Tabulka, podle které se pozná pohlaví dítěte

ranyah
12. led 2007

Ahoj holky! Chtela jsem se zeptat, jake mate zkusenosti s tabulkou pohlavi ditete podle mesicu otehotneni a veku matky, co se na techto strankach hojne objevuje. Sedlla vam ta predpoved? Je vubec pravdiva? Diky za nazory 😉

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucija76
12. led 2007

Na mne to nesedlo,podle zkusenosti z okoli bych rekla 50:50 🙂

jankar
12. led 2007

No já komu jsem to ukázala v mám okolí tak to nevycházelo skoro nikomu 😒 takže bych tomu moc nevěřila....nám vychází holčička tak jsem zvědavá,myslím že je to o náhodě když se někdo správně trefí... 😀

lilourich
12. led 2007

Tak mě to taky nevychází 😀

andrea73
12. led 2007

Ranyah-nevěř tomu, je to blbost 😀

janickabez
12. led 2007

já propočítala zpětně 10 členu z rodiny a 9 z toho vyšlo 😀 pouze jeden ne. Tak si to mužeš zkusit na své nejbližší 😉

iva27
12. led 2007

Ahoj,u mě to taky nevychází 😖

kackark
12. led 2007

Ahojky, ja to taky zkousela asi u dvanacti lidi v rodine a vyslo to, ale pred tydnem se narodil synovec a podle tabulky to mela byt neter, tak byla cela rodina hodne prekvapena 😀

taita
12. led 2007

Ahoj, kde najdu tu tabulku? diky

olus
12. led 2007

ahojky,

mě první dítě taky nevyšlo podle tabulky, a druhé nejspíš taky - vypadá to podle UTZ na kluka, ale podle tabulky na holku, tak uvidíme

jo, taito, tu tabulku objevíš ve fotogalerii, je tam několikrát, jen teď nevím u koho, ale to uvidíš, jeď dozpátku

ranyah
autor
12. led 2007

No vidite, a ja jsem tomu vcelku verila 😀

r123
12. led 2007

no tak třeba na mě to sedí ale spíš si myslím že než na tabulce tak třeba záleží na předcích myslím jako že které pohlaví v rodině má převahu u narozených miminek!u nás je to z mé strany jasný samí kluci x generací zpátky(až na mě-vyjímka)a u přítele je to to samí.takže u nás je jasný že i druhý dítě bude na 90% kluk(ale zase vyjímky se stávají že 😀 )

angiess
13. led 2007

Mě to vyšlo a holkám v mém okolí taky, tak nevím...

carlisse
13. led 2007

Já to zkoušela na sobě, na kamarádce a na sourozencích. Já, kamarádka a ségra jsme podle tabulky jasní kluci a bratr holčička jak lusk🙂))

issabela
13. led 2007

Zkoušela jsem tu tabulku. Já jsem podle ní naprosto jasný kluk, moje sestra taky. Jeden z mých synů je podle ní holka a jen u jednoho syna vyšlo, že je kluk.
Teď mi vychází kluk, takže s pravděpodobností 3:1 to bude holka. 🙂

kackark
13. led 2007

taito: zkus zadat do googlu čínská tabulka početí. 😉

gedren
13. led 2007

ja taky podle tabulky mela mit kluka 🙂

ranyah
autor
13. led 2007

Takze, mile damy, secteno-potrzeno, cinska tabulka je na dve veci 😝

r123, no ja se prave take obavam, ze geny jsou silnejsi, nebot bychom radi holcicku, jenze nastavajici ve sve velmi rozsahle rodine nema jedinou zenskou pochopitelne s vyjimkou jeho babicek a maminky 😒 Tak ta tabulka byla mou posledni nadeji, ktera se prave rozplynula 😀

kackark, uz jsem tu tabulku taite poslala 😉

kackark
13. led 2007

ranyah: tak to si hodna holka 😉

balala
13. led 2007

Můžete mi holky taky poslat tu tabulku,moc děkuji Hanča

mmmk
13. led 2007

Tak podle te "zazracne" tabulky bych mela ja byt kluk a manzel holka. Ale podle nej bychom tvorili par tak jak tak 😀
Cetla jsem, ze je pohlavi castecne ovlivneno psychikou matky (casto byvaji opravdu zbozna prani vyslysena 😵 ) a taky podle nejakych vyzkumu se rodi lidem s ruznyma profesema nektery pohlavi casteji. 😵 Ale asi je to pravdivy jako ta tabulka 😀 😝

ambret
13. led 2007

Také mi tabulka neseděla. Podle tabulky 2 kluci a jedno děvče a máme 3 dcerky. S tím vyslyšeným přáním to taky asi moc nefunguje, už u první jsem si šíleně přála chlapečka a stejně tak i při druhé a při třetí 😉

mmmk
13. led 2007

Ambret, asi sis malo intenzivne prala 😀 Ale je pravda, ze znam rodinu, kde maji 7 dcer!!! Tatinek si pral kluka. Ale aspon se tedka dockal kluka od nejstarsi dcery 😉

ambret
13. led 2007

mmmk, přála jsem si docela intenzivně, skoro jsem se dala na modlení, ale houby platné. Když mi u druhé dcerky na ultrazvuku řekli že je to holka, rozbrečela jsem se a miláček mě uklidnoval

kiara2
21. led 2007

no v naší rodině jsou samý vnoučata kluci no ted jsme na řadě my s manželem já si teda přála kluka a taky ho mám ale manžel to obrečel jelikož chtěl holku no a ted bych si přála holčinu ale v podvědomí mi říká že to bude zase kluk tak nevím mě by to bylo na jednu stranu jedno ale chtěla bych být první kdo v rodině porodí holčinu no to asi si můžu přát že????!!!.....

lucka13
21. led 2007

Ahojky, mě ta tabulka taky nesedla v prvním těhotenství, vyšla mi tam holčička a čekala jsem dvojčátka, kluky! Teď tam vychází kluk, tak jsem zvědavá, ale nevěřila bych tomu moc... 😉

altoja
7. únor 2007

Nám to na prvního prcka nevyšlo, kamarádce taky ne. 😀

macanet
7. únor 2007

Ahoj holky, taky jsem nad tím přemýšlela a dávala jsem tam data mojí mamky, když čekala mě a bráchu, bylo to naopak já měla bejt kluk a brácha holka.Když jsem se na to pak podívala, tak teda všechny maminky, kterejm bylo v době početí 25, a otěhotněli třeba v červnu tak by měli mít třeba holku? No to by to tady teda vypadalo 😀

iza
7. únor 2007

takyse přidámk těm co úpěnlivě doufají v tabulku -tam mi vychází holka.Jinak v mém okolí to zatím nesedlo jen na jednoho člověka(a těch lidí bylo opravdu dost 😀 )

sandra81
16. lis 2008

Nemate nekdo odkaz na tuhle tabulku prosim?