• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tak co blížící se Vánoce? Jak se připravujete? :)

31. října 2011 
mile maminky blíží se pomalu ale jistě vánoce a co už přemýšlíte o dárkách???já absolutně nevím co tomu mýmu zvířátku koupit:(
2. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemám konkrétny nápad - len odporúčam do pozornosti stránku www.zaciname.eu - ponúkajú nákupnú poukážku na 500 Kč/ 20 eur, stačí zadať meno, priezvisko a e-mail - možno sa to bude hodiť na Vianoce. A inak tiež privítam akékoľvek tipy na vhodný darček pre 3,5 ročného neposedu.
6. říj 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 no ja se letos na vanoce extra nechystam, budeme je slavit u mamky, takze nemusim ani moc pect, jen nakoupit par darku... a kolik tomu tvymu prdolkovi je roku?
7. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tetka 12 mu bude 7mesicu a vubec me nejak nenapada co asi neco nasebe
7. říj 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babsiegirl tedka mu bude 7mesicu:slight_smile:ale nenapada me co mu koupit:(......asi neco na sebe a nejake hracky i kdyz jich ma spousty ono penizku take moc neni
7. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka20 jj, kdyz jsou deti takhle male, tak z toho stejne moc nemaji a maji spoustu hracek jeste poradne neokoukanych, kdyz se narodily :slight_smile: jak rikas, at uz poridite cokoliv, tak to bude urcite stacit :slight_smile: Mozna spis nakoupit to, co potrebujete (obleceni) stejne bude mit nejvetsi radost z baliciho papiru :grinning:
7. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to souhlasim no takze dve rolicky baliciho papiru zabalim do baliciho papiru:D:D:D
7. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: ja uz mam darky pro deti skoro vsechny, neco je uz doma, neco by melo dorazit kazdym dnem :dizzy_face: jinak pro vetsinu rodiny mam vetsinu vymyslenou a ted staci najit cas a obehat obchody :grinning: balici papir a stuhy mam z lonska a dokoupim uz jen jednu, dve rolicky a to bude stacit...ozdoby kazdorocne vyrabime s detma, na to je jeste dost casu... dopisy pro jeziska odeslany :grinning: no at uz je to tady, ja se hrozne tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ráda se k vám přidám.My jelikož máme doma předškolačku,tak nakujeme věci do školy,už mám skoro vše.Pak ještě nějaký drobnosti a je to.
23. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jo tak to jsme kupovaly minulý rok i my,taky byla předškolačka,no a tento rok moc nápadů zatím nemám. :unamused:
23. říj 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samik2008 jo to se krásně nakupuje předškolákům a co je z toho dárků :grinning: ,ale obávám se,že příští rok budu mít taky problém jako ty.Ale neboj nějaký nápady určitě příjdou.
23. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. říj 2011 ve 20:51 • svetvysivek
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. říj 2011 v 19:00 • nikoletka_koletka
@majkakaja ahoj. akosi som to nepochopila.. to mi akože len tak niekto pošle 20 EUR?? pre pekné oči?? nezáväzne? :confused: :confused: alebo si tým pádom niečo objednávam, alebo čo???
31. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek