Svačina pro muže. Máte inspiraci?

4. srp 2020

Ahoj mamky 🙂 prosím vás potřebuju radu. 😃 Můj muž začal pracovat v nové práci, kde si musí svačiny nosit z domu. Pred tím měl v zaměstnání jídlo v jídelně přímo v práci. Takže já mu teď chystám jídlo do práce a už nevím, co bych dělala. 🤷🏻‍♀️ Problém je, že tam nemá možnost si jídlo ohřát, takže pouze něco studeného. Pak až přijde tak má normálně teply jidlo, ale ty svačiny ty mi dávaj zabrat a aby měl každej den housky se salámem to by mu lezlosnad i usima😃 Prosím teda o nějakou inspiraci🙂 děkuji 🤗

veritanas
4. srp 2020

A ledničku mají? Nějaké pomazánky, toasty, plněné tortilly, saláty s těstovinou, třeba vajickovou topinku, pokud mu nevadí sladké, tak třeba palačinky, buchty...

deaneira29
4. srp 2020

Těstovinový salát, tortila s něčím, zapečené tousty, obložené bagety i s masem třeba trhane vepřové, tousty i tortily muses na slano i na sladko

zelenaesmolda
4. srp 2020

zkusila bych se pridat do nejake fb skupiny zamerene na vareni 🙂

elinkav
4. srp 2020

Cukeťák, bramborový báč, zelné/škvarkové placky,... manžel si nosí třeba jogurt s musli +ovoce, nastrouhanou mrkev s jablkem, rozinkami a ořechy..
Ale v době oběda chodí do restaurace... tohle má fakt jen jako dopolední svačinu.

autor
4. srp 2020

@veritanas ledničku mají a slaný i sladký, všechno. Děkuji 🙂

autor
4. srp 2020

Dekuju za tipy. 🙂 On ráno vstane dá si kafe a snídani si udela a pak v práci jedno jidlo, co mu teda prichystavam do ledničky a pak ji až doma jako oběd. Ty tortilly, to mě teda vůbec nenapadlo dobrý tip 😃

tygrisek09
4. srp 2020

A pokud má přístup k zásuvce, tak je dobrý ohřívací box na jídlo: https://cz.euroelectronics.eu/products/lunchbox...

lucifux
4. srp 2020

Různé saláty, buchty, koláče, manželovi třeba nevadí ani řízek do chleba.

tygrisek09
4. srp 2020

Ty boxy jsou různé, kolegyně používá v práci.

drzticka81
4. srp 2020

Tak ja muzi delam jidla na cely den. Na dopo svacinku nejcasteji jogurt, ovoce, musli, ovocne salaty, bananove livance, palacinky. Na odpo ruzne zeleninove salaty, testovinove salaty, pomazanku (s pecivem nebo zeleninou), zelnaky, tortily, tortilove placky, keiserku na zpusob hamburgru (salam, syr, volske oko, zelenina, dip), chleba se sekanou, tousty atd.

zelenaesmolda
4. srp 2020

@drzticka81
neumim si predstavit jist volske oko par hodin po priprave za studena,blee aspon teda za me

terla
5. srp 2020

Tak se musím svěřit s historkou...předevčírem jsem manželovi udělala ke sváče párek v rohlíku a on si to přebral tak, že jsem mu tím chtěla něco naznačit! Ne! Pouze jsem už nevěděla, co mu mám udělat. No tak jsme si udělali pěkný večer. Takže párek v rohlíku doporučuji!🙂 Jinak dělám toustíky, sekanou, tortily, buchty, saláty (rumcajs, těstovinový), palačinky, lívance, ...

zelenaesmolda
5. srp 2020

@terla
tak to je super :D

drzticka81
5. srp 2020

@zelenaesmolda Vsak si ho nedelej, ne? 🙂))

ariadna12
13. srp 2020

A jak by se tvaril zamestnavatel na to, kdyby se chlapi slozili a koupili si tam mikrovlnku?