Syn se napil vody z kaluže. Může se mu něco stát?

atisak
28. pro 2020

Syn (3 r) si donesl z procházky kousky ledu z kaluže. Měl je v kelímku, hrál si s nimi. A pak se té vody trochu napil. Co teď, co dělat, co se mu může stát?

amazonkajanik
28. pro 2020

@atisak odkud ten led byl? Ze silnice,z louky? U silnice bych měla obavu,že voda bude kontaminovana motorovým olejem,nemrznouci směsí,atd. Pokud to bylo někde z travnaté plochy,vzhledem k teplotám bych se moc nebála a pro jistotu dala vypít mléko a dala živočišné uhlí

atisak
autor
28. pro 2020

@amazonkajanik Je to taková ulička, myslím, že tak jedno auto denně tam zajede k baráku, jinak asi ne. Chodí tam ale lidi a psi. Díky, zkusíme to živočišné uhlí.

agneska7
28. pro 2020

Aspoň bude mít lepší imunitu 😆 ne vážně bych neplašila 😉

fouskovi
28. pro 2020

@atisak hlavně neplasit nevypil toho litr aspoň bude mít nějakou imunitu

atisak
autor
28. pro 2020

@fouskovi Manžel nejvíc začal plašit 😀 Já jsem si taky říkala, že aspoň si posílí imunitu 😀

lentilkah
28. pro 2020

Prvni mi blesklo hlavou, ze se maximalne pose*e 😀

eva118
28. pro 2020

Kdyby zvracel nebo měl průjem, dala bych živ. uhlí, nic horšího se stát nemůže. Syn mi v roce pravidelně na hřišti žužlal kamínky, byl v tomto neuhlídatelný. Je mu devět, neměl ještě ani jedny antibiotika. Bude prostě zdravý chlapák.

sisinka74
28. pro 2020

malá mi pořád baštila sníh, byla jsem z toho nešťastná /hlavně, že nebyl žlutý 🙂))/. Dudel pravidelně žužlala ze země. Jednou mi málem snědla i šneka. Nu což, gurmánka DDD

ellyem
28. pro 2020

Já jako malá jedla štěrk a různé kamínky a žiju, takže bych nešílela 😄

g_m
28. pro 2020
keksik002
28. pro 2020

Max se z toho po** :D jinak klid..

letalnica
28. pro 2020

Kdysi mi jedna kolegyně vyprávěla, jak její dítě snědlo skleněnou kouličku ze stromečku 🙂