Swivel Sweeper, stojí za ty peníze?

diamanta
14. lis 2014

Prosím o recenze. Máte někdo a stojí to za ty peníze? Vysavač mi koberce ani turbokartáčem moc nebere a máme různé povrchy, dřevo, kamen, koberce, korek...lina... A zvuk vysavače nikdo nesnáší a přesto že mám výkonný Hoover, tak mě štve, že plive špínu za sebou. Budu ráda za nějaké hodnocení toho výrobku. Díky

diamanta
autor
14. lis 2014

nikdo nemáte?

palma111
14. lis 2014

taky o něm uvažuju, ale spíš by mě zajímalo, jak je hodně hlučný. potřebuju "vyluxovat" dlažbu před vytíráním a vysavač mi budí prcka, takže jsem si říkala, jestli by tohle nebylo vhodné řešení. Obíhat 25m2 s ručním vysavačem fakt odmítám 🙂

selverin
15. lis 2014

@diamanta
@palma111
ahoj holky, mám doma, pro mne dobrý pomocník jelikož malá dost drobí a mám doma psa i kocoura, takže s tím "převysuji" byt i 3x denně... každopádně za tu cenu od TV products bych ji nekupovala ani náhodou... svou práci odvede, ale je to jinak šunt - velice hlučný, snad víc než můj vysavač, koberec s tím vysát nejde, namotává se a doslova mi vypáral kus okraje koberečku, namotá deku co visí z gauče, naštěstí mám doma jen lino a plovoučku.... často se stává, že než ten rotující kartáč sebere nějaký drobek tak ho doslova honím po celém bytě, protože ho párkrát odstřelí přes celý pokoj... má to své nevýhody, ale svou službu nakonec odvede 🙂 je lehký a variabilní, baterka moc dlouho nevydrží, ale já projedu v rychlosti celý byt (1+1) 3x denně a vydrží mi 3-4 dny 🙂 Nevím jak dlouho se nabíjí páč ukazatel na nabíječce svítí pořád červeně dokud ho prostě nevytáhnu, tak nabíjím přes noc vždycky 🙂 Najděte si jej na heuréce dle nejlevnější ceny, já kupovala za 499,- ale už nevím kde 🙂

diamanta
autor
15. lis 2014

@selverin Tak to je názor zasvěceného, díky za něj. Pro mne to tedy není. Ten hluk bych překousla, ale už né to, že honím drobek nebo nevysaje koberce. V reklamě tohle vše samozřejmě zvládá na výbornou, ale skutečnost by byla zase rozčilující práce...jinak jsem mezitím na heuréce našla i recenze, že je to šunt, kterému se borní rukojeť, jak je to měkký plastík. A že někomu vydržela plně nabitá baterie jen 4 minuty a ne ten avízovaný čas. To je pak k vzteku další šunt do baráku. Mě přesně ty odmrštěné drobky štvou u vysavače, takže tohle jsem chtěla proti tomu, a taky jsem to chtěla na chlupaté koberce, které tu a tam máme na zemi. Plocha k vyluxování je tu minimálně 70m čtverečných a z toho taky schody...ale swivel sweeper to asi nezachrání, takže za mne jsem rozhodnutá ne-e-e

selverin
15. lis 2014

@diamanta no to určitě nee, jako pro mne je to dobré tím, že mám fakt malý byt (32m čtverečních)a potřebuji s tím denně jen trošku vysát ty zvířecí chlupy, vlasy a pár drobků, ale vysavač velký vytahuji i tak min. 1x týdně a toho hluku se malá ze začátku strašně bála.... rukojeť je opravdu jak z papíru, ohýbá se to a kdybych přitlačila, tak mám z něj dva 😀

palma111
15. lis 2014

@selverin a sakra, tak pro nás to asi taky nebude. Taky máme psa, já dlouhý vlasy... A hlavně mi jde o ten kravál 😕. Takže asi půjdu dfo machanickýho. Nebo máte někdo nějaký jiný tip, co by pomohl? Potřebuju uklidnit, když prcek spí - cca 50m2 - jen dlažba. O tom, že by se s ním dalo na koberec jsem ani neuvažovala. Na to holt počítám s velkým vysavačem.

diamanta
autor
16. lis 2014

@palma111 No já jsem kupovala před rokem Hoover power edge cleaning, je výkonný, stojící, netahám za sebou tu bednu, a má turbokartáč. Opravdu hodně jsem si od toho slibovala, ale nakonec to zas takový "kup" neby. Jak vysávám, tak pak zjistím, že mi někde díky tomu kartáči pustil právě vysátou věc, protože se prostě chytla v kartáči a pak zase někde pustila. Taky jsem ho chvilku nechala stát pod schody, a hadicí vysávala schody v dosahu, no a on mi normálně vyškrábal těma chlupama kartáče lino!! Jako být to na úplný placce, tak se to nestalo, ale zrovna tam máme pod linem pár milimetrovou lištičku, a ten hrbolek se dostal pod kartáč, a ten to seškrábal...fakt hnus. Mám ještě stojící Elektrolux, ten sice není na koberce, a také nestojí sám ale jen opřený, ale zase s ním vjedu kamkoliv, nikdy neprská špínu zpět..je také výkonný i když neměl být..ten mi dělá radost. Mít delší šňůru a stát sám, tak prodám Hoover a jdu znova do Elektroluxu. Jinak ty stojící vysavače jsem koupila poté, co už mě nebavilo za sebou tahat ty bedny...mám to raději.

palma111
17. lis 2014

@diamanta já klasický vysavač nepotřebuju. Ten mám, vysává super, ale dělá fakt kravál, už ho nějaký ten pátek máme, a blbě se čistí. A o příštím mám už jasnou představu, akorát se zatím neslučuje s finasnčníma možnostma. Chtěla bych ttps://www.mall.cz/bezsackove-klasicke-vysavace/dyson-... . Ono totiž jak máme psa, tak mi přijde, že časem každý vysavač začne smrdět, tak teď máme delonghi aqualand. Je prima, jede hlavně přes vodu, takže nesmrdí - pokud se teda pokaždé vymeje, což je pakárna. Takže ho vytáhnu tak jednou týdně, proto jsem chtěla něco, co bude hodně tichý, abych nevzbudila prcka, a sebere mi to chlupy a vlasy, abych mohla vytřít tam, co máme dlažbu. S kobercema jsem smířená, že budu brát velkým vysavačem, má turbokartáč a skoro pořád jedu na nejnižší výkon, má obrovský tah.