda Tondo, přišel jsi na něco? Mám úplně stejný dotaz jako ty :frowning2:
8. říj v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediné co mě napadlo je nastříhat to ze sítí do oken, ale tam mám obavy o vhodnost materiálu, většinou se vůbec neuvádí z čeho to je.
8. říj ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek