Sušička prádla, máte tip?

janickajana
3. zář 2016

Ahojky. Prosím tápu.... Nemám se s kým poradit. Chci koupit sušičku prádla. Poraďte prosím. Voda z prádla, aby šla do zásobníku. Aby dobře vysušila prádlo a nikde jsem ho nemusela dosušovat. Cena cca 15.000,-
Nějaký typ, zkušenosti? Děkuji za každou odpověď ☺

kekulice
3. zář 2016

My máme už 5 let kondenzační s tepelným čerpadlem od AEG, suší i vlnu a boty. Nejlepší investice společne s myčkou a pračkou.

mateson
3. zář 2016

určite si kup s tepelným čerpadlem. Já mám zanussi necelé dva roky a zatím spokojenost. Stála cca 400€.

brookmichaela
4. zář 2016

Byť je to dražší tak za mě jedině sušička od Miele. Vyplatí se investovat. Mám jednu co suší už 10 rok.

markyf
8. říj 2016

taky se přidávám, nějaký další typ na dobrou sušičku? S jakou máte dobrou zkušenost? A je potřeba mít i přípojku na vodu/odpadní vodu nebo jen zásuvku na elektřinu?

kekulice
8. říj 2016

@markyf ta naše se je jen do zástrčky a na vodu má zásobník, který se vylévá...

kaja2016
8. říj 2016

@markyf Hele ja mam Whirpoll, kupovala jsem ve sleve asi za 8tisic, puvodne asi za 15tis a nevim, jestli tak susicka ma susit, ale proste to pradlo je obvykle na konci cyklu vlhke, takze musim jeste navolit minuty na dosusovani. Ma sice nejak 6-sence - ze si jako zvazi mnozstvi pradla, ale me to prijde spis NON-sence🙂 A nektere pradlo se tam srazi. Nemit v byte problem se susenim, tak radsi susim na susaku...